Devět hlasů pro Meteor, čtyři pro béčko Dukly a dva Přední Kopanině. Takový je tip zástupců jednotlivých klubů pražského fotbalového přeboru na vítěze letošního ročníku a tudíž i postupujícího do divize. Odevzdat svůj konkrétní tip se ze 16 týmů neodvážil jen trenér Uhelných skladů František Mysliveček.

Meteor pasují na vítěze přeboru trenéři Petr Dedek (Tempo Praha 4), Tomáš Kubr (SK Aritma), Petr Sýkora (FC Háje Jižní Město), Daniel Drahokoupil (FC Zličín), Pavel Loukota (FK Újezd nad Lesy), Zdeněk Hruška (FSC Libuš), Pavel Novotný (Bohemians Praha B), Karel Jeřábek (Meteor VIII) a sekretář Stanislav Starý (Sokol Královice).

Byl bych špatný trenér, kdybych tomu nevěřil,“ tvrdí Jeřábek. „Meteor to konečně letos dotáhne, protože Dukla B dostává moc gólů,“ říká Dedek. „Dukla bude mít hlavně starosti s udržením áčka ve druhé lize,“ přidává další argument Kubr.

„Podle mě je ale Dukla B jasným favoritem,“ myslí si sportovní ředitel Slavoje Vyšehrad (v přeboru má B-tým) Petr Voženílek. „Věřím, že postoupíme my. Uděláme pro to vše, navíc se vracíme z Břevnova na Julisku, kde budeme na jaře hrát,“ říká kouč Dukly B Jindřich Jirásek. Dukle B věří i další dva trenéři Petr Königsmark (Čechie Uhříněves) a Miroslav Vašut (SK Motorlet B).

Pro Přední Kopaninu jsou samozřejmě její kouč Pavel Mejdr a pak i šéf SC Radotín Jiří Petr. „V zimní přípravě dokázali, že budou hodně dobří,“ sdělil Petr.

A jaká je vlastně situace na čele tabulky? 1. Meteor (34 bodů), 2. Dukla B (32), 3. Přední Kopanina (31), 4. Uhelné sklady (30), 5. Radotín (26).

Pražský fotbalový přebor, los jarní části

(T – přírodní travník, UMT – umělý trávník)

Předehrávané 30. kolo

8. 3. 10.00 Uh. sklady–Uhřiněves (hřiště Horní Měcholupy/Gali­leova UMT)

8. 3. 10.15 Aritma–Radotín (Aritma UMT)

8. 3. 10.30 Zličín–Tempo (Zličín UMT)

8. 3. 14.30 Mo­torlet B–Dukla B (Motorlet UMT)

8. 3. 14.30 Háje–Vyšehrad B (Galileova UMT)

9. 3. 10.15 Př. Kopanina–Meteor (Př. Kopanina T)

9. 3. 14.30 Újezd n. L.–Královice (Uhřiněves UMT)

9. 3. 14.30 Libuš–Bohemians Praha B (Kačerov UMT)

16. kolo

15. 3. 10.00 Uh. sklady–Libuš (Galileova UMT)

15. 3. 14.00 Vy­šehrad B–Př. Kopanina (Vyšehrad UMT)

15. 3. 14.30 Tempo–Uhřiněves (Štěrboholy UMT)

15. 3. 14.30 Bo­hemians Praha B–Háje (Střížkov T)

15. 3. 14.30 Ra­dotín–Motorlet B (Radotín UMT)

15. 3. 14.30 Dukla B–Královice (Juliska T)

16. 3.10.15 Meteor–Aritma (Štěpničná UMT)

16. 3. 14.30 Újezd n. L.–Zličín (Uhřiněves UMT)

17. kolo

22. 3. 10.15 Dukla B–Újezd n. L. (Juliska T)

22. 3. 10.15 Aritma–Vyšehrad B (Aritma UMT)

22. 3. 10.15 Libuš–Tempo (Kačerov UMT)

22. 3. 15.00 Krá­lovice–Radotín (Královice T)

22. 3. 15.00 Háje–Uh. sklady (Galileova UMT)

24. 3. 15.00 Mo­torlet B–Meteor (Motorlet UMT)

24. 3. 15.00 Př. Kopanina–Bohem. Praha B (Př. Kop. T)

24. 3. 15.00 Uh­řiněves–Zličín (Uhřiněves UMT)

18. kolo

29. 3. 10.15 Uh. sklady–Př. Kopanina (Uh. sklady T)

29. 3. 10.30 Zličín–Libuš (Zličín UMT)

29. 3. 14.45 Meteor–Královice (Štěpničná UMT)

29. 3. 15.00 Tempo–Háje (Tempo T)

29. 3. 15.00 Bo­hemians Praha B–Aritma (Střížkov T)

29. 3. 15.00 Vy­šehrad B–Motorlet B (Štěrboholy UMT)

29. 3. 15.00 Ra­dotín–Dukla B (Radotín T)

30. 3. 15.00 Újezd n. L.–Uhřiněves (Újezd T)

19. kolo

5. 4. 10.15 Aritma–Uh. sklady (Aritma UMT)

