„V obrovském vedru se hrál atraktivní fotbal plný atraktivních kombinací. Večer při tradiční zábavě zazářili Martin Dejdar a Petr Janda, který ukázal, že jeho písničky zná opravdu každý, a asi tisícovka návštěvníků si zazpívala sborovým zpěvem,“ těšilo předsedu mratínského klubu Pavla Hrdinku.

Domácí výběr se v rámci turnaje utkal s týmy SK Husinec-Řež, TJ Sokol Obříství, SK Dolní Chabry, SG Vodochody a výběrem pojišťovny Kooperativa. Na nejvyšší příčky ale nedosáhl.

Finále totiž ovládl právě výběr Kooperativy, který si poradil s Obřístvím. Třetí místo pak bral premiérově Husinec-Řež. „Fotbalisté TJ Sokol Obříství skončili jako vždy druzí,“ vyprávěl za pořadatele s úsměvem Hrdinka.

Sobotní den v Mratíně ale nebyl jen o fotbalu, i když se na hřišti předvedli takoví hráči jako Zdeněk Šenkeřík, který si zakopal za Slavii Ligu mistrů, nebo bývalý reprezentant Lukáš Zelenka, jenž je v současnosti šéftrenérem mratínské mládeže.

Právě pro mladistvé a děti byl připravený program, losovala se tombola a po turnaji byla diskotéka. O dobrou zábavu se staral známý herec Martin Dejdar, který se u fotbalového hřiště ukázal jak v civilu, tak v roli Ozzáka ze seriálu Comeback, a celý fotbalový den zakončil koncert slavného rockera Petra Jandy z Olympicu.