Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Průběžné tabulky Hanspaulské ligy pro jaro 2009

15.4.2009
SDÍLEJ:

Hanspaulská ligaFoto: Archiv

1. Liga - Skupina A
1. Rowdies HFC 2 2 0 0 15 / 4 4
2. Úterní hosté Ski FC 2 2 0 0 10 / 2 4
3. QUO Boston 86 2 2 0 0 6 / 3 4
4. Restaurace u Pecků 1 1 0 0 8 / 0 2
5. Šumavan-Balkán 2 1 0 1 8 / 4 2
6. H S Praha 2 1 0 1 7 / 7 2
7. Klokan Perón club 2 1 0 1 8 / 9 2
8. Vokra VV 2 1 0 1 3 / 9 2
9. Smutný potapěči 1 0 0 1 4 / 9 0
10. Traktor humus A 2 0 0 2 4 / 10 0
11. Santa Tranta PC A 2 0 0 2 2 / 10 0
12. Vojenské lesy 2 0 0 2 2 / 10 0

2. Liga - Skupina A
1. Santa Dominica 2 2 0 0 12 / 7 4
2. Hertha ZMZ 2 1 1 0 4 / 3 3
3. Inter Lotyšák A 1 1 0 0 7 / 2 2
4. Deko 2 1 0 1 7 / 3 2
5. Nemesis 2 1 0 1 4 / 4 2
6. Kbelské vosy 2 1 0 1 1 / 1 2
7. Borek hodinářství 1.FC 2 1 0 1 4 / 6 2
8. Gepard AFC 2 0 1 1 2 / 3 1
9. Real FASTTRADE 2 0 1 1 2 / 7 1
10. Mastný tyče 2 0 1 1 2 / 7 1
11. Kings FC 2 0 0 2 6 / 9 0
12. Městská policie 1 1 0 0 1 / 0 -4

2. Liga - Skupina B
1. S.N.F. A 2 2 0 0 10 / 3 4
2. Green tyros 2 2 0 0 8 / 3 4
3. Sparta Pankrác 2 1 1 0 7 / 4 3
4. Bedna 98 FC 2 1 1 0 6 / 3 3
5. Berlínští lvi 2 0 2 0 7 / 7 2
6. Důchodci 2 1 0 1 4 / 5 2
7. Trops 1.SK 2 1 0 1 5 / 7 2
8. Holosmetky FC 2 0 1 1 3 / 4 1
9. Porter CF B 2 0 1 1 5 / 8 1
10. Inter Lotyšák B 2 0 1 1 5 / 8 1
11. Akta - rez 2 0 1 1 4 / 10 1
12. Ferri FC 2 0 0 2 3 / 5 0

3. Liga - Skupina A
1. Lucián FC A 2 2 0 0 15 / 6 4
2. Borussia Bubeneč 2 2 0 0 8 / 2 4
3. GFC Regent A 2 1 1 0 3 / 1 3
4. Sebranka FC A 2 1 1 0 5 / 4 3
5. Petrohradská BFK A 2 1 0 1 6 / 5 2
6. Stará dáma 2 1 0 1 6 / 6 2
7. B.E.I. - Eurolines 2 0 2 0 5 / 5 2
8. Letná FC 2 0 1 1 3 / 4 1
9. Rychlí hroši APK 2 0 1 1 4 / 6 1
10. Banana Chiquíta 2 0 1 1 4 / 8 1
11. Bum bar PV A 2 0 1 1 6 / 12 1
12. Ekonom WT 2 0 0 2 2 / 8 0

3. Liga - Skupina B
1. Tuscarora A 2 2 0 0 8 / 3 4
2. President FC 2 2 0 0 5 / 2 4
3. UTS Vršovice 2 1 1 0 21 / 4 3
4. GTL A 2 1 1 0 9 / 5 3
5. G.I.C La Plate de Cünde 2 1 0 1 10 / 7 2
6. Gambrinus VH 2 1 0 1 4 / 7 2
7. A.G.Č.V. 2 1 0 1 4 / 17 2
8. Audi United FC 2 0 1 1 2 / 6 1
9. Dvorce SK MPI 2 0 1 1 7 / 12 1
10. Betl K.F.K. B 1 0 0 1 2 / 3 0
11. J.R.Club A 2 0 0 2 4 / 6 0
12. Queens Park Club 1 0 0 1 1 / 5 0

3. Liga - Skupina C
1. Bar Krušovice 2 2 0 0 11 / 5 4
2. Pražská legie 2000 2 2 0 0 8 / 3 4
3. 4 TD Ala Bundy A 2 1 1 0 5 / 2 3
4. Bakera 2 1 1 0 5 / 3 3
5. Eden 1999 2 1 1 0 4 / 2 3
6. Nisa AC 2 1 1 0 5 / 4 3
7. Suchdol sabres A 2 1 0 1 3 / 2 2
8. Nova LFC A 2 1 0 1 5 / 8 2
9. Horst 1.FC 2 0 0 2 5 / 8 0
10. Terron AC Bozi A 2 0 0 2 4 / 8 0
11. Inter Ohradní 2 0 0 2 3 / 7 0
12. Tycho de Brahe FC A 2 0 0 2 0 / 6 0

