Šancí a zajímavých akcí ale nebylo málo. Oba soupeři se pouštěli do útočení, nedařilo se jim pouze v koncovce. Nejblíže ke gólu byl v šestnácté minutě klokan Mužík, jeho střelu ale zastavila tyč pardubické branky.

Na druhé straně Pardubičtí zahrozili rychlým protiútokem, na jeho konci ale stála slabá střela Mukwelleho. Závěrečné minuty první půle pak patřily útočníkovi Pražanů Puškáčovi. Ten nejprve střílel těsně nad a krátce před odchodem do šaten jeho hlavičku s vypětím všech sil vyrazil Budínský.

Po změně stran se pokračovalo v podobném duchu. Útočilo se, ale střelecký prach byl pořádně zvlhlý, tedy v tomto případě spíš zmrzlý. Na straně Bohemians neuspěl v šanci Kozák, na té druhé pak netrefil branku Patrák.

| Video: Youtube

Pardubice - Bohemians 0:0

Rozhodčí: Ulrich - Kotalík, Kotalík. Diváků 272.

Pardubice 1. poločas: Budinský - Lupač, Halinský (17. Kukučka), Surzyn, Icha - Hlavatý, Solil (28. Darmovzal), Kisseidou - Pikul, Huf, Mukwelle. 2. poločas: Kinský - Tishcler, Kukučka, Donát, Helešic - Darmovzal, Míšek, Patrák - Daněk, Černý, Brdička.

Bohemians 1. poločas: Valeš - Hůlka, Vondra, Kadlec M. - Dostál, Jindřišek, Beran, Kovařík - Hrubý - Mužík, Puškáč. 2. poločas: Valeš - Kadlec A., Křapka, Hybš - Köstl, Jánoš, Hůlka (67. Farkaš), Shejbal - Mužík (67. Lehovec) - Kozák, Ristovski