"Já jsem se normálně začal smát, co všechno je možné. Ani tam nebylo naštvání. Nikdo to necítil tak, že bychom měli kvůli tomu gólu zkažený víkend. Remíza tomu zápasu sluší. Ale je fakt, že mimo mládež jsem takovou divočinu nezažil. Jestli se tohle stane třeba jednou za sezonu…" usmíval se Gračko pro web PFS.

Už v prvním poločase padlo osm gólů. Ve třetí minutě otevřel skóre kolovratský kanonýr Michal Gračko, mezi 10. a 23. minutou se dvakrát prosadil Sedlář, jednou Kostka a bylo to 1:3. Během čtyř minut srovnal Gračko na 3:3, ale do šaten se šlo za stavu 3:5 díky trefám Kloučka s Babickým. Krátce po změně stran snížil na rozdíl jednoho gólu Holík, ovšem hned z protiútoku upravil na 4:6 Havlíček. Pak přišly chvíle domácích. Mezi 58. a 66. minutou srovnali Hejno s Borkem a v 88. minutě dokonce Gračko z penalty, svou čtvrtou trefou v utkání, strhnul vedení na stranu Kolovrat! Vedení jim ovšem vydrželo jen minutu, na konečných 7:7 vzápětí srovnal Babický.

Jaroslav Klouček vstoupil do sezony čtyřmi góly do sítě Vyšehradu.
Kanonýr Deníku: Za čtyři góly bych něco měl dostat já, směje se Klouček z Tempa

"Dostali jsme gól z penalty a z poslední akce první půle i další gól. Všichni jsme byli na sebe naštvaní. U toho gólu se to nešťastně odráželo, prošlo to pár hráčům mezi nohama. V kabině jsme si říkali, že třeba sklapne Csaplárova past. Jen tady padlo asi dalších deset gólů… Snažili jsme se nabudit, že když brzy snížíme, tak se zápasem ještě něco uděláme. Na hřiště jsme šli nahecovaní s tím, že první půle byla Tempa a druhá bude naše," vypráví Gračko.

V příštím kole jedou Kolovraty na hřiště Podolí, které neztratilo ani bod a navíc ještě ve třech zápasech ani neinkasovalo. "Podolí se daří, má devět bodů. Ale jako jediné nás na jaře porazilo, takže chystáme odvetu. Pojedeme tam s respektem, ale budeme chtít zvítězit, to je jasné," vzkazuje Gračko.

Fotbalisté Tempa vstřelili v Kolovratech sedm gólů, ale na výhru to nestačilo.  Zápas skončil neuvěřitelnou remízou 7:7.
Čtrnáct gólů v Kolovratech. To nejde zopakovat, shodovali se trenéři