Zápasy pražských týmů v nižších fotbalových soutěžích

Praha - Zápasy pražských týmů v nižších fotbalových soutěžích.

20.4.2009

Momentky z utkání Pražského přeboru mezi FC Háje Jižní Město vs. FSC Libuš.Foto: Pavel Slavíček

II. liga

Opava – Dukla Praha 2:1

Branky: 11. Šultes, 20. Halaška – 45. Blaha. Rozhodčí: Drábek. ŽK: Barteska, Uvíra, Kolínek – Kolomazník, Malý, Šiml, Gedeon. Diváků: 2344. Poločas: 2:1.

Dukla: M. Svoboda – Svatonský, J. Vorel, Novotný, Mičic (68. Ismaili) – Šiml (86. O. Kučera), Gedeon, Kolomazník, Malý – Blaha, Chigou (57. Kulvajt). Trenér Bittengel.

Karviná – Sparta B 3:2

Branky: 21. a 71. Opic, 32. Jursa z pen. – 7. Piroska, 86. V. Švec. Rozhodčí: Hrubeš. ŽK: Jursa – Hejda, Peter. Diváků: 3082. Poločas: 2:1. V 80. min. neproměnil Opic (Karviná) penaltu.

Sparta B: Švenger (46. Pávek) – Droppa, V. Švec, Hejda, Podaný – Folprecht, R. Kokoška (77. Valenta), J. Rada, Peter (66. A. Belaid) – Piroska, J. Kadlec. Trenér Z. Svoboda.

Bohemians 1905 – Čáslav 2:0

Branky: 49. Róth, 56. Nikl. Rozhodčí: Jílek. ŽK: Lukáš, Slezák – Prášil, Vít. Diváků: 7158. Poločas: 0:0.

Bohemians 1905: Sňozík – Jindřišek, Nikl, Lukáš, Rychlík – Kotyza, Adam, Morávek, Róth (77. Růžička) – Hartig (61. Slezák), M. Strnad (85. Ibragimov). Trenér Hoftych.

ČFL

České Budějovice B – Sparta Krč 0:1

Branka: 25. T. Kounovský. Rozhodčí: Mudra. ŽK: 1:1. Diváků: 150. Poločas: 0:1.

Krč: Hanuš – M. Nešpor, Havlíček, Horkavý, Waldhauser – T. Kunt (60. Sirový), Kordiak, M. Kočí (83. Mišák), T. Kounovský – Vojtíšek (55. P. Sedláček), Matějka. Trenér J. Formánek.

Slavoj Vyšehrad – Sezimovo Ústí 0:0

Rozhodčí: Pilný. ŽK: 1:0. Diváků: 564.

Vyšehrad: Víšek – Matuszny, Hendrych, Penner, P. Janda – Frohna, O. Dubský, Pechar (80. Oudahar), Nadrchal –Ansuma Musa, Kubík. Trenér Jiří Hruška.

Karlovy Vary – Slavia B 1:3

Branky: 13. Kotáb – 54. a 72. M. Černý, 90. Tafat. Rozhodčí: Moník. Diváků: 320. Poločas: 1:0.

Slavia B: Diviš – Šimeček, Studík, Čmovš, J. Starý – Zahálka (80. Kobler), M. Černý, Javorek, J. Kovařík – P. Hošek (71. Vaněk), Tafat. Trenér Janů.

Viktoria Žižkov B – Viktoria Plzeň B 0:2

Branky: 10. Vrzal, 75. Jos. Dvořák. Rozhodčí: Pešek. ŽK: 2:0. Diváků: 150. Poločas: 0:1.

Žižkov B: Pišta – T. Kučera, P. Besta, J. Brabec (46. Jiří Novák), Čermák (81. Ujec) – Hřebeček, Mart. Novák, Pokorný, Folwarczny – Hottek, Z. Turek (75. Gnahoui). Trenér R. Veselý.

Divize A

Tachov – Admira 0:2

Branky: 40. Majer, 66. Müller. Rozhodčí: Hodač. ŽK: 3:3. Diváků: 200. Poločas: 0:1.

Admira: P. Michal – Mamurov, Kolín, Martinic, Sailer – Kocinger (66. Kejha), Kubice (71. Vnouček), Šimáček, Vosický, Kurek (46. Müller) – Majer. Trenér K. Jeřábek.

Meteor VIII – Vejprnice 3:0

Branky: 3. a 82. Fíček, 86. Daňhel. Rozhodčí: Haleš. ŽK: 0:1. Diváků: 170. Poločas: 1:0.

Meteor: Caudr – Pasker, Birhanzl, Daňhel, D. Hruška – Nejepsa, Kasman, Blažek (56. Zezula), Trnka – Fíček (85. Urban), Poláček (46. Krejčík). Trenér J. Jarolím.

