Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Jak hrály pražské fotbalové kluby o víkendu?

PRAHA – Deník vám přináší výsledkový servis z fotbalových zápasů, které odehrály pražské kluby během uplynulého víkendu.

29.10.2007

Ilustrační fotoFoto: GetPhoto/Martin Salajka

II. liga

Bohemians Praha–Jihlava 3:3

Branky 86. a 90. (+4) Šisler, 11. Brzezina – 5. a 33. Simr, 40. Faldyna. Rozhodčí Makovička. ŽK: P. Macháček, Fenyk, Galbavý – P. Mezlík. Diváků 550. Poločas 1:3.

Bohemians Praha Winter – P. Macháček, Obermajer (22. Birhanzl), D. Lukeš, Hajník (46. Galbavý) – Fenyk (83. Jandzik), Adjei Kwamé, Šisler, Zoubek – Ibe, Brzezina. Trenér Luboš Urban.

Fulnek–Dukla 1:0

Branka 68. Smetana. Rozhodčí Racek. ŽK Přílučík – Kuděla, Svatonský. Diváků 552. Poločas 0:0.

Dukla F. Rada – Mikula, Palša (73. Hupka), Kuděla, Daněk – L. Michal, Holub, Ludačka, Hanus – Svatonský, Kunc (73. Pokorný). Trenér Günter Bittengel.

Opava–Sparta Krč 2:1

Branky 20. L. Kozák, 66. R. Mezlík z pen. – 43. Vojtíšek. Rozhodčí Možíš. ŽK R. Víšek, Kolínek, Barteska – Horkavý, Poláček. ČK 67. brankář Švenger (Krč). Diváků 2554. Poločas 1:1.

Krč Švenger – Švejda, Horkavý, Šrámek, Waldhauser (83. Matějka) – Dubský (69. brankář P. Švec), Poláček, Vágner, T. Kounovský – Adauto (76. Kordiak), Vojtíšek. Trenér Juraj Šimurka.

Česká fotbalová liga

Sparta B – Slavia B 1:0

Branka 40. Barreyro. Rozhodčí Benedikt. ŽK 0:2. Diváků 236. Poločas 1:0.

Sparta B Kozáčik – Valíček, Beutel, P. Mareš, V. Švec – Petržela (62. Glaser), J. Rada, Kokoška (87. Vacek), Podaný – Nádeníček, Barreyro (78. Wilfried). Trenér Jan Kmoch.

Slavia B Diviš – Švamberg, Gabriel, L. Kopřiva, Vagrčka (52. M. Černý) – Held (88. Uhlíř), J. Kovařík, Belaid., Kobler – L. Dvořák (74. Klavík), Necid. Trenér Daniel Šmejkal.

Letohrad–Vyšehrad 2:2

Branky 39. Vaniš, 54. Hynek – 31. L. Kučera, 74. Budějský. Rozhodčí Šedivý. ŽK 1:1. Diváků 360. Poločas 1:1.

Vyšehrad P. Víšek – Budějský, P. Tlustý, J. Procházka, Štach – T. Kunt, Chalupa, Balšánek, Březina (89. Ježdík) – Bošanský, L. Kučera (79. P. Sedláček). Trenér Jiří Hruška.

Divize A

Motorlet–Bzová 1:3

Branky 70. Rezek – 11. Ehl z pen., 71. Větrovský, 84. T. Černý. Rozhodčí Ipser. ŽK 2:5. Diváků 120. Poločas 0:1.

Motorlet Foferka – Jírec, O. Kučera, O. Tlustý, Paťha – J. Strnad (75. Koffi), Štefánek, Rezek, Machurka (46. Čmejla) – Jarolímek (53. Prošek), Patera. Trenér Zdeněk Mikuš.

Admira–Třeboň 1:2

Branky 78. Houzar z pen. – 31. Vohák, 54. Hačka. Rozhodčí Kembický. ŽK 2:1. Diváků 200. Poločas 0:1.

Admira Hlavatý – Kejha (65. Ondrik), Martinic, Kurek, Hagara – Vobořil, Smejkal, Machata (70. J. Kopřiva), Houzar – Mičko (55. Szöcs), Šafr. Trenér Jan Vlček.

Viktoria Žižkov B –Králův Dvůr 1:2

Branky 33. Blaha – 37. Šindelář, 90. (+3) Červenka. Rozhodčí Henych. ŽK 2:2. Diváků 150. Poločas 1:1.

Žižkov B Š. Kolář – Votava, Biško, Balík, Jambor – Knobloch, Jiří Novák, Šimr, Walter (75. Trutnovský) – Blaha (86. Petr), Demjan. Trenér Roman Veselý.

Další utkání Písek–Horažďovice 3:1, Votice–Prachatice 1:0, Jankov–Strakonice 2:3, Vejprnice–Doubravka 5:0, Domažlice–Klatovy 1:1.

Divize B

Loko Vltavín–Horní Měcholupy 4:0

Branky 41. a 77. Krimlák, 83. R. Pospíšil, 90. Jos. Moravec. Rozhodčí Morávek. ŽK 2:3. Diváků 150. Poločas 1:0.

