Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Průběžné tabulky Hanspaulské ligy

Praha - Nejmasovější amatérská soutěž finišuje, přinášíme postavení všech týmů po desátém kole.

9.6.2009 1
SDÍLEJ:

HANSPAULSKÁ LIGA. Dvanáct hráčů, míč a občas i rozhodčí.Foto: GetPhoto/Martin Sidoriák

Boje na škváře, písku i umělé trávě se blíží ke svému letošnímu vyvrcholení. Po desátém kole se mnoha týmům rýsují buď postupové oslavy, nebo na opačném konci tabulky poslední šance k záchraně.

1. Liga

1. Rowdies HFC 10 8 2 0 54 / 16 18
2. Úterní hosté Ski FC 10 8 1 1 63 / 23 17
3. Restaurace u Pecků 10 6 0 4 54 / 44 12
4. H S Praha 10 6 0 4 31 / 42 12
5. QUO Boston 86 10 4 3 3 30 / 26 11
6. Šumavan-Balkán 10 5 0 5 29 / 25 10
7. Vojenské lesy 10 4 2 4 27 / 26 10
8. Traktor humus A 10 4 0 6 38 / 57 8
9. Smutný potapěči 10 3 1 6 51 / 61 6
10. Vokra VV 10 3 0 7 16 / 34 6
11. Santa Tranta PC A 10 2 1 7 27 / 38 5
12. Klokan Perón club 10 2 0 8 28 / 56 4

2. Liga

Skupina A
1. Hertha ZMZ 9 7 1 1 34 / 17 15
2. Inter Lotyšák A 9 6 2 1 47 / 17 14
3. Borek hodinářství 1.FC 10 7 0 3 32 / 29 14
4. Santa Dominica 9 6 1 2 33 / 21 13
5. Kbelské vosy 9 4 1 4 21 / 19 9
6. Gepard AFC 9 3 2 4 20 / 18 8
7. Deko 9 3 1 5 27 / 26 7
8. Nemesis 10 3 1 6 20 / 29 7
9. Real FASTTRADE 9 2 2 5 29 / 39 6
10. Kings FC 9 3 0 6 22 / 39 6
11. Mastný tyče 9 1 3 5 17 / 35 5
12. Městská policie 9 3 0 6 12 / 25 0

Skupina B
1. Bedna 98 FC 9 7 2 0 53 / 20 16
2. Porter CF B 9 5 2 2 30 / 18 12
3. S.N.F. A 9 6 0 3 32 / 27 12
4. Sparta Pankrác 9 5 1 3 38 / 30 11
5. Inter Lotyšák B 9 4 3 2 32 / 25 11
6. Holosmetky FC 9 4 1 4 30 / 24 9
7. Berlínští lvi 9 2 4 3 24 / 21 8
8. Ferri FC 9 1 5 3 23 / 30 7
9. Akta - rez 9 2 3 4 17 / 30 7
10. Důchodci 9 3 0 6 16 / 39 6
11. Green tyros 9 2 0 7 13 / 32 4
12. Trops 1.SK 9 2 1 6 23 / 35 -1

3. Liga

Skupina A
1. Lucián FC A 9 7 0 2 52 / 18 14
2. Stará dáma 9 7 0 2 52 / 22 14
3. Banana Chiquíta 9 5 3 1 35 / 15 13
4. GFC Regent A 9 4 3 2 21 / 22 11
5. Petrohradská BFK A 9 4 2 3 28 / 24 10
6. B.E.I. - Eurolines 9 4 2 3 32 / 31 10
7. Borussia Bubeneč 9 3 2 4 22 / 32 8
8. Bum bar PV A 9 3 2 4 25 / 44 8
9. Ekonom WT 9 2 2 5 26 / 26 6
10. Rychlí hroši APK 9 1 3 5 18 / 33 5
11. Sebranka FC A 9 1 3 5 13 / 29 5
12. Letná FC 9 1 2 6 16 / 44 -2

Skupina B
1. Tuscarora A 10 7 2 1 40 / 16 15
2. Dvorce SK MPI 10 6 1 3 37 / 30 13
3. President FC 10 6 1 3 33 / 31 13
4. Audi United FC 9 5 1 3 23 / 23 11
5. Queens Park Club 10 5 1 4 17 / 27 11
6. G.I.C La Plate de Cünde 10 4 2 4 27 / 24 10
7. UTS Vršovice 10 4 1 5 38 / 22 9
8. J.R.Club A 10 4 0 6 26 / 25 8
9. Gambrinus VH 10 4 0 6 26 / 27 8
10. A.G.Č.V. 10 2 3 5 16 / 41 7
11. Betl K.F.K. B 9 3 0 6 25 / 26 6
12. GTL A 10 2 2 6 20 / 36 6

Skupina C
1. Bar Krušovice 10 9 1 0 41 / 12 19
2. Pražská legie 2000 10 9 0 1 44 / 15 18
3. Nova LFC A 10 6 0 4 28 / 29 12
4. Horst 1.FC 10 5 1 4 37 / 22 11
5. Eden 1999 10 4 2 4 25 / 17 10
6. Suchdol sabres A 10 5 0 5 25 / 25 10
7. Inter Ohradní 9 3 2 4 23 / 23 8
8. 4 TD Ala Bundy A 9 3 2 4 16 / 19 8
9. Bakera 10 3 2 5 26 / 31 8
10. Nisa AC 10 3 2 5 22 / 38 8
11. Tycho de Brahe FC A 10 2 0 8 19 / 47 4
12. Terron AC Bozi A 10 1 0 9 24 / 52 2

Skupina D
1. Blesk VK B 10 8 0 2 41 / 17 16
2. Botič FC 10 5 2 3 41 / 31 12
3. Deportivo Estudiantil FC 10 5 1 4 29 / 16 11
4. Nikdo nikde 10 5 1 4 34 / 29 11
5. Samson Bonella A 10 4 2 4 35 / 19 10
6. MTPCH 10 5 2 3 26 / 17 10
7. United clans 10 6 0 4 38 / 32 10
8. Bohemia Roztyly 10 4 2 4 39 / 35 10
9. Sokol Vysočany A 10 2 5 3 21 / 29 9
10. Demoliční četa 10 3 2 5 26 / 36 8
11. Ginesio 10 3 1 6 29 / 50 7
12. Alej FK A 10 0 0 10 0 / 60 0

4. Liga

Skupina A
1. Matfyz 10 9 1 0 27 / 9 19
2. Torpedo Ohrobec SKA 9 8 1 0 32 / 6 17
3. Autobazar Duo A 10 8 1 1 34 / 18 17
4. Sklenářka FC 10 5 1 4 30 / 28 11
5. Ruzyně 1995 AC 10 4 2 4 23 / 28 10
6. Cvrčci FC 10 4 1 5 20 / 24 9
7. PAVAPA Motl 10 3 2 5 26 / 21 8
8. Ujde to 1980 SK 10 4 0 6 36 / 45 8
9. Pendula Bona AC 10 3 1 6 19 / 29 7
10. Martini BC 10 2 2 6 13 / 20 6
11. Vyzunk FM 9 2 0 7 16 / 26 4
12. Bába FC 10 1 0 9 21 / 43 2