3. Liga - Skupina D
1. Blesk VK B 2 2 0 0 13 / 0 4
2. Ginesio 2 2 0 0 14 / 5 4
3. Bohemia Roztyly 2 1 1 0 5 / 3 3
4. Botič FC 2 1 1 0 7 / 6 3
5. United clans 2 1 0 1 9 / 4 2
6. MTPCH 2 1 0 1 3 / 2 2
7. Deportivo Estudiantil FC 2 1 0 1 2 / 3 2
8. Demoliční četa 2 1 0 1 4 / 11 2
9. Nikdo nikde 2 0 1 1 5 / 7 1
10. Sokol Vysočany A 2 0 1 1 1 / 8 1
11. Samson Bonella A 2 0 0 2 4 / 6 0
12. Alej FK A 2 0 0 2 0 / 12 0

4. Liga - Skupina A
1. PAVAPA Motl 2 2 0 0 12 / 3 4
2. Torpedo Ohrobec SKA 2 2 0 0 10 / 3 4
3. Matfyz 2 2 0 0 4 / 1 4
4. Autobazar Duo A 2 1 1 0 9 / 8 3
5. Ruzyně 1995 AC 2 1 1 0 7 / 6 3
6. Martini BC 2 1 0 1 4 / 2 2
7. Pendula Bona AC 2 1 0 1 4 / 3 2
8. Sklenářka FC 2 1 0 1 6 / 8 2
9. Ujde to 1980 SK 2 0 0 2 5 / 9 0
10. Cvrčci FC 2 0 0 2 3 / 7 0
11. Vyzunk FM 2 0 0 2 2 / 7 0
12. Bába FC 2 0 0 2 2 / 11 0

4. Liga - Skupina B
1. Fugas CF A 2 2 0 0 10 / 3 4
2. Šachta UK 2 2 0 0 7 / 2 4
3. Křídla Ďáblic 2 2 0 0 6 / 2 4
4. Real TIDE XXL 2 1 1 0 7 / 6 3
5. Penco FC 2 1 0 1 6 / 5 2
6. Domácí potřeby A 2 0 2 0 4 / 4 2
7. Little Eden FC 2 0 2 0 3 / 3 2
8. Kehar Club FC 2 1 0 1 6 / 10 2
9. Demínka A 2 0 1 1 2 / 3 1
10. Felix club 2 0 0 2 5 / 8 0
11. K.K.K. 2 0 0 2 2 / 5 0
12. 1.FC-KFC 2 0 0 2 1 / 8 0

4. Liga - Skupina C
1. Démoni 2 2 0 0 12 / 5 4
2. Homogen 1.FC B 2 2 0 0 7 / 3 4
3. Hell´s boys 2 2 0 0 3 / 1 4
4. Bratři v triku 2 1 1 0 7 / 1 3
5. Oratoř Kobylisy 2 1 1 0 5 / 1 3
6. Devils of Resslovka 2 1 0 1 8 / 7 2
7. Seznam.cz FC 1 0 1 0 1 / 1 1
8. Santa Tranta PC C 2 0 1 1 2 / 3 1
9. Růžoví delfínci 97,2 2 0 0 2 2 / 4 0
10. PAPE Dejvice 1 0 0 1 1 / 4 0
11. Typos FC 2 0 0 2 3 / 9 0
12. Softcom 2 0 0 2 0 / 12 0

4. Liga - Skupina D
1. Kolomajzna TJ 2 2 0 0 13 / 3 4
2. Borussia Dortšpunt A 2 2 0 0 8 / 1 4
3. Medicína 2 2 0 0 8 / 1 4
4. Sananim FC 2 2 0 0 7 / 1 4
5. Gumídci Méďové FC 2 1 0 1 5 / 3 2
6. Notorkros FK 2 1 0 1 6 / 5 2
7. Grinders FC 2 1 0 1 6 / 7 2
8. Eukaryota 2.LKW 2 0 1 1 2 / 3 1
9. Alkohol Tea FC 2 0 0 2 4 / 10 0
10. Ukradený širáci 2 0 0 2 5 / 12 0
11. Hradní stráž 2 0 0 2 0 / 12 0
12. Relax-FC 2 0 1 1 1 / 7 -1

