Během lednového zápasu turnaje Tipsport liga Žižkov – Pardubice musel už po pár minutách nuceně střídat,udělalo se mu nevolno a odjel do nemocnice na vyšetření. To objevilo lehkou srdeční arytmii a musela následovat operace. Ta se podařila, ale doporučení lékařů znělo jasně: S profesionální hráčskou kariérou musí být konec.

"Jsem rád, že operace dopadla dobře, ale doporučení lékařů nechci brát na lehkou váhu. Sedli jsme si s manželkou, ale vlastně nebylo moc co řešit. Fotbal miluju, ale zdraví je přednější. Už kvůli rodině, Kataríně a malému Robinovi. Teď budu hlavně manžel a táta," vzkázal spoluhráčům i fanouškům na klubovém webu.

Momentálně je pro Radka Voltra všechno čerstvé a těžké. Svoji budoucnost by ale určitě rád spojil s fotbalem.

„Budoucnost budu teprve řešit. Nějaké nabídky mám a skvěle se ke mě zachovalo i vedení Viktorky,“ poznamenal útočník, který během své kariéry v dospělém fotbalu odehrál přes tři stovky zápasů a v nich dal 78 gólů. V dresu žižkovské Viktorky to bylo 114 zápasů a 45 branek. V novodobé historii klubu, od restartu v roce 2016, je jeho nejlepším střelcem. V nejvyšší soutěži nastoupil postupně v dresech Hradce Králové, Slavie, Jihlavy, Karviné, Liberce a Příbrami ke 151 zápasům, v nich dal 13 gólů.

close Radek Voltr se synem Robinem po návratu Žižkova do druhé ligy v červnu roku 2023. info Zdroj: Deník/Michal Káva zoom_in Radek Voltr se synem Robinem po návratu Žižkova do druhé ligy v červnu roku 2023.