Skupina B
1. Fugas CF A 9 8 1 0 42 / 13 17
2. Little Eden FC 9 6 2 1 26 / 15 14
3. Domácí potřeby A 9 3 5 1 27 / 24 11
4. Kehar Club FC 9 5 1 3 28 / 26 11
5. Felix club 9 4 1 4 30 / 19 9
6. Šachta UK 9 3 3 3 20 / 21 9
7. Real TIDE XXL 9 4 1 4 24 / 27 9
8. Penco FC 9 4 0 5 23 / 22 8
9. Křídla Ďáblic 9 3 0 6 16 / 27 6
10. K.K.K. 9 2 0 7 12 / 23 4
11. Demínka A 9 1 2 6 9 / 25 4
12. 1.FC-KFC 9 2 0 7 11 / 38 4

Skupina C
1. Oratoř Kobylisy 8 7 1 0 37 / 9 15
2. Hell´s boys 9 7 1 1 17 / 7 15
3. Homogen 1.FC B 9 5 0 4 24 / 25 10
4. Seznam.cz FC 9 3 3 3 23 / 18 9
5. PAPE Dejvice 9 4 1 4 23 / 20 9
6. Santa Tranta PC C 8 3 2 3 29 / 21 8
7. Typos FC 9 4 0 5 20 / 31 8
8. Bratři v triku 9 2 3 4 22 / 21 7
9. Devils of Resslovka 8 3 1 4 19 / 21 7
10. Démoni 8 2 2 4 22 / 31 6
11. Softcom 8 2 1 5 15 / 34 5
12. Růžoví delfínci 97,2 8 1 1 6 16 / 29 3

Skupina D
1. Borussia Dortšpunt A 10 8 2 0 35 / 14 18
2. Notorkros FK 10 6 2 2 41 / 19 14
3. Sananim FC 10 6 2 2 30 / 17 14
4. Gumídci Méďové FC 10 6 0 4 26 / 14 12
5. Relax-FC 10 6 2 2 27 / 23 12
6. Kolomajzna TJ 10 5 0 5 30 / 25 10
7. Eukaryota 2.LKW 10 2 4 4 21 / 20 8
8. Ukradený širáci 10 3 2 5 24 / 31 8
9. Grinders FC 10 4 0 6 26 / 34 8
10. Medicína 10 3 1 6 24 / 24 7
11. Alkohol Tea FC 10 3 1 6 19 / 22 7
12. Hradní stráž 10 0 0 10 0 / 60 0

Skupina E
1. K.T.S. FC 10 7 2 1 25 / 11 16
2. NeReal Žižkov FC 10 7 1 2 36 / 21 15
3. Orange Predators A 10 7 0 3 37 / 19 14
4. Bened VFK 10 7 0 3 25 / 20 14
5. Jožin z bažin FNQB 10 5 2 3 32 / 19 12
6. Kliďas FC 10 4 1 5 29 / 23 9
7. Kapr tým 86 A 10 4 1 5 23 / 28 9
8. Oranjes 04 FC 10 4 0 6 27 / 29 8
9. Bum bar PV B 10 4 0 6 17 / 19 8
10. Sportbar ZIPO 10 4 0 6 19 / 29 8
11. Erectico TBC 10 1 2 7 15 / 34 4
12. Terron AC Bozi B 10 1 1 8 12 / 45 3

Skupina F
1. Pražačka 10 7 2 1 24 / 11 16
2. Šrot FC 10 6 2 2 32 / 20 14
3. A - klub 90 10 5 3 2 39 / 20 13
4. Farkáň 92 1.FC 10 6 1 3 30 / 21 13
5. Sever 1.FC 10 5 2 3 34 / 23 12
6. Reage boys 10 4 1 5 28 / 25 9
7. M - Bubo A 10 3 3 4 25 / 32 9
8. Lord Mayor Idiot 10 4 1 5 19 / 37 9
9. Absinth 10 4 0 6 20 / 31 8
10. Arabská 10 2 3 5 27 / 24 7
11. Kojots United 10 2 2 6 19 / 33 6
12. Benda OFC 10 2 0 8 16 / 36 4

5. Liga

Skupina A
1. Ještěrka 9 9 0 0 18 / 3 18
2. Desítníci CH.C. 9 7 1 1 48 / 22 15
3. Milenium Praha FC 9 6 0 3 33 / 19 12
4. Reds FC 9 4 3 2 28 / 20 11
5. Arctica Islandica 9 4 1 4 31 / 29 9
6. England United FC 9 4 1 4 24 / 24 9
7. 1.FC Žižkov 9 3 2 4 22 / 27 8
8. Čech Mejd 9 3 2 4 24 / 32 8
9. Zodyhyd P.N.P. 9 3 1 5 32 / 41 7
10. Tatran Válec 9 2 1 6 25 / 32 5
11. Notorlet Stodůlky 9 2 1 6 10 / 29 5
12. Orgasmico L.S.D. 9 0 1 8 14 / 31 1

Skupina B
1. Lachtánci 1.WC 9 7 0 2 33 / 15 14
2. VŠSK MFF UK A 9 5 3 1 33 / 13 13
3. Tsunami 99 9 6 0 3 28 / 13 12
4. Spirit bar FC B 9 5 1 3 32 / 20 11
5. Kovárna PC 9 5 1 3 23 / 21 11
6. Palouk SK 9 5 1 3 21 / 13 10
7. Hulla hulla FC 9 4 2 3 27 / 23 10
8. Dodo´s kings 8 3 2 3 17 / 20 8
9. Six devils 8 3 1 4 21 / 17 7
10. Slamník I.USP 8 3 1 4 20 / 20 7
11. Bublifuck 8 0 0 8 11 / 37 0
12. Steve 9 0 0 9 0 / 54 0

Skupina C
1. Saens 1.FC A 9 7 2 0 36 / 16 16
2. Pašáci 9 6 1 2 33 / 27 13
3. STS Chvojkovice - Brod 9 4 3 2 26 / 23 11
4. Sargas FC 9 4 2 3 21 / 23 10
5. Kareto-Reco 9 4 1 4 32 / 26 9
6. Limita 9 3 3 3 29 / 28 9
7. Veget FC 8 3 2 3 22 / 20 8
8. Paseka FC 9 3 2 4 32 / 31 8
9. Exact FC A 9 3 2 4 24 / 23 8
10. Blesk VK A 9 3 0 6 25 / 35 6
11. 1.W.C. 9 2 0 7 17 / 31 4
12. Paradentol 1.FC 8 2 0 6 16 / 30 4

