„Poslední co si pamatuji je to, že jsem si zavazoval tkaničku. Když jsem se zvedl, udělalo se mi špatně a šel jsem do kolen. Dál si pamatuji jen útržky a plně jsem se probral až v sanitce," popisuje své dojmy hráč s přezdívkou Pedro.

Ten v nemocnici prošel od soboty do pondělí řadou vyšetření, jako je CT, magnetická rezonance, EKG, EEG a ECHO. 

„Veškeré testy, které mu byly provedeny jsou bez nálezu, jsme tak na dobré cestě k tomu, že Petr bude úplně zdravý. Ale nechceme nic podceňovat, takže po jeho propuštění nastoupí na kolečko testů, které by měly vyloučit všechny další možné příčiny," zdůraznil klubový lékař Ladislav Šindelář.

Nyní se Petr cítí dobře. „Je mi jako by se nic nestalo. Doufám, že i zbylé testy dopadnou dobře a já budu moci zase co nejdříve trénovat, nechtěl bych to propásnout. Ale zdraví máme jenom jedno," uvědomuje si.

Nabitý program Dukly

Jeho spoluhráče čeká tento týden nabitý program. Dukla totiž ve středu odehraje na umělém trávníku v Berouně od 13 hodin přípravný zápas se slovenským Ružomberokem a na stejné hřiště se pak vrátí i v pátek dopoledne, kdy tam odehraje semifinálové utkání Tipsport ligy. A v případě úspěchu se pak hraje v Berouně o den později finále.

Čtěte také: Děsivá chvíle. Fotbalista Malý zkolaboval a na trávník musela sanitka