Fotbal ale není jen o „S“. Dukla hraje podruhé v řadě venku, v Teplicích. Chcete-li vidět v metropoli na vlastní oči ligové utkání, musíte se vydat do Ďolíčku, kde Bohemians přivítají Karvinou.

Bohemians bude muset potvrdit bod ze Sparty 

Plichta na Spartě je pro Klokany skvělým vstupem do sezony. Ztratí ale na jasu, jestli dnes doma nepřehrají Karvinou. „Jistá pohoda je na mužstvu znát. Ovšem pouze pocitem zápas nevyhrajeme. Pokud odvedeme znovu tvrdou práci, měl by se výsledek dostavit,“ myslí si trenér Bohemians Martin Hašek.

Počítat nemůže s útočníkem Tettehem, jenž si na Spartě poranil kotník, ale naopak už může do hry nasadit Budinského, Reitera a svého syna Martina, kterým mateřský klub z Letné zakázal nastoupit do úvodního kola.

Uspějí obě „S“ na hřišti soupeřů?

Zatímco Slavia si včera užívala los čtvrtého předkola Ligy mistrů, na Spartě nepanovala dvakrát příjemná atmosféra. Čekalo se, že celek trenéra Stramaccioniho bude mít lepší bilanci než dvě pohárové prohry a ligovou remízu, navíc doma s Bohemians. Zápas v Boleslavi bude pro vyznavače rudých barev velmi náročný. Probudí se konečně jejich drahé hvězdy, nebo zapadnou do bahna ještě hlouběji? Uvidíme až v pondělí.

Dukla jede po debaklu opět ven 

Kvůli rekonstrukci hřiště si Dukla přehodila pořadatelství utkání a i podruhé nastoupí venku, tentokrát se vydá do Teplic, kde se bude snažit odčinit hrůznou prohru 0:4 z Plzně. „Teplice mohly být svým výkonem proti Slavii potěšeny a dodalo jim to sebedůvěru. Kádr jim zůstal stabilní a spíše ještě posílily, takže očekávám, že jejich výkonnost bude ještě silnější,“ vysvětluje kouč Jaroslav Hynek. „Věřím, že poté, co jsme dostali lekci v Plzni, uděláme takové kroky, abychom nadcházející zápas zvládli a odrazili se dál. Očekávám razantní zlepšení.“

close Jak si povedou pražské týmy ve druhém kole ligy. Infografika. info Zdroj: Redakce zoom_in