4. Liga - Skupina E
1. Kliďas FC 2 2 0 0 12 / 2 4
2. Bum bar PV B 3 2 0 1 8 / 2 4
3. Bened VFK 3 2 0 1 8 / 4 4
4. Sportbar ZIPO 2 2 0 0 6 / 3 4
5. Jožin z bažin FNQB 2 1 1 0 10 / 7 3
6. K.T.S. FC 2 1 1 0 5 / 3 3
7. Orange Predators A 2 1 0 1 5 / 5 2
8. Kapr tým 86 A 3 1 0 2 8 / 13 2
9. Oranjes 04 FC 3 1 0 2 4 / 12 2
10. Terron AC Bozi B 2 0 1 1 4 / 7 1
11. NeReal Žižkov FC 3 0 1 2 8 / 14 1
12. Erectico TBC 3 0 0 3 3 / 9 0

4. Liga - Skupina F
1. Absinth 3 3 0 0 11 / 2 6
2. Pražačka 3 2 1 0 7 / 1 5
3. Lord Mayor Idiot 3 2 1 0 9 / 5 5
4. Šrot FC 3 1 2 0 9 / 7 4
5. Reage boys 3 2 0 1 5 / 5 4
6. M - Bubo A 3 1 1 1 9 / 8 3
7. A - klub 90 2 0 2 0 5 / 5 2
8. Arabská 3 0 2 1 3 / 4 2
9. Kojots United 3 0 2 1 5 / 11 2
10. Sever 1.FC 3 0 1 2 5 / 8 1
11. Benda OFC 2 0 0 2 0 / 4 0
12. Farkáň 92 1.FC 3 0 0 3 2 / 10 0
5. Liga - Skupina A
1. Ještěrka 2 2 0 0 5 / 1 4
2. Arctica Islandica 2 2 0 0 8 / 5 4
3. Desítníci CH.C. 2 1 1 0 5 / 4 3
4. Čech Mejd 2 1 0 1 8 / 7 2
5. Milenium Praha FC 2 1 0 1 6 / 5 2
6. Reds FC 2 1 0 1 6 / 6 2
7. England United FC 2 1 0 1 5 / 5 2
8. Notorlet Stodůlky 2 1 0 1 2 / 3 2
9. Orgasmico L.S.D. 2 0 1 1 4 / 5 1
10. 1.FC Žižkov 2 0 1 1 6 / 8 1
11. Zodyhyd P.N.P. 2 0 1 1 7 / 10 1
12. Tatran Válec 2 0 0 2 8 / 11 0

5. Liga - Skupina B
1. VŠSK MFF UK A 1 1 0 0 5 / 0 2
2. Steve 1 1 0 0 5 / 1 2
3. Slamník I.USP 1 1 0 0 5 / 1 2
4. Tsunami 99 1 1 0 0 4 / 0 2
5. Palouk SK 1 1 0 0 1 / 0 2
6. Spirit bar FC B 0 0 0 0 0 / 0 0
7. Kovárna PC 0 0 0 0 0 / 0 0
8. Six devils 1 0 0 1 0 / 1 0
9. Lachtánci 1.WC 1 0 0 1 1 / 5 0
10. Hulla hulla FC 1 0 0 1 1 / 5 0
11. Dodo´s kings 1 0 0 1 0 / 4 0
12. Bublifuck 1 0 0 1 0 / 5 0

5. Liga - Skupina C
1. Saens 1.FC A 2 2 0 0 9 / 4 4
2. STS Chvojkovice - Brod 2 2 0 0 5 / 1 4
3. Paseka FC 2 1 0 1 11 / 4 2
4. Kareto-Reco 2 1 0 1 6 / 3 2
5. Veget FC 2 1 0 1 8 / 7 2
6. Blesk VK A 2 1 0 1 4 / 5 2
7. Paradentol 1.FC 2 1 0 1 4 / 5 2
8. Limita 2 1 0 1 6 / 8 2
9. Sargas FC 2 1 0 1 4 / 7 2
10. Pašáci 2 1 0 1 8 / 12 2
11. Exact FC A 2 0 0 2 2 / 5 0
12. 1.W.C. 2 0 0 2 2 / 8 0

5. Liga - Skupina D
1. Kontis 1.FC 2 2 0 0 5 / 3 4
2. Dynamit Baterie A 2 1 1 0 10 / 3 3
3. Těžká demence 2 1 1 0 6 / 3 3
4. Útlum 2 1 1 0 6 / 5 3
5. Animals 2 1 1 0 4 / 3 3
6. SquashArena 2 1 0 1 10 / 4 2
7. Stará garda 2 1 0 1 6 / 6 2
8. Indiana Team 2 1 0 1 4 / 6 2
9. AG team 2 0 1 1 4 / 5 1
10. Torpédo Hulín FC 2 0 1 1 2 / 9 1
11. Sorry FC 2 0 0 2 5 / 7 0
12. Jawa Team 2 0 0 2 5 / 13 0

5. Liga - Skupina E
1. Ústavan 01 KK 2 2 0 0 8 / 4 4
2. Sedm zbabělých B 2 2 0 0 5 / 1 4
3. SAS fans 2 2 0 0 4 / 0 4
4. Mord RFC 2 2 0 0 5 / 3 4
5. Polární záře 2 1 0 1 5 / 3 2
6. Šejk Peterka 2 1