Skupina D
1. AG team 9 7 1 1 40 / 21 15
2. Dynamit Baterie A 9 5 3 1 35 / 15 13
3. Těžká demence 8 4 4 0 17 / 8 12
4. Torpédo Hulín FC 8 5 2 1 24 / 17 12
5. Útlum 9 4 3 2 22 / 19 11
6. Animals 9 4 2 3 29 / 18 10
7. SquashArena 9 4 2 3 23 / 17 10
8. Kontis 1.FC 9 3 3 3 18 / 18 8
9. Stará garda 9 2 2 5 20 / 27 6
10. Indiana Team 9 2 1 6 28 / 50 5
11. Sorry FC 9 0 0 9 12 / 34 0
12. Jawa Team 9 1 1 7 16 / 40 -9

Skupina E
1. Káca FC B 10 8 0 2 46 / 16 16
2. Mord RFC 10 6 4 0 36 / 14 16
3. Sedm zbabělých B 9 7 1 1 32 / 15 15
4. Výtržník HFC 9 6 0 3 18 / 12 12
5. SAS fans 10 5 2 3 20 / 16 12
6. Žlutá křídla 9 5 1 3 21 / 20 11
7. Ústavan 01 KK 9 3 1 5 12 / 19 7
8. Polární záře 10 3 1 6 17 / 30 7
9. Šejk Peterka 9 3 0 6 21 / 31 6
10. Sopouch FC 9 2 2 5 13 / 27 6
11. Libeň SK 10 1 2 7 14 / 29 4
12. Real Prd 10 1 0 9 12 / 33 -4

Skupina F
1. Hustlaz Pimpz 10 8 0 2 48 / 19 16
2. Pajzovna FC 10 10 0 0 32 / 9 14
3. Ramutant CF 10 7 0 3 26 / 13 14
4. Blue flame 10 4 3 3 19 / 18 11
5. S.T.R.U.P. 10 4 2 4 25 / 21 10
6. Polnohospodár Praha 10 4 2 4 20 / 21 10
7. ALT 1.AK 10 3 4 3 18 / 21 9
8. Beruška Prosek 10 4 0 6 26 / 24 8
9. New Jersey Devils B 10 4 0 6 20 / 34 8
10. FC 1869 10 3 1 6 18 / 30 7
11. Alej FK B 10 1 2 7 15 / 28 4
12. Ivánkovy děti 10 0 2 8 12 / 41 2

Skupina G
1. Karcinogenní 10 9 1 0 53 / 12 19
2. Améby AFC A 10 7 2 1 33 / 10 16
3. Basta fidli A 10 8 0 2 30 / 15 16
4. Bohemia AFK 10 6 1 3 35 / 19 13
5. Imidin Opatov FC 10 6 1 3 38 / 26 13
6. Atomovej brouk B 10 6 0 4 41 / 20 12
7. Protector 1320 FC 10 3 3 4 20 / 18 9
8. Krabí výměšky FC 10 4 1 5 11 / 23 9
9. Neumann S.K. 10 2 1 7 18 / 29 5
10. Liboc united 10 2 1 7 14 / 37 5
11. Alkmar 10 1 1 8 10 / 34 3
12. New Jersey Devils A 10 0 0 10 0 / 60 0

Skupina H
1. Sokol Vysočany B 10 6 3 1 12 / 8 15
2. Zelená liška juniors 10 6 1 3 38 / 14 13
3. Callida CS 10 5 3 2 28 / 16 13
4. RAF Jinonice 10 6 1 3 22 / 18 13
5. S.N.F. B 10 5 2 3 35 / 26 12
6. Gente - Yeti FC 10 4 3 3 19 / 18 11
7. Drsný šrouby 10 3 3 4 23 / 20 9
8. s.Oliver 10 2 5 3 13 / 18 9
9. V.S.P.S.V.S. 10 4 0 6 21 / 48 8
10. Budvarka B 10 2 3 5 20 / 25 7
11. KTB B 10 2 2 6 18 / 28 6
12. Uličníci FC 10 1 2 7 20 / 30 4

Skupina I
1. The Penguins 6:5 B 10 6 3 1 34 / 20 15
2. Paraguay 10 6 2 2 48 / 21 14
3. Hustec 10 5 2 3 19 / 15 12
4. Atlanta Žižkov FC 10 5 1 4 33 / 15 11
5. Sokol Vysočany C 9 4 3 2 16 / 11 11
6. 1.FP Praha 10 4 1 5 28 / 28 9
7. Kerata Chíjos 10 4 1 5 19 / 29 9
8. Puk PFC 10 3 2 5 25 / 25 8
9. Debakl FC 9 3 2 4 25 / 31 8
10. Stýbla Ďáblic 10 2 3 5 20 / 29 7
11. Erko Kbely 10 3 1 6 26 / 36 7
12. Kikina bar 10 3 1 6 26 / 59 7

6. Liga

Skupina A
1. Merck stars 9 7 1 1 34 / 11 15
2. Pirelli 9 6 2 1 44 / 30 14
3. Paráda 9 7 0 2 30 / 16 14
4. Veltěž SC 9 7 0 2 55 / 16 12
5. Litrpůl FC 9 5 0 4 38 / 26 10
6. Palmeiras Prosek 9 4 2 3 34 / 31 10
7. Inter Bubeneč 9 4 1 4 30 / 26 9
8. Prohibice FKK 8 1 5 2 19 / 28 7
9. Per ho tam 8 3 0 5 15 / 27 6
10. Ratajski démoni 9 2 0 7 22 / 37 4
11. Traktor Praha A 9 0 1 8 13 / 41 1
12. Trona CF 9 1 0 8 10 / 55 -9

Skupina B
1. Tazy FPC 9 7 1 1 35 / 8 15
2. Pivušky FC 10 7 0 3 43 / 20 14
3. Žalud United 1.PC 9 6 2 1 29 / 15 14
4. Blaženka spiders 10 6 0 4 29 / 25 12
5. Kulva PVC 9 5 1 3 32 / 21 11
6. Bronx KKK A 8 4 3 1 19 / 11 11
7. Praga Calcio CC 8 4 0 4 13 / 14 8
8. J.R.Club B 9 4 0 5 23 / 37 8
9. Vinohrady FC 9 1 3 5 16 / 26 5
10. Klika CFA 9 2 1 6 21 / 39 5
11. The Best of England 9 0 0 9 11 / 52 0
12. Viktoria Bítovská 9 2 1 6 15 / 18 -1

Skupina C
1. Kříženeček 10 8 1 1 37 / 13 17
2. Czech line 10 7 1 2 39 / 16 15
3. Rudý teror 10 7 0 3 26 / 20 14
4. Bílej balet 10 6 0 4 20 / 16 12
5. Jouda CK 10 6 0 4 28 / 27 12
6. South Stars 10 4 3 3 22 / 14 11
7. MVS Vršovice A 10 4 2 4 26 / 15 10
8. Emperators 10 4 1 5 22 / 24 9
9. Sparta Popularos 10 4 1 5 21 / 27 9
10. Booaa KK 10 2 1 7 17 / 43 5
11. Deprese 1. FC 10 1 1 8 13 / 32 3
12. Killing power FC 10 1 1 8 24 / 48 3