Vltavín Jar. Tesař – Hebnar, Š. Kozák, Bureš, Hájek – Marčík (62. Janků), Štumpf, Freisler, R. Pospíšil (88. Kodr) –Dolista (33. Krimlák), Jos. Moravec. Trenér Radek Kronďák.

Horní Měcholupy Janocsko – Kolísek, R. Čáp, J. Musil, T. Marc – J. Marc, Jan Janík (58. Podskuba), Buldra, Mišák (73. O. Vrabec) – Birma, Nykl (32. Formáček). Trenér Pavel Trávník.

Kladno B–Bohemians 1905 B 2:1

Branky 19. Šelicha, 83. Šilhan – 21. Cirhan. Rozhodčí Král. ŽK 1:0. Diváků 100. Poločas 1:1.

Bohemians 1905 B Hrábek – Císař, Brhlík, Pecinovský, Květoň – Růžička, Turtenwald, Cirhan, Pavlík (51. Kotyza) – Mil. Škoda, Laušman (77. Polodna). Trenér Petr Kostelník.

Další utkání Litvínov–Chomutov 2:0, Libiš–Český Brod 1:0, Hazlov–Teplice B 1:7, Rakovník–Brozany 1:1, Jirny–Nový Bor 2:1, Sokolov B–Most B 4:1.

Přebor

Uhelné sklady–Tempo 3:1

Branky 39. Zilvar, 84. Gabriška, 90. (+2) Vinklár – 12. L. Rožánek. Rozhodčí Kotlár. Diváků 50. Poločas 1:1.

Uhelné sklady Vasič – D. Vrána, O. Sýkora, T. Strnad, Gabriška – Snopek, Hurych (85. Janeček), Vinklár, T. Turek (65. Ulrich) – Hnát, Zilvar (88. Dušek). Trenér František Mysliveček.

Tempo Kuchař – Míka, Vrba, Netušil, Komorník (75. Malíček) – P. Beneš (73. Hlavička), Hurka, Semerák, Dedek, Zima – L. Rožánek (75. Budák). Hrající trenér Petr Dedek.

Radotin–Háje Jižní Město 4:1

Branky 43. J. Petr, 45. Huráb, 70. Hřebeček, 74. Falout – 81. Fedič. Rozhodčí Theimer. ČK 68. Huráb (Radotín). Diváků 40. Poločas 2:0.

Radotín Jungr – Tyburec, M. Petr, Baroch, D. Dvořák – Sokol (85. Bezděk), Huráb, J. Petr, T. Kočí – Hřebeček, Falout (81. Pánek). Trenér Jan Stiblík.

Háje M. Tlustý – Jiří Tesař (77. Šplíchal), Brož, Hartman, Sojka – J. Pospíšil, Bičaník, J. Janoušek, Slabý – Dub (60. Hrůza), Fedič. Trenér Petr Sýkora.

Bohemians Praha B–Zličín 3:3

Branky 9. a 30. Jendruščák, 76. Beránek – 18. a 83. obě z penalt Sigan, 50. I. Merta. Rozhodčí Stránský. Diváků 50. Poločas 2:1.

Bohemians Praha B Beke – Koželuh, Faitl, Olejník, P. Honka – V. Beránek, Allram, Jandzik, Pech (73. Hlava) – Majer, Jendruščák. Trenér Pavel Novotný.

Zličín Z. Vrána – Doucha, Chrž, Vacula, Šimek (35. Valoušek) – Šimoníček (80. Zbožínek), Roubíček, Sigan, I. Merta – M. Svoboda, M. Novák. Trenér Daniel Drahokoupil.

Meteor–Libuš 3:1

Branky 12., 49. a 80. Fíček – 90. (+3) Gutheis. Rozhodčí J. Tikal. Diváků 80. Poločas 1:0.

Meteor Caudr – Pasker, Krejčík, Zezula, Daňhel (36. Trnka) – Šmíd, Blažek, Klír, Kasman (83. Novotný) – Fíček, Jánoš. Trenér: Karel Jeřábek.

Libuš Šindelka – Tomšů (80. Šídlo), Šafránek, Vičík, Čapek (46. Gutheis) – Králík (66. Beran), Dlouhý, T. Moravec, Rajniš – Tožička, Pilík. Trenér Zdeněk Hruška

Vyšehrad B–Uhříněves 0:4

Branky 48. J. Marek, 63. Bobek, 65. Kopec, 90. vlastní Vršecký. Rozhodčí Rod. Diváků 150. Poločas 0:0.

Vyšehrad B J. Skála – Pecháček, J. Klíma, Vršecký, Djakov (85. Roule) – Strouhal (74. Macharadze), Šefrna, Debnár, Beran – Vohánka, Matuszny. Trenér Vladimír Zeman.

Uhříněves Jeřábek – T. Sedláček, Trhlík, Horáček, Hráský – Bobek, Zlatník, Plášek, Čejka (80. König) – Kopec, J. Marek. Trenér Petr Königsmark.

