"O soupeři skoro nic nevím, jen znám jméno a vím, že hrajou ve středu tabulky," řekl pro klubovou televizi Juliš. "S pár klukama jsme se dívali v masérně a byl jsem docela nervózní. Ale myslím, že to dopadlo dobře. Jsme favoriti a musíme postoupit," dodal.

O něco lépe je na tom s informacemi o soupeři trenér Zdeněk Ščasný. "Minulou sezonu skončili druzí za Kodaní a o jednu pozici předčili Midtjylland, který je také v play off Evropské ligy," prohlásil. "V tuhle chvíli je ale nejdůležitější, abychom se my sami připravili co nejlépe. Postup je jasnou prioritou," dodal.

Proti Sönderjyske sice bude Sparta favoritem, v její neprospěch ale mluví nepříznivá bilance se severskými protivníky. Před dvěma lety nestačila v předkole Ligy mistrů na Malmö a ještě o rok dřív vypadla v kvalifikaci Evropské ligy s jiným švédským klubem Häckenem.

"Věřím, že do třetice to dopadne dobře a zvládneme to," uvedl Juliš. "Nic jiného nám nezbývá. Pohnojili jsme to se Steauou, takže musíme postoupit za každou cenu do Evropské ligy a vyhrávat v lize, abychom si udobřili fanoušky," dodal jednadvacetiletý útočník.