Příbram B – Loko Vltavín 1:1

Branky: 16. Šlapák – 84. O. Kodr. Rozhodčí: Šifalda. ŽK: 3:4. Diváků: 70. Poločas: 1:0.

Loko Vltavín: Čaba – V. Kryštof, Š. Kozák, Bureš, Hájek – O. Kodr, Oliva (61. Marčík), M. Krimlák, R. Pospíšil– Červenka (72. Hebnar), Socha (90. Rob. Kalod). Trenér Kronďák.

Benešov – Motorlet 2:2

Branky: 81. T. Zelenka, 90. (+5) Bárta – 23. Vagrčka, 67. Glasnovič. Rozhodčí: Mareška. ŽK: 0:1. Diváků: 300. Poločas: 0:1.

Motorlet: Foferka – Maleček (87. Štefánek), Vincenc, Šterzl, Paťha – Prošek, P. Musil (83. Pinkas), Vagrčka, Machurka – Rezek (70. Podaný), Glasnovič. Trenér L. Kokoška.

Divize C

Chrudim – Bohemians 1905 B 3:3

Branky: 38. Vácha, 52. Rahimič, 65. Holub – 28., 61. a 81. Škoda. Rozhodčí: M. Martínek. ŽK: 0:2. Diváků: 180. Poločas: 1:1.

Bohemians 1905 B: Havránek – Barros (80. Císař), Kolísek, Ptáček, Cseh – Baubín (56. Paluka), Brhlík, I. Hašek, Pavlík (56. Engelmann) – Škoda, Augustín. Trenér Medynský.

Dvůr Králové – Horní Měcholupy 0:2

Branky: 36. a 39. Birma. Rozhodčí: J. Svoboda. ŽK: 2:3. Diváků: 330. Poločas: 0:2.

H. Měcholupy: Janocsko – T. Marc, J. Musil, Böhm, Vrabec – J. Marc, Buldra, Klír (89. J. Bureš), Cirhan (77. A. Rožánek), Velas – Birma. Trenér Dubovči.

Pražský přebor

ČAFC – Union Vršovice 1:1

Branky: 1. Dragoun – 54. Proskočil. Rozhodčí: Gotthard. ŽK: 1:1. Diváků: 80. Poločas: 1:0.

ČAFC: M. Kopecký – Wiesner, Benda, Fiala (53. Losos), T. Kaliba – Kural, Fitzel (89. Chvátal), Janík, Dragoun – Tryml, Fišer. Trenér Hrádek.

Union Vršovice: Frýbert – Tomaides (79. Plecitý), J. Šimr, Slavětínský, M. Bareš – Holzknecht, Proskočil, S. Procházka, Minařík – Jangl (69. Mich. Novák), Vl. Šimr. Trenér Renský.

Háje Jižní Město – FSC Libuš 0:0

Rozhodčí: Kotlár. ŽK: 2:0. Diváků: 60.

Háje: M. Tlustý – Hrůza (80. Hanzlík), Dub, Sojka, J. Slabý – J. Pospíšil, Brož, V. Hruška, Jiskra – Bičaník (46. J. Janoušek), Fedič. Trenér Z. Slabý.

Libuš: P. Švec – Kaplan (83. Stuchlík), F. Brabec, Kursa, Maňák – P. Hruška, Medek, T. Moravec (63. M. Beran), P. Dlouhý – Pavlů (88. Lakatoš), Brandejs. Trenér Z. Hruška.

Aritma – Zličín 3:1

Branky: 9. I. Pánek, 24. Adamec, 90. Marousek – 86. Víger. Rozhodčí: Šimšík. ŽK: 3:2. ČK: 81. Mir. Novák, 87. Sigan (oba Zličín). Diváků: 80. Poločas: 2:0.

Aritma: P. Janda – D. Vacek, Mir. Novák, Jindrák, Hampl – I. Pánek, Hrabák, Adamec (72. O. Vacek), Jarský (69. J. Lukeš) – O. Rybka, Marousek. Trenér Kubr.

Zličín: Tomko – Valoušek, Chrž (54. Víger), Krump, Skála – Žák – P. Klíma (66. Stolfa), Mlejnek, Sigan, Čížek – Mir. Novák. Trenér Drahokoupil.

Královice – Uhelné sklady 1:4

Branky: 27. Randa z pen. – 8. Hnát, 30. Trusina, 75. M. Pánek, 85. Zilvar. Rozhodčí: Havel. ŽK: 5:3. ČK: 65. Bejšovec (Královice). Diváků: 60. Poločas: 1:2.

Královice: J. Kopecký – L. Mervart, Michal, M. Veselý, Švarc – Bejšovec, Čechák, Randa, Dušek – Machálek (80. S. Starý), P. Veselý. Trenér L. Janoušek.

