Poznamenala vás ta zranění hráčů ze základu?

To nevím, to je na trenérovi. Já jsem ani v týdnu nepoznal, kdo bude hrát. Nevím, jestli to trenérovi narušilo sestavu. Byli jsme v pohodě.

Mysleli jste na to, že jste Mladou Boleslav už hodně dlouho neporazili?

Ani jsem nad tím nepřemýšlel. Vím, že když jsme tu hráli poslední zápas, tak jsme prohráli. A že nám Skalák dal gól. Ale co se dá dělat.

Jak jste na hřišti viděl ten vlastní gól Mladé Boleslavi, který vás dostal do vedení?

Viděl jsem to docela z dálky. Vím, že to tam lovil Laty s Karlem Pitákem, že to tam jeden z nich kopne a Laty běžel. Neviděl jsem, jestli to byl on, kdo vystřelil, nebo byl vlastní. Ale určitě se takhle domluvili, takže gól to byl, dá se říct, sehraný.

Mladá Boleslav byla v první půlce aktivnější.

Boleslav je na tom kombinačně výborně. Patří mezi tři nebo čtyři nejlepší v lize. Samozřejmě Ščuk, Rada, to jsou fotbalisté, kteří si to tam umí nahrát. Ale že by měli hodně šancí, to bych neřekl.

Kanonýr Škoda se téměř nedostal k zakončení, hodně ho hlídali. Bylo to na hřišti hodně znát?

Tak na Škoďáka si určitě dá pozor každý. To je vidět, když jde do hlavy, tak ho odstavují dva a třetí čeká, kam to propadne. Má to hrozně těžké.

Druhá půlka byla z pohledu Slavie o hodně lepší…

A ještě jsme na konci hráli proti deseti. Škoda, že jsme něco neproměnili, ale remíza je asi zasloužená.

Na konci to na hřišti hodně vřelo a byla tam pořádná strkanice.

Byly tam nějaké provokace před fanoušky. Samozřejmě se nám to nelíbí a zastaneme se nejen fanoušků, ale i sebe navzájem. Patří to k tomu, ale že by v tu chvíli někdo někoho kopl nebo mu dal loktem, to zas ne.