Na již tradičním turnaji starých gard se představí domácí Sparta Mratín, SK Husinec-Řež, TJ Sokol Obříství, SK Dolní Chabry, SG Vodochody a výběr pojišťovny Kooperativa, která je titulárním partnerem celé akce.

Od devíti až do dvou hodin odpoledne se odehraje celkem šest zápasů základní skupiny, následovat budou boje o páté a třetí místo a v pět hodin vše vyvrcholí velkým finále. Sobotní den ale v Mratíně nebude jen o fotbale. Pro děti bude připraven program v podobě pouťových atrakcí, o hudbu se bude starat Martin Hrdinka a v 19 hodin začne diskotéka.

O hodinu později pak před diváky vystoupí známý herec, moderátor a zpěvák Martin Dejdar a celý den vyvrcholí v deset hodin večer koncertem rockové legendy Petra Jandy z Olympicu.

„Chtěl bych pozvat všechny lidi na dobrou zábavu pro celou rodinu. Od rána se bude hrát fotbal, odpoledne bude plné zábavy pro děti a večer se představí legendy Petr Janda a Martin Dejdar. Vezměte dobrou náladu a přijďte se bavit,“ zve všechny předseda mratínského klubu Pavel Hrdinka.

Od startu akce až do 16 hodin bude vstupné na turnaj pro návštěvníky dobrovolné, za finálové boje a následný kulturní program pak zaplatí vstupné ve výši 160 korun. Po celý den bude ke koupi dobré jídlo i pití.