Uh. sklady: Domlátil – Gabriška, Hurych, Trusina, D. Dvořák – Vrána (78. Svátek), Vinklár (58. Vrňák), O. Sýkora, M. Pánek – Zilvar, Hnát (76. Snopek). Trenér Mysliveček.

Radotín – Slavoj Vyšehrad B 6:1

Branky: 22., 27. a 60. Dlouhý (první z pen.), 87. a 90. Korynta, 8. Pleyer – 29. Fiedler. Rozhodčí: Váša. ŽK: 0:2. ČK: 19. Pohnán (Vyšehrad B). Diváků: 70. Poločas: 3:1.

Radotín: Šerák – Tyburec (65. Císařovský), Bezděk, R. Toman, Baroch – Klabík, Stejskal (46. Huráb), Bouška, Pleyer – Korynta, M. Dlouhý (70. Brych). Trenér Bogdanov.

Vyšehrad B: Svatoš – Pohnán, Švimberský, Ansuma Musa (55. Šispera), Podlena – Kala, Kovač, Prošvic, Nosek – Fiedler, Tobolář (46. Šutko). Trenér Zenkl.

Přední Kopanina – Uhříněves 5:0

Branky: 3. a 90. Horák, 60. Průša, 81. Juckem z pen., 83. Nedvěd. Rozhodčí: Suchý. Diváků: 120. Poločas: 1:0.

Přední Kopanina: Drahorád – M. Brabec, M. Beneš, Houška, M. Janda – Juckem (81. Honetschläger), Buzek, Gerstner, Průša (71. M. Kratochvíl) – Strnadel (46. Nedvěd), Horák. Trenér Mejdr.

Uhříněves: P. Jeřábek – Kasal (60. Znamenáček), Zlatník, Trhlík, Horáček – Kosina, Plášek (75. Jančařík), Mir. Procházka, Bobek – Běhounek, L. Rožánek. Trenér Königsmark.

Dukla Praha B – Bohemians Praha B 2:2

Branky: 48. Sdiri, 70. T. Berger – 52. Diarra, 67. Biboko. Rozhodčí: Handl. ŽK: 3:1. Diváků: 50. Poločas: 0:0.

Dukla B: F. Rada – Koubík, O. Kučera, Mungenga, L. Kunt – Vyhnal (70. Bittengel ml.), Bayer, T. Berger, Ismaili – S. Sýkora, Sdiri. Trenér Jiří Němec.

Bohemians Praha B: Pařízek – Koželuh, Šebela, Střecha, P. Moudrý – Adjei Kwamé – Háva, Diarra, Vošahlík, Rodr (87. Beránek) – Biboko. Trenér Šmejkal.

Motorlet B – Újezd nad Lesy 1:3

Branky: 90. Fulka – 17. a 27. Frýda, 37. Kovář z pen. Rozhodčí: Berka. ŽK: 2:1. Diváků: 50. Poločas: 0:3.

Motorlet B: Zamazal – Váchal, Zmeškal, Vrbka (46. Beránek), Zachař (46. Vršek) – Rott (46. Alkamalima), Štuller, Vosínek, Kolařík – Poništiak, Fulka. Trenér Šturma.

Újezd: Šrámek – Daníček, Minář, L. Zahradník, Bílek – Krejčí – Matoušek (87. J. Moudrý), Otopal (62. Čelůstka), Kovář, Valtr (70. Gruber) – Frýda. Trenér Loukota.

Přibývá krádeží drahých kol na objednávku, potvrdily pojišťovny

Praha volí jinak než zbytek země. Potvrdí se to i letos?

Obyvatelé hlavního města v minulosti hlasovali výrazně „pravicověji“ než lidé z ostatních regionů. Očekává se to i tentokrát, jak potvrdila také naše předvolební sonda. Praha je tradiční baštou pravice a liberálně orientovaných stran. Minulé parlamentní volby v roce 2013 opanovala v hlavním městě TOP 09. Hlasovalo pro ni přes 23 procent voličů, zatímco na celostátní úrovni jen 12, což stačilo na republikové čtvrté místo.

Letošní volby do Sněmovny nejsou podle Zemana zásadní ani zlomové

Letošní volby do Sněmovny nejsou zásadní ani zlomové, to je jen reklamní kampaň, řekl dnes prezident Miloš Zeman novinářům po odevzdání hlasu v základní škole v pražských Stodůlkách. Zopakoval, že sestavením vlády pověří vítěze voleb. Svůj hlas dal zřejmě Straně práv občanů (SPO), kterou před lety zakládal a která dřív nesla jeho jméno ve svém názvu. Zemana do volební místnosti doprovodila jeho manželka Ivana.