Po Lille čeká letenský tým AC Milán a Celtic Glasgow, ale to je nyní vzdálená budoucnost. Letenští řeší před úvodním utkáním skupiny aktuálnější potíže.
Tou první je fakt, že je česká liga zastavena, tudíž neprojde mančaft víkendovým testem.

Druhou jsou ztráty, které kádr utrpěl během posledního týdne a půl, kdy se konal sraz české reprezentace. Události v národním mužstvu zasáhly hned trojici klíčových borců aktuálního lídra FORTUNA:LIGY.

Ještě před pauzou začal mít problémy s kotníkem nejlepší střelec Lukáš Juliš, jenž kvůli nim přišel o pozvánku do národního výběru.

Během srazu pak odpadly tři opory. Po zápase na Kypru byli pozitivně testováni kapitán Bořek Dočkal a útočník Adam Hložek. Ti by však, podle všeho, měli Lille stihnout. Pouze není jisté, jak budou mít dlouhý tréninkový výpadek. „Oba jsou pro Spartu ústřední postavy. Jakmile nebude jeden z nich, bude to velká ztráta,“ uvědomuje si Roman Bednář, někdejší útočník mužstva z Letné.

Další problém nastal ve středu večer ve Skotsku. Po dvaceti minutách se zranil obránce Ondřej Čelůstka. Musel střídat kvůli bolesti v tříslech.

A to je rána. „Byl ve výborné formě, navíc Spartě už se zranil další stoper Štetina, který se dostal do velké formy, a mimo hru je také Hancko,“ upozorňuje Bednář. „Tým nemá tolik kvalitních stoperů,“ varuje.

Jak to vyřeší trenér Kotal?