Skupina D
1. Ya Basta! B 8 5 2 1 21 / 13 12
2. Modrá vopice TJ 8 4 2 2 18 / 14 10
3. Blue devils 8 5 0 3 18 / 17 10
4. Ontosport 8 4 1 3 33 / 25 9
5. Vršovice Breaker´s FPC 8 3 3 2 20 / 16 9
6. Komtupapa 8 3 3 2 23 / 20 9
7. VŠSK MFF UK B 8 3 2 3 25 / 20 8
8. Namo FC 7 2 3 2 6 / 6 7
9. XXX 8 3 1 4 17 / 22 7
10. Orosený Paragraf 8 1 4 3 17 / 26 6
11. The Wall 8 1 3 4 23 / 26 5
12. Terasy KFC A 7 0 2 5 18 / 34 2

Skupina E
1. Delivery FC 9 6 3 0 36 / 19 15
2. Čelzí 9 4 5 0 23 / 10 13
3. Los Bimbananos 9 5 2 2 31 / 23 12
4. Guatemalské ještěrky 9 3 4 2 18 / 16 10
5. Modrý Svině 9 4 2 3 21 / 23 10
6. Pyjavíce FK 9 3 3 3 15 / 15 9
7. Lipodur FC A 9 4 1 4 24 / 27 9
8. Vládci Prahy 9 3 3 3 21 / 24 9
9. Huňáč PK 9 2 4 3 26 / 29 8
10. Fugas CF B 9 2 2 5 19 / 25 6
11. Bez názvu 9 1 3 5 20 / 25 5
12. Rohožník United FC B 9 0 2 7 12 / 30 2

Skupina F
1. Mystique Dynamo CF 9 7 2 0 37 / 10 16
2. Morová rána 1.FC 9 7 1 1 23 / 10 15
3. 1.FC Košíře 9 6 1 2 24 / 10 13
4. GoGo 1.NC 9 5 2 2 26 / 19 12
5. Ross Crock 9 5 1 3 21 / 11 11
6. Partizan Praha 9 5 0 4 21 / 21 10
7. Prague United 9 3 1 5 26 / 35 7
8. Kapr tým 86 B 9 3 0 6 29 / 33 6
9. Sen Černý Most II PG 9 2 1 6 15 / 26 5
10. Gladiators Beroun 9 1 3 5 18 / 31 5
11. Hoptajch team 9 1 3 5 12 / 27 5
12. Senioři Praha A 9 0 3 6 6 / 25 3

Skupina G
1. Integrita Jinonice 10 9 0 1 49 / 16 18
2. Újezd Calcio 10 8 0 2 42 / 15 16
3. Kumpáni 10 7 2 1 29 / 21 16
4. Sloni na Pobřeží 10 6 1 3 37 / 14 13
5. Vozovna Hloubětín B 9 5 0 4 35 / 21 10
6. Nulová šance 10 4 1 5 24 / 32 9
7. Guláš FC 10 4 0 6 32 / 38 8
8. Pivní balet 9 4 0 5 31 / 29 7
9. Istanbul FC 10 3 1 6 36 / 37 7
10. 64! FC Kobylisy 10 3 0 7 25 / 33 6
11. KC. Wallabies 10 2 2 6 26 / 48 6
12. Italia 10 0 1 9 8 / 70 1

Skupina H
1. Spartakus FC 10 8 0 2 26 / 11 16
2. Slovan Amatéři 10 7 0 3 30 / 11 13
3. Lynx 10 6 1 3 40 / 26 13
4. Corleone 10 5 3 2 28 / 17 13
5. Lucky team 10 6 1 3 30 / 20 13
6. Sunar 10 5 1 4 27 / 25 11
7. Síla vůle 10 4 2 4 37 / 32 10
8. Heliport SK 10 3 3 4 23 / 26 9
9. Laxní přístup 10 4 1 5 18 / 26 9
10. Monočlánek FC 10 2 1 7 17 / 31 5
11. Sme moc 10 2 1 7 16 / 37 5
12. Suchdol sabres B 10 0 2 8 12 / 42 2

Skupina I
1. Dýně AC 10 8 1 1 28 / 11 17
2. Cosmo Hagibor FC 10 8 0 2 23 / 11 16
3. Hosthunters 10 6 1 3 26 / 21 13
4. Pražští lvi 10 5 2 3 35 / 20 12
5. S.F.O.T. 10 6 0 4 29 / 24 12
6. Bruchos HFC 10 4 1 5 23 / 25 9
7. My 10 3 2 5 37 / 34 8
8. Chroustova lokomotiva 10 2 3 5 25 / 29 7
9. Konvikt klub 10 2 3 5 18 / 26 7
10. Květák 10 3 1 6 18 / 27 7
11. Dejnámbůra FC 10 3 3 4 24 / 36 7
12. Judo club Jenis 10 1 1 8 14 / 36 -9

Skupina J
1. Tatra 04 10 7 0 3 28 / 17 14
2. Tajfun AC 9 6 1 2 32 / 13 13
3. River lejt B 9 6 0 3 28 / 21 12
4. PKD 2006 10 5 1 4 30 / 25 11
5. Yamato Day 02 10 7 2 1 28 / 9 10
6. Free team 10 3 4 3 34 / 33 10
7. Real Sharks 10 4 2 4 18 / 18 10
8. Víťazný február FK 9 3 2 4 25 / 15 8
9. TBC Lachtan 10 3 2 5 31 / 28 8
10. Jabadabadoo Prosek 9 3 1 5 22 / 28 7
11. Samson Bonella B 10 3 1 6 18 / 27 7
12. Věčná žízeň 10 0 0 10 7 / 67 -2

Skupina K
1. Druháci AFK 10 8 0 2 63 / 30 16
2. Šotgani 10 7 1 2 36 / 25 15
3. Tutto bene 10 7 0 3 38 / 18 14
4. Kalparta Kids 10 6 2 2 31 / 16 14
5. Rokoska 10 6 0 4 43 / 31 12
6. Bandidoz 10 5 1 4 41 / 38 11
7. Ugandská ťava 10 5 0 5 30 / 39 10
8. Manchlastr FC 10 3 2 5 17 / 32 8
9. Suchdol stars RSC C 10 3 1 6 27 / 30 7
10. Junior Motol 10 3 0 7 25 / 36 6
11. Medvědi B 10 2 2 6 24 / 36 6
12. Žaves 1.FC (11150) 10 0 1 9 17 / 61 1

