Je tady finále! V souboji o vítěze ankety Deníku se na dálku utká čtrnáct fotbalových míst v Česku. Kde mají nejlepší areál, kde se cítí fanoušci opravdu jako doma? Do celostátního kola prošla z každého kraje pouze jedna adresa, která dostala nejvíce hlasů. Tady je přehled finalistů.


Nahrává se anketa ...

Ceny pro vítěze celostátního kola

  • Exkluzivní dodávka piva pro celý tým a jeho fanoušky
  • Vstupenky na vybraný domácí zápas české fotbalové reprezentace 
  • Vstupenky do akvaparku poblíž české metropole (Aquapalace Praha)

Pravidla soutěže

Jaro - podzim
Anketa má dvě kola. Finále odstartovalo 15. srpna 2023 v 00:01 a skončí 30. září v 23:59.

Jak hlasovat
Hlasování je omezeno na uživatele Deníku (kvůli ověření je nutný bezplatný uživatelský účet). Každý uživatel může hlasovat, kolikrát chce. Rozhodne to, kdo zaktivizuje nejvíce loajálních fanoušků.

Divoká karta
Reportéři Deníku na jaře v každém kraji vybrali tři areály, které řadí mezi nejlepší fotbalové adresy v kraji. Tato místa od redakce obdržela divokou kartu, která jim garantovala účast v soutěžní anketě. 

Nominace fanoušků
Do ankety o nejlepší fotbalovou adresu promluvili i čtenáři a fanoušci. Každý mohl nominovat vlastní oblíbený areál. Podmínkou bylo to, aby na tomto místě fungoval klub, jenž má aktivní status v evidenci Fotbalové asociace České republiky.

Omezení
Omlouváme se Spartě, Slavii a dalším profíkům z řad trávníkářů. Anketa se týká jen míst, které slouží primárně amatérskému fotbalu. Vztahuje se tedy na kluby působící od ČFL/MSFL níž. 

Poznámka: 
Ceny budou adresovány předsedovi klubu, jenž hraje na nejlepší fotbalové adrese. Následnou distribuci cen si musí pohlídat fanoušci a hráči.
 Na výhru není právní nárok. Soutěž se řídí podmínkami společnosti Vltava Labe Media a.s.