5. 4. 10.15 Př. Kopanina–Tempo (Př. Kopanina T)

5. 4. 10.15 Háje–Zličín (Háje T)

5. 4. 16.30 Radotín–Újezd n. L. (Radotín T)

5. 4. 16.30 Krá­lovice–Vyšehrad B (Královice T)

6. 4. 10.15 Dukla B–Meteor (Juliska T)

6. 4. 16.30 Mo­torlet B–Bohem. Praha B (Motorlet UMT)

6. 4. 16.30 Libuš–Uhřiněves (Libuš T)

20. kolo

12. 4. 10.15 Uh. sklady–Motorlet B (Uh. sklady T)

12. 4. 10.15 Vy­šehrad B–Dukla B (Vyšehrad UMT)

12. 4. 10.30 Zličín–Př. Kopanina (Zličín T)

12. 4. 16.30 Tempo–Aritma (Tempo T)

12. 4. 16.30 Bo­hemians Praha B–Královice (Střížkov T)

13. 4. 10.15 Meteor–Radotín (Libeň T)

13. 4. 16.30 Újezd n. L.–Libuš (Újezd T)

13. 4. 16.30 Uh­řiněves–Háje (Uhřiněves UMT)

21. kolo

19. 4. 10.15 Aritma–Zličín (Aritma UMT)

19. 4. 10.15 Háje–Libuš (Háje T)

19. 4. 15.00 Dukla B–Bohemians Praha B (Juliska T)

19. 4. 17.00 Ra­dotín–Vyšehrad B (Radotín T)

19. 4. 17.00 Krá­lovice–Uh. sklady (Královice T)

20. 4. 10.15 Meteor–Újezd n. L. (Libeň T)

20. 4. 10.15 Př. Kopanina–Uhřiněves (Př. Kopanina T)

20. 4. 17.00 Mo­torlet B–Tempo (Motorlet UMT)

22. kolo

26. 4. 10.15 Uh. sklady–Dukla B (Uh. sklady T)

26. 4. 10.15 Vy­šehrad B–Meteor (Vyšehrad UMT)

26. 4. 10.30 Zličín–Motorlet B (Zličín T)

26. 4. 17.00 Tempo–Královice (Tempo T)

26. 4. 17.00 Bo­hemians Praha B–Radotín (Střížkov T)

27. 4. 17.00 Újezd n. L.–Háje (Újezd T)

27. 4. 17.00 Libuš–Př. Kopanina (Libuš T)

27. 4. 17.00 Uh­řiněves–Aritma (Uhřiněves UMT)

23. kolo

3. 5. 10.15 Aritma–Libuš (Aritma UMT)

3. 5. 15.00 Dukla B–Tempo (Juliska T)

3. 5. 17.00 Radotín–Uh. sklady (Radotín T)

3. 5. 17.00 Krá­lovice–Zličín (Královice T)

4. 5. 10.15 Meteor–Bohemians Praha B (Libeň T)

4. 5. 17.00 Vy­šehrad B–Újezd n. L. (Vyšehrad UMT)

4. 5. 17.00 Mo­torlet B–Uhřiněves (Motorlet UMT)

4. 5. 17.00 Př. Kopanina–Háje (Př. Kopanina T)

24. kolo

10. 5. 10.15 Uh. sklady–Meteor (Uh. sklady T)

10. 5. 10.30 Zličín–Dukla B (Zličín T)

10. 5. 10.45 Háje–Aritma (Háje T)

10. 5. 17.00 Tempo–Radotín (Tempo T)

10. 5. 17.00 Bo­hemians Praha B–Vyšehrad B (Střížkov T)

11. 5. 17.00 Újezd n. L.–Př. Kopanina (Újezd T)

11. 5. 17.00 Libuš–Motorlet B (Libuš T)

11. 5. 17.00 Uh­řiněves–Královice (Uhřiněves UMT)

25. kolo

17. 5. 10.15 Aritma–Př. Kopanina (Aritma UMT)

17. 5. 15.00 Dukla B–Uhřiněves (Juliska T)

17. 5. 17.00 Bo­hemians Praha B–Újezd n. L. (Střížkov T)

17. 5. 17.00 Ra­dotín–Zličín (Radotín T)

17. 5. 17.00 Krá­lovice–Libuš (Královice T)

18. 5. 10.15 Meteor–Tempo (Libeň T)

18. 5. 17.00 Vy­šehrad B–Uh. sklady (Vyšehrad UMT)

18. 5.17.00 Mo­torlet B–Háje (Motorlet UMT)

26. kolo

24. 5. 10.15 Uh. sklady–Bohem. Praha B (Uh. sklady T)

24. 5. 10.30 Zličín–Meteor (Zličín T)

24. 5. 10.45 Háje–Královice (Háje T)

24. 5. 17.00 Př. Kopanina–Motorlet B (Př. Kopanina T)

24. 5. 17.00 Tempo–Vyšehrad B (Tempo T)

25. 5. 17.00 Újezd n. L.–Aritma (Újezd T)

25. 5. 17.00 Libuš–Dukla B (Libuš T)

25. 5. 17.00 Uh­řiněves–Radotín (Uhřiněves UMT)