Hroššo si na Julisce vybral slabší chvilku v 62. minutě, kdy neudržel Kučerův centr z pravé strany a po srážce se stoperem Štetinou si balon nešťastně hodil do vlastní sítě.

„Myslel jsem, že mám lehký míč. Chytil jsem ho a držel, ale jak do mě vlastní spoluhráč vrazil, tak mi drknul do ruky a vypadlo to. Moje chyba," řekl novinářům Hroššo. „Po tom souboji mě to hlavně vytočilo směrem do brány. Když má brankář v ruce míč, tak tam stačí malý dotyk. Ale nemůže se to stávat," přidal gólman Dukly

V duelu 21. ligového kola se mu přitom dlouho dařilo a s přehledem zneškodnil například pokusy Radka Voltra i Petera Šulka. „Chytalo se mi výborně, ale malá chybička, nekoncentrovanost a ten souboj zneguje všechno dobré," litoval Hroššo.

Myšlenky na pohárovou odvetu

Zápas s Jihlavou chce hodit za hlavu a uspět v úterní čtvrtfinálové odvetě domácího poháru v Jablonci. „Góly padají po všelijakých chybách. Mě mrzí, že po mé chybě jsme prohráli. Ale věřím tomu, že v Jablonci zvítězíme a bude to dobré," prohlásil Hroššo.

V neúplné tabulce devátá Dukla nenavázala na minulou výhru 2:1 v Ostravě a prohrála sedmý ligový zápas v sezoně, ale Hroššo si nemyslí, že se Pražanů bude týkat boj o záchranu.

„Neřekl bych, že jsme se namočili. Ta tabulka je vyrovnaná, to by musely být od šestého místa namočení všichni. Ale chceme vyhrát každý zápas, nepodařilo se nám potvrdit body z Ostravy," uvedl bývalý brankář Liberce, Nitry nebo Slovanu Bratislava. „Potřebujeme nějakou bodovou sérii bez porážky. Věřím, že na konci sezony budeme v horní polovině tabulky," dodal Hroššo.

Čtěte také: Jihlava vyhrála na Dukle a vzdálila se sestupovému pásmu