Z výsledku dnešního losu v Nyonu Jarolím příliš nadšený nebyl. "Určitě Žilina patří k těm těžším soupeřům, které jme mohli dostat," řekl Jarolím, který předpokládá, že slovenský mistr, jehož trenérem je Čech Pavel Vrba, si s lucemburským soupeřem poradí. "Slovenskou ligu vyhrála Žilina celkem suverénně. Já osobně jsem ji neviděl, ale asistent Petr Vrabec ano, když tam byl sledovat nějaké hráče. A další informace mám od slovenských kamarádů. Za favority se nepovažujeme, šance jsou podle mě vyrovnané," pokračoval Jarolím.

Upozornil, že po sezoně se kádr Žiliny změnil. "Do Bochumi odešel přímočarý útočník a střelec Šesták a snad do Temešváru zamířil tvořivý středový hráč Vršič ze Slovinska. Každopádně v ofenzivě byla největší síla Žiliny a tým byl celkově dobře poskládán," dodal Jarolím.

Očekávaný souboj bude zajímavou konfrontací pro slovenského reprezentanta ve službách Slavie Mateje Krajčíka. Upozornil, že Žilinu trénuje asistent slovenského reprezentačního trenéra. "Už to o něčem svědčí. Již dlouho se dva takové týmy nepotkaly. Žilina určitě bude cítit proti nám svoji šanci, ale naší povinností je postoupit," zdůraznil Krajčík.

Ani nejlepší střelec pražského celku Stanislav Vlček neočekává, že by slovenský mistr zaváhal proti soupeři z Lucemburska. Slovensko-český duel prý slibuje atraktivní zápasy především pro fanoušky.

Obránce Martin Latka byl především rád, že mužstvo nečeká daleké cestování, které zažil v loňském roce. Tehdy slávisté museli v předkole Poháru UEFA do Ázerbájdžánu. "Naši fanoušci budou mít možnost nás proti silnému soupeři pod