Skupina L
1. Maverick 10 9 0 1 46 / 25 18
2. Úderka Žižkov junioři 10 8 0 2 61 / 39 16
3. Medvědi A 10 5 2 3 28 / 18 12
4. Úžas 1. FFS 10 5 2 3 26 / 24 12
5. Válcovny plechu MS FC 10 5 0 5 26 / 30 10
6. DDR FC 10 4 1 5 28 / 28 9
7. Penélope Cruz 10 4 1 5 26 / 32 9
8. Rohožník United FC A 10 3 1 6 26 / 26 7
9. Bílá pohroma 9 3 1 5 22 / 26 7
10. Prokaryota FZ 9 3 1 5 21 / 31 7
11. Kanálpucers PL 10 3 1 6 19 / 32 7
12. Real Kamýk 10 2 0 8 18 / 36 4

7. Liga

Skupina A
1. Don Giovanni 9 7 2 0 38 / 7 16
2. Socra FC AFK Karlín 9 6 2 1 33 / 13 14
3. Šumavská střela FK 9 7 0 2 34 / 14 13
4. Poblióni FC 8 6 1 1 30 / 10 13
5. Holešovice 1.FC 9 6 1 2 28 / 13 13
6. Nottoric Forest 9 4 1 4 22 / 14 9
7. Nova LFC B 9 3 2 4 20 / 31 8
8. Le Jardin 9 4 0 5 27 / 26 7
9. Diesel 1.FC 9 2 2 5 19 / 28 6
10. Roosevelt boys 8 2 1 5 21 / 20 5
11. Ministerstvo obrany 9 0 0 9 6 / 48 0
12. Nounejm 9 0 0 9 0 / 54 0

Skupina B
1. F.C.K. 9 7 1 1 30 / 17 15
2. Balet FC 9 6 2 1 36 / 27 14
3. Traktor humus B 9 6 1 2 39 / 21 13
4. VŠSK MFF UK C 9 6 1 2 32 / 18 13
5. D.G.Team 9 4 2 3 29 / 20 10
6. Pigs FC 9 4 1 4 16 / 16 9
7. Ansámbl 9 4 0 5 18 / 25 8
8. Batalion 91 A 9 2 2 5 27 / 22 6
9. Perpetis 9 3 0 6 22 / 25 6
10. Strahovská 10 9 3 0 6 20 / 39 6
11. Tazmánští čertíci 9 2 1 6 13 / 23 5
12. 4 TD Ala Bundy B 9 1 1 7 21 / 50 3

Skupina C
1. Blankyt bulldogs 9 5 2 2 30 / 17 12
2. Power WCC 9 5 1 3 26 / 12 11
3. Tuscarora B 9 4 3 2 24 / 12 11
4. Cerveza 18. FC 9 5 1 3 19 / 9 11
5. Alténa ST 9 5 1 3 19 / 12 11
6. Rachot 9 4 3 2 27 / 22 11
7. SP Clif 9 3 3 3 24 / 22 9
8. Borussia Dortšpunt B 9 4 1 4 26 / 26 9
9. Manny FC 9 4 1 4 17 / 27 9
10. Prase FC 9 3 2 4 10 / 25 8
11. Palouček AC 9 2 0 7 15 / 34 4
12. Baník Bohuliby HFC 9 0 2 7 7 / 26 2

Skupina D
1. Strašnická šlechta 9 7 2 0 28 / 8 16
2. Kožich II.FC 9 6 2 1 22 / 14 14
3. Homogen 1.FC A 9 5 3 1 21 / 11 13
4. Bohdalec PC 9 5 1 3 16 / 13 11
5. Viktor 1.FC 9 4 2 3 21 / 20 10
6. Credit Praha FC 9 4 1 4 29 / 19 9
7. Speciál Bráník 9 3 3 3 22 / 16 9
8. Vibromax 1985 9 2 0 7 13 / 30 4
9. CFG Suchdol 9 2 0 7 9 / 30 4
10. Válcovna plechu FC 9 1 1 7 21 / 33 3
11. Demínka B 9 2 2 5 23 / 29 0
12. Matrix 9 4 1 4 18 / 20 -1

Skupina E
1. Efficenza AC 9 8 0 1 48 / 8 16
2. Pragoflora TJ 8 6 1 1 38 / 18 13
3. Pradox 1.FC 9 5 1 3 24 / 17 11
4. Chuchle 9 4 2 3 31 / 29 10
5. Sakostra 8 5 0 3 26 / 26 10
6. Podolka FC 8 4 1 3 20 / 24 9
7. Meďák FC 9 3 1 5 22 / 25 7
8. Dromedarians Praha 9 2 3 4 20 / 25 7
9. Atlético Cerveza 9 1 4 4 17 / 22 6
10. Huntrs 8 2 1 5 24 / 34 5
11. Bronx KKK B 8 2 1 5 22 / 36 5
12. Stříbrný hroch B 8 1 1 6 13 / 41 3

Skupina F
1. Scarface AC 10 8 1 1 61 / 26 17
2. UNI - Lužiny 10 6 3 1 27 / 18 15
3. Hashlerka THC 1993 B 10 5 2 3 32 / 26 12
4. Přezletice SK RSC 10 4 3 3 32 / 22 11
5. Houbařův Ráj 10 5 1 4 29 / 25 11
6. Tycho de Brahe FC B 9 3 4 2 32 / 29 10
7. Emergency 10 4 2 4 22 / 19 10
8. Akvaristika TJ 9 3 4 2 20 / 18 10
9. Příkopy FC 10 3 2 5 22 / 43 8
10. Šachťor Praha CF 9 2 3 4 24 / 35 7
11. Sebulba Utd. 9 1 1 7 14 / 34 3
12. Profesoři 10 0 2 8 14 / 34 2

Skupina G
1. Noční dravci 9 8 0 1 44 / 17 16
2. Sparta Pivaři AC 10 7 1 2 37 / 24 15
3. Strážci Pomeranče 10 7 0 3 62 / 35 14
4. Plameňáci 1.FC 9 5 4 0 19 / 4 14
5. Hell Avalanche 10 4 2 4 36 / 38 10
6. Šnek FC A 9 4 1 4 30 / 21 9
7. Vozovna Hloubětín A 10 4 1 5 21 / 32 9
8. Torpedo Praclub 9 3 1 5 25 / 29 7
9. Kalich club Žižkov 10 3 1 6 30 / 40 7
10. Neúspěch Strouhalák 9 3 1 5 32 / 48 6
11. Balbín FC 10 2 0 8 26 / 53 4
12. Praetorians FC 9 0 2 7 13 / 34 2

Skupina H
1. Jednota Košík 10 9 0 1 60 / 20 18
2. Tramway FC 10 6 0 4 35 / 22 12
3. JH 10 5 2 3 36 / 25 12
4. Angmar A 10 6 0 4 32 / 23 12
5. No madam ! A 10 5 2 3 29 / 27 12
6. Befeleme 10 5 2 3 22 / 23 12
7. Cosmetic 10 4 3 3 29 / 26 11
8. Hashlerka THC 1993 A 10 3 3 4 22 / 29 9
9. Gee Gee Olive 10 2 3 5 21 / 30 7
10. Modrý balet 10 3 1 6 19 / 36 7
11. HNK Praha FC 10 3 0 7 21 / 29 6
12. Glebus United Nations 10 1 0 9 16 / 52 2