Motorlet B–Újezd nad Lesy 1:1

Branky 80. Koffi – 58. Lacina. Rozhodčí Klíčman. Diváků 60. Poločas 0:0.

Motorlet B O. Musil – Minařík, Kolařík, Chvátal, Zachař (75. Maxa) – Pavlis (70. Rott), Čmejla, Honetschläger, Zukal – Koffi, Zbončák. Trenér Miroslav Vašut.

Újezd Bašta – T. Zeman, Vondra, Lacina, Gruber – Daníček, Otopal, Časko, Kohout (82. Vítů) –Mil. Škoda st., Ryšavý (J. Jun). Trenér Pavel Loukota.

Královice–Aritma 2:0

Branky 25. a 89. L. Mikula. Rozhodčí Severýn. Diváků 50. Poločas 1:0.

Královice Drbout – Pražák, M. Strnad, Š. Böhm – Häusler (75. Starý), Lilling (72. Znamenáček), L. Mikula, Mach, Žižka (52. Koranda) – Sarichev, Randa. Trenér Ladislav Janoušek.

Aritma Fábera – Beran, Kubr, Vacek, Brabec (80. J. Lukeš) – Šobáň (65. Hanka), Kaiseršot, Krejča, L. Rybka – Čurda, O. Rybka (46. M. Kratochvíl). Hrající trenér Tomáš Kubr.

Dukla B–Přední Kopanina 1:3

Branky 79. Berger z pen. – 16. a 66. Giil, 43. Strnadel. Rozhodčí Váša. Diváků 50. Poločas 0:2.

Dukla B F. Rada – M. Kovář, Mück, Jirásek, Hendrych – Malý, Hubka, Berger, Hanuščák – J. Kozák, J. Böhm (69. Nový). Hrající trenér Jindřich Jirásek.

Přední Kopanina Drahorád – Sekerka, M. Janda (80. Trusina), Horák, Tyxa – Truhlář (83. Slanina), M. Hašek (70. Verner), Nedvěd, Buzek – Strnadel, Giil. Trenér Pavel Mejdr.

I. liga staršího dorostu

13. kolo: Sparta–Olomouc 1:1 (branky: 73. Putz – 58. Pospíšil), Zlín–Slavia 1:1, Č. Budějovice–Bohemians 1905 2:1 (57. Pliška z pen., 65. Bambule – 7. Fadrný), Teplice–Ml. Boleslav 0:9, Hradec Králové–Ostrava 1:0, Plzeň–Slovácko 0:0, Jihlava–Opava 0:3, Brno–Příbram 6:1. Dohrávka 9. kola: Plzeň–Příbram 3:1.

I. liga mladšího dorostu

13. kolo: Sparta–Olomouc 7:2, Zlín–Slavia 1:1, Č. Budějovice–Bohemians 1905 0:3, Teplice–Ml. Boleslav 1:4, Hradec Králové–Ostrava 1:3, Plzeň–Slovácko 4:2, Jihlava–Opava 0:1, Brno–Příbram 2:0. Dohrávka 9. kola: Plzeň–Příbram 2:2.

29.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

Prezident Zeman se svou paní odvolili v základní škole v pražských Stodůlkách.

Letošní volby do Sněmovny nejsou podle Zemana zásadní ani zlomové

Předvolební debata Deníku: Ivan Bartoš
51

V televizi zabodoval Bartoš, Babiš působil unaveně, hodnotí experti

Střípky z debaty: Šlechtová u pozadí koně, Bartoš v koloně či letmý polibek

/VIDEO/ Co by udělal předseda SPD Tomio Okamura, když by si ministryně Karla Šlechtová zvrkla kotník? Proč se Michaela Marksová nerada fotí při výstupu z auta? Superdebata Deníku nebyla jen o politice.

Jsem gay, prohlásil den před volbami šéf zelených Matěj Stropnický

Předseda Zelených Matěj Stropnický dnes oznámil, že je homosexuál. Vyjádřil se tak ke spekulacím bulvárních médií. O svém soukromí mluvit neplánoval, voliči by ale podle něj tuto informaci vědět měli.

Praha nemá dopravní strategii, tvrdí starosta Prahy 6

/ROZHOVOR/ „Do vztahů mezi Prahou a místními radnice se příliš promítá stranická politika a zvlášť výrazné to bylo v předvolební době,“ tvrdí starosta Prahy 6 Ondřej Kolář (TOP09). Podle něj by mělo být politizování všeho včetně třeba vedení linek autobusů nahrazené snahou o konstruktivní spolupráci. Zvlášť pak v řešení dopravy, která je nejpalčivějším problémem Šestky.

Petr Pravda: Oblíbení starostové mohou stranám přinést dobré výsledky

Politolog Petr Pravda řekl Pražskému deníku: "Oblíbení starostové městských částí mohou stranám přinést dobré výsledky." Už zítra půjdou (nejen) Pražané k volebním urnám a budou volit své poslance. Má smysl v letošních volbách kroužkovat jednotlivé kandidáty? Jak politikům pomáhají v bojích o voliče sociální sítě?