Vedoucí Dukla hostila na svém trávníku béčko Vyšehradu a už po dvaceti minutách vedlo 2:0, nakonec přidala ještě jeden gól. "Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas a pomoci si v něm můžeme rychlou brankou, což se nám také naštěstí podařilo. Pak už jsme hru, až na výjimky, kontrolovali. Mrzí mě jen, že jsme nedotáhli spoustu dalších situací, které měly rovněž skončit brankou," hodnotil trenér Dukly Josef Světlík, kterého trápí velký počet zraněných hráčů.

Stejným výsledkem uspěl doma v tabulce o skóre druhý Újezd, 3:0 porazil na své umělce Královice, které dohrávaly závěrečných 25 minut v deseti. "Zvládli jsme to především po taktické stránce. Důležité bylo, že se nám podařilo do poločasu vstřelit dva góly. Hodně nám pomohl pojišťovací gól na 3:0 v páté minutě druhého poločasu. Pak už se zápas víceméně dohrával," řekl k utkání kouč Újezdu Karel Jeřábek.

Favoritům se prostě dařilo. Podle aktuální tabulky po sedmnácti odehraných přeborových kolech vyhrály týmy od prvního do sedmého místa.

Hodně hořký zápas prožily Třeboradice. Ty byly na hřišti Kolovrat lepší, aktivnější, několikrát se dostaly do stoprocentních šancí, ale po 90 minutách platil stav 0:0. A nakonec třeboradičtí fotbalisté neodjeli ani s bodem, jelikož v první minutě nastavení se jedinou střelou domácích na branku ve druhé půli prosadil Hynek.

"Smolné utkání. První poločas byl vyrovnaný, druhý si troufnu říct, že jsme byli lepší. V podstatě jsme šli třikrát, čtyřikrát sami na branku. Bohužel ani jednou jsme to gólově nezakončili. V poslední minutě, místo abychom podrželi balón, tak jsme ho zbytečně ztratili a soupeř z jediné střely za druhý poločas dal gól. Pro nás veliké zklamání," kroutil hlavou kouč poražených Jan Novák.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...