Skupina I
1. Viktorčin smích 9 7 0 2 38 / 13 14
2. Blizzard ZM 9 5 3 1 35 / 17 13
3. Devils of Zderaz 9 6 1 2 21 / 15 13
4. M16 AC FC 9 6 0 3 23 / 18 12
5. 4077 DUCKS 8 5 0 3 24 / 13 10
6. City Lhotka FC 9 3 3 3 20 / 27 9
7. Stars beer 9 3 3 3 26 / 16 8
8. R.I.P. 8 4 0 4 19 / 16 8
9. Basta fidli B 9 2 2 5 13 / 22 6
10. Petrovice A 9 2 1 6 17 / 24 5
11. Sestra Sojka 9 1 0 8 10 / 53 2
12. Colo-Colo 9 2 1 6 18 / 30 -5

Skupina J
1. Tus Pelotas 10 8 0 2 36 / 18 16
2. Old Mosquitos 10 7 1 2 37 / 16 15
3. Deportivo Praga 10 6 1 3 22 / 25 13
4. Letňany BD 10 5 2 3 23 / 20 12
5. Notorax AFC 10 4 3 3 34 / 19 11
6. Hattrick Prosek FC 10 4 3 3 20 / 13 11
7. Parta AC 10 3 4 3 18 / 20 10
8. Atomový veverky 10 4 2 4 15 / 17 10
9. Beach attack 90210 10 4 1 5 28 / 22 9
10. Social Members FC 10 2 2 6 17 / 32 6
11. Guinness AC 10 1 3 6 16 / 24 5
12. Dynamo R.U.M. 10 0 2 8 6 / 46 2

Skupina K
1. Mestek 97 FC 10 6 4 0 37 / 16 16
2. Lucián FC B 10 7 1 2 42 / 24 15
3. Opatoff A K 10 7 0 3 28 / 20 14
4. England Praha 10 6 1 3 26 / 15 13
5. Target FC 10 5 2 3 21 / 16 12
6. Dynamo UK 9 5 1 3 25 / 11 11
7. Drny FC 10 5 0 5 38 / 21 10
8. Veleslavín Viktoria 10 3 3 4 27 / 29 9
9. Torpédo Řepy 10 3 3 4 17 / 25 9
10. Sebranka FC B 9 1 1 7 10 / 35 3
11. Malvazinky 1.FC 10 2 1 7 19 / 42 1
12. Potíže 10 0 1 9 8 / 44 1

Skupina L
1. Petrovice B 9 6 1 2 30 / 20 13
2. Dropa FC 9 6 0 3 33 / 23 12
3. Pražské Peklo 9 5 2 2 20 / 20 12
4. Bamboocha City 9 5 0 4 33 / 19 10
5. Výlov 0.FC 9 5 0 4 20 / 23 10
6. GoHosp PK 9 4 1 4 20 / 23 9
7. Tvůj děda! 9 3 2 4 25 / 25 8
8. Partizan Východ 9 3 2 4 23 / 25 8
9. Pražská hovada 9 5 1 3 23 / 21 5
10. Buzuluk Úvaly FC 9 2 0 7 18 / 28 4
11. Morna to zařídí FC 9 2 0 7 13 / 26 4
12. Athletico Spořilov 9 3 1 5 15 / 20 -3

8. Liga

Skupina A
1. Sean team 8 7 1 0 44 / 14 15
2. Stará parta 8 5 2 1 36 / 12 12
3. PFC Kodymka B 8 5 2 1 26 / 15 12
4. Admira 97 7 5 0 2 30 / 15 10
5. Zelení študáci 8 3 2 3 29 / 27 8
6. Green shock FC 8 4 1 3 23 / 24 8
7. Saens 1.FC B 7 2 2 3 17 / 19 6
8. Juventus Pivus 8 2 1 5 13 / 31 5
9. Sculpturo FC 8 2 0 6 11 / 30 4
10. Canary FC 8 0 2 6 8 / 30 2
11. Ya Basta! A 8 2 1 5 14 / 25 -1
12. Nalejto 1.FC 8 2 2 4 20 / 29 -4

Skupina B
1. Tlakové galoše 10 8 2 0 53 / 26 18
2. Celtic THK 10 7 2 1 65 / 16 16
3. Mašťáci 1.FC 10 6 2 2 38 / 30 14
4. Hrnčířský bubáci 10 6 0 4 43 / 30 12
5. Boss Team 10 4 2 4 39 / 26 10
6. Dynamit Vršovice 10 4 1 5 37 / 28 9
7. Rock Joint 10 5 1 4 33 / 33 9
8. Kamarádi 1.FC 10 4 0 6 24 / 27 8
9. Ši Kyo 10 3 1 6 12 / 27 7
10. Sudden death 10 2 2 6 24 / 41 6
11. GK Ohradní 10 4 1 5 32 / 59 3
12. Střelci 1.FC 10 0 0 10 6 / 63 0

Skupina C
1. Jemné a Solené 1.FC 9 8 1 0 43 / 8 17
2. Santovi Sobi 9 8 0 1 55 / 15 16
3. SIKA Raptors 9 6 1 2 53 / 19 13
4. Terasy KFC B 9 6 1 2 36 / 13 13
5. Sváteční mančaft 9 4 1 4 25 / 26 9
6. Vykutálený prasátka 9 3 3 3 21 / 25 9
7. Hells Bells 1.FC 9 4 0 5 36 / 36 8
8. Trilog TJTN FC 9 3 1 5 12 / 35 7
9. Lazareth 9 2 2 5 15 / 29 6
10. Sedm zbabělých A 9 2 1 6 18 / 36 5
11. GFC Regent B 9 2 1 6 14 / 32 5
12. Gladiators 1.FC 9 0 0 9 0 / 54 0

Skupina D
1. SK Elet 9 8 0 1 33 / 8 16
2. Husinecká Šlechta 9 6 1 2 22 / 9 13
3. Motor 1.TF 9 6 1 2 23 / 16 13
4. Sorbino 9 4 2 3 35 / 16 10
5. Klamovská skvadra 9 4 2 3 20 / 14 10
6. Torzoo 9 5 0 4 20 / 20 10
7. Pivojs s.r.o.1.FC 9 5 0 4 22 / 27 10
8. JUDr. Brouk Pytlík 9 4 1 4 26 / 24 9
9. Marami 1.FC 9 2 1 6 26 / 28 5
10. Vozovna Motol FC 9 2 1 6 14 / 21 5
11. DTS Praha 9 0 1 8 16 / 61 1
12. OrangeBoom 9 3 0 6 16 / 29 0

Skupina E
1. Hajdaláci z Masné 18 FK 10 9 1 0 41 / 11 19
2. Motol FN 9 7 1 1 59 / 16 15
3. Proradost FK 10 6 3 1 20 / 7 15
4. Kamberský pípy 10 6 2 2 34 / 15 14
5. !nBev Tigers 10 6 1 3 27 / 20 13
6. V.I.P. 10 5 1 4 33 / 24 11
7. Pozdní sběr 10 3 2 5 23 / 28 8
8. CK pánbu nás netrestej 10 2 2 6 25 / 35 6
9. Beton bunkers FC 9 2 2 5 16 / 29 6
10. TIP IZOL - Homidlo KK 10 3 0 7 9 / 43 6
11. Rarach FC 10 0 4 6 16 / 39 4
12. Rošambo 10 0 1 9 5 / 41 1

Skupina F
1. Senioři Praha B 9 7 0 2 43 / 16 14
2. Gekad 10 6 2 2 25 / 10 14
3. Repeťáci Praha 9 5 3 1 33 / 12 13
4. pRagga Urquell 10 6 0 4 37 / 16 12
5. AGP 83 9 5 2 2 35 / 17 12
6. Los Muchachos 10 5 1 4 32 / 24 11
7. Suchá dáseň AC 9 5 1 3 26 / 18 11
8. AC/DC FC 10 5 1 4 30 / 23 11
9. VZ 10 3 0 7 20 / 33 6
10. Pragochmel Blšany B 10 3 0 7 34 / 51 6
11. 5 plus 1 statečných 10 3 0 7 22 / 57 0
12. Hayabusa AC 10 0 0 10 0 / 60 0

Skupina G
1. Wyllitým 8 6 1 1 42 / 20 13
2. Gólostroje FC 8 6 0 2 21 / 8 12
3. Pod parou 8 6 0 2 26 / 14 12
4. Petrohradská BFK B 8 5 1 2 30 / 12 11
5. Co je? 7 5 1 1 18 / 11 11
6. Spící jeleni 8 4 2 2 30 / 17 10
7. Pivnice U Zpěváčků 8 4 1 3 29 / 28 9
8. Black mamba IBD 8 3 0 5 21 / 15 6
9. Arseanal FC 8 3 0 5 18 / 23 6
10. Prosím, nesmějte se 8 1 0 7 8 / 24 2
11. Sněhová královna 7 1 0 6 15 / 40 2
12. No madam ! B 8 0 0 8 6 / 52 0

Skupina H
1. Lužinýýý Boys 9 7 0 2 48 / 22 14
2. Pěstební dělnice 9 7 0 2 44 / 18 14
3. Černý koně TMK 9 6 2 1 40 / 24 14
4. Pražská esa 9 5 1 3 51 / 26 11
5. Pornolištičky 9 4 1 4 21 / 27 9
6. Red Leads 9 3 2 4 18 / 25 8
7. Bývalí fotbalisti SK 8 3 0 5 25 / 36 6
8. KTB A 9 3 0 6 23 / 39 6
9. Ben Car 8 3 0 5 20 / 43 6
10. Yakuza 9 2 1 6 19 / 27 5
11. OSTO6 Beer Team 7 1 1 5 9 / 28 3
12. Kvantanámo 9 3 2 4 30 / 33 -2

Skupina I
1. Torpedo Cannabis 10 7 2 1 37 / 19 16
2. K.F.C. Praha 10 7 2 1 28 / 12 16
3. Rychlá rota 10 6 1 3 33 / 16 13
4. No fear KK 10 6 1 3 32 / 15 13
5. Vysmátí zajíci 10 6 1 3 32 / 20 13
6. Legendy FC 10 4 2 4 19 / 17 10
7. Bič boží 10 3 2 5 24 / 29 8
8. Hlavonožci na niti FC 10 2 1 7 22 / 45 5
9. Rebelové 10 1 1 8 13 / 37 3
10. Gobi dezert 10 1 1 8 7 / 38 3
11. U Karla 99 FC 10 5 1 4 20 / 16 1
12. Forejt FC 10 2 5 3 14 / 17 -1

Skupina J
1. Hilton Prague 10 8 1 1 60 / 8 17
2. Los Zewlos 10 7 1 2 48 / 19 15
3. ABCOM 10 5 2 3 40 / 24 12
4. Beton FC 10 6 0 4 38 / 23 12
5. Young Boys Jílové 10 6 0 4 20 / 23 12
6. Rychlí banáni 10 5 1 4 34 / 25 11
7. Krokodýl Vršovice FC 10 5 1 4 40 / 34 11
8. Be Zones CF 10 4 1 5 21 / 37 9
9. Dukla Praha FK 10 3 2 5 24 / 35 8
10. Boca Seniors 9 3 0 6 23 / 27 6
11. Hyens United 9 0 4 5 12 / 45 4
12. Gulz FC 10 0 1 9 11 / 71 1

Skupina K
1. Team Motivated 9 6 2 1 37 / 21 14
2. Literpool United 9 6 1 2 37 / 17 13
3. Hypochondři 9 6 1 2 22 / 12 13
4. Gremio 9 4 3 2 14 / 13 11
5. Minor subject 9 3 4 2 24 / 20 10
6. Catchers SC 9 5 0 4 26 / 23 10
7. Kanonýři 9 3 2 4 12 / 16 8
8. Horno Porno 8 3 1 4 17 / 14 7
9. Bratři v lihu FC 9 2 3 4 25 / 23 7
10. Expats United 7 2 1 4 22 / 30 5
11. Outsiders 9 1 0 8 8 / 48 2
12. Sexy prdelky 8 1 2 5 20 / 27 -3

Skupina L
1. Tichý vánek 10 7 2 1 48 / 20 16
2. Dejvický expres 9 7 1 1 34 / 9 15
3. All - in 10 7 1 2 38 / 30 15
4. Budějovická 10 5 1 4 27 / 27 11
5. Sedmikráskov Čimice 10 5 0 5 25 / 30 10
6. Kraftwerk V2 10 4 1 5 15 / 24 9
7. Hodko Hills 10 3 2 5 27 / 29 8
8. Tankista Orange 10 4 0 6 22 / 27 8
9. Šílené veverky 10 2 3 5 15 / 17 7
10. Šnek FC B 9 4 2 3 26 / 23 4
11. FC Praha 07 10 4 1 5 33 / 28 3
12. Rumové pralinky FC 10 0 0 10 10 / 56 0

Skupina M
1. Klub odložených mužů 9 6 1 2 27 / 21 13
2. Levá fuska 9 5 2 2 23 / 12 12
3. Alkohol Vršovice FC 9 4 3 2 15 / 10 11
4. Dinamo Praha 8 4 2 2 26 / 19 10
5. Stodůlecký piráti 9 5 1 3 22 / 21 10
6. Bagr 1.FC 9 4 2 3 17 / 25 10
7. Fernet team Říčany 9 4 1 4 22 / 13 9
8. Bröndby codein IF 9 3 3 3 14 / 12 9
9. Poštmistři 9 4 1 4 16 / 17 9
10. Kenguru FC 8 1 1 6 16 / 23 3
11. Motorclub 9 2 0 7 15 / 29 -2
12. Xichties FC 9 2 1 6 18 / 29 -5

Skupina N
1. Horsis heads 10 8 0 2 34 / 16 16
2. Metro AFK 10 8 0 2 26 / 14 16
3. Blueghost.cz FC 10 7 0 3 38 / 14 14
4. Vzteklé Želvičky 10 7 0 3 40 / 19 14
5. Fifty-two faders 10 6 0 4 23 / 18 10
6. Caroil 10 5 0 5 24 / 35 10
7. Krabice 10 4 1 5 17 / 20 9
8. Alvarez D.C. 9 3 1 5 20 / 18 7
9. Al Ahlí Praha 10 6 0 4 29 / 18 6
10. Lokomotiva DP 9 2 0 7 16 / 41 4
11. Pragochmel Blšany A 10 0 1 9 8 / 38 1
12. Aloe Vera CC FC 10 1 1 8 14 / 38 -3

Skupina O
1. Noťa FC 10 7 2 1 25 / 7 16
2. Vodka team FC 10 7 1 2 51 / 17 15
3. Delirium FC 10 6 2 2 36 / 15 14
4. To jsme vám to nandali 10 6 2 2 36 / 27 14
5. Saens 1.FC C 10 6 0 4 37 / 21 12
6. Sporting Luka 10 6 0 4 23 / 17 12
7. Améby AFC B 10 7 1 2 38 / 16 8
8. Plný plíce 10 2 2 6 27 / 37 6
9. Tornádo Labuť PM 10 3 0 7 17 / 37 6
10. Dej bůh štěstí 10 3 0 7 30 / 56 6
11. FŇ AC 10 1 0 9 11 / 41 2
12. Playboy team AC 10 1 0 9 11 / 51 2

Skupina P
1. 10 Megabite 10 7 2 1 45 / 19 16
2. Beerchester United 10 8 0 2 35 / 13 16
3. F3N FC 10 8 0 2 45 / 25 16
4. Odlehlá AC 10 7 1 2 35 / 12 15
5. Lobotomici 10 7 0 3 32 / 22 14
6. Pražskej Výběr 10 5 3 2 27 / 14 13
7. SG-II Butovice 10 4 2 4 32 / 23 10
8. Kopanda team FC 10 2 2 6 22 / 31 6
9. Oldschool FC 10 3 0 7 14 / 29 6
10. Taurin 1.FC 10 2 1 7 14 / 26 5
11. Tvar VD 10 1 1 8 10 / 37 3
12. Airconquest F.F.C. 10 0 0 10 0 / 60 0

Skupina Q
1. Guaraní 10 9 0 1 72 / 20 18
2. River lejt A 10 7 1 2 61 / 19 15
3. Samson Žižkov 1.FC 10 7 1 2 33 / 36 14
4. Cerveza Spořilov FC 10 6 1 3 23 / 22 13
5. Talent Praha FC 10 6 0 4 34 / 18 12
6. Banzai 10 5 1 4 48 / 27 11
7. Splašený kozy TR 10 5 1 4 30 / 35 11
8. Habet Praha FŇ 10 4 1 5 29 / 20 9
9. Los Gigoalos 10 3 0 7 25 / 24 6
10. Borussia Dortšpunt C 10 4 0 6 35 / 38 2
11. Okouni 10 1 0 9 11 / 42 2
12. Vixens 10 0 0 10 6 / 106 0

Skupina R
1. PRKA 10 8 1 1 46 / 10 17
2. Sturm JM 10 6 3 1 49 / 12 15
3. Marná snaha 10 7 0 3 31 / 29 14
4. Pivní pohoda AC 10 6 1 3 25 / 8 13
5. Spořilov Represent 10 5 2 3 52 / 25 12
6. Pražská hnědka DK 10 5 2 3 35 / 29 12
7. ONBLACK 10 5 0 5 40 / 34 10
8. Tigers Kobylisy RL 10 4 1 5 27 / 30 9
9. Eskadra smrti 10 3 0 7 24 / 53 6
10. GFC 10 4 0 6 20 / 30 2
11. Stříbrný hroch C 10 1 0 9 15 / 55 2
12. Team 10 1 0 9 5 / 54 -4

Skupina S
1. MoKo 2.FC 9 7 1 1 30 / 17 15
2. Gangbeng 9 6 2 1 38 / 15 14
3. Buffeti HK 9 6 2 1 34 / 19 14
4. Athletico KMF 9 5 0 4 35 / 29 10
5. Albuquerque tuplaks 9 4 1 4 28 / 18 9
6. Orange Predators B 9 4 1 4 15 / 15 9
7. Sací komando Modřany 8 4 1 3 21 / 25 9
8. Magic boys 9 2 3 4 17 / 17 7
9. Hardly Athletic 8 3 0 5 16 / 24 6
10. Koza znezaneřáděná 9 1 3 5 15 / 30 5
11. Parukářka FC 9 2 0 7 19 / 33 4
12. Rokoko - Travel HCZ 9 2 0 7 15 / 41 -6

9.6.2009 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Prezident Zeman se svou paní odvolili v základní škole v pražských Stodůlkách.
AKTUALIZOVÁNO

Letošní volby do Sněmovny nejsou podle Zemana zásadní ani zlomové

Předvolební debata Deníku: Ivan Bartoš
51

V televizi zabodoval Bartoš, Babiš působil unaveně, hodnotí experti

Střípky z debaty: Šlechtová u pozadí koně, Bartoš v koloně či letmý polibek

/VIDEO/ Co by udělal předseda SPD Tomio Okamura, když by si ministryně Karla Šlechtová zvrkla kotník? Proč se Michaela Marksová nerada fotí při výstupu z auta? Superdebata Deníku nebyla jen o politice.

Jsem gay, prohlásil den před volbami šéf zelených Matěj Stropnický

Předseda Zelených Matěj Stropnický dnes oznámil, že je homosexuál. Vyjádřil se tak ke spekulacím bulvárních médií. O svém soukromí mluvit neplánoval, voliči by ale podle něj tuto informaci vědět měli.

Praha nemá dopravní strategii, tvrdí starosta Prahy 6

/ROZHOVOR/ „Do vztahů mezi Prahou a místními radnice se příliš promítá stranická politika a zvlášť výrazné to bylo v předvolební době,“ tvrdí starosta Prahy 6 Ondřej Kolář (TOP09). Podle něj by mělo být politizování všeho včetně třeba vedení linek autobusů nahrazené snahou o konstruktivní spolupráci. Zvlášť pak v řešení dopravy, která je nejpalčivějším problémem Šestky.

Petr Pravda: Oblíbení starostové mohou stranám přinést dobré výsledky

Politolog Petr Pravda řekl Pražskému deníku: "Oblíbení starostové městských částí mohou stranám přinést dobré výsledky." Už zítra půjdou (nejen) Pražané k volebním urnám a budou volit své poslance. Má smysl v letošních volbách kroužkovat jednotlivé kandidáty? Jak politikům pomáhají v bojích o voliče sociální sítě? 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení