V názvu mají Nulová šance, přesto se radují. Soutěž Pražského deníku a prazskeho.deniku.czve spolupráci s Pražským svazem malého fotbalu o nejvtipnější název Hanspaulské ligy suverénně vyhrál tým 6.G ligy s 13 362 hlasy.

O více než devět tisíc před druhou Pajzovnou.

Sada dresů pro vítěze

Deník vítěze obdaruje sadou speciálních dresů pro celé mužstvo, pět týmů na následujících pozicích obdrží pamětní list. Výherce budeme kontaktovat, abychom se domluvili na předání cen.

Dvouměsíční soutěž měla obrovský ohlas, což dosvědčují i počty hlasů.

Pořadí týmů, které přesáhly tisícovku hlasů:

13 362 Nulová šance
4 045 Pajzovna FC
1 312 Modrý svině
1 152 GoHosp PK
1 075 Vládci Prahy
1 033 Vykutálený prasátka

Nebyla nouze ani o výměnu názorů v diskusním fóru Pražského Deníku…

„Upřímně, titulek zní: Hanspaulka soutěží o nejvtipnější název týmu… Podle chování lidí by se to ale mělo jmenovat: soutěž o největší počet kliků sobě samému… Vám to nepřijde tak trochu trapný dávat opakovaně hlas sám sobě?“ ptal se ve finále čtenář Michal.

Od Mike 1 se mu ale dostala odpověď: „Nechápu, co ti na tom vadí. Já nikoho z týmu Nulová šance neznám, ale právě pro ten název, by mě pobavilo, kdyby vyhráli. Vždyť je to super, když jdou do soutěže o vtipný název, jmenují se Nulová šance a zvítězí, ne? Takže zatím jsem jim dala jen pár hlasů, ale po tvém komentáři budu dávat hlasy o to víc. Umění je i prohrávat, a kdo to neumí, neměl by soutěžit. Kluci, užijte si nové dresy…“

Redakce Deníku se ke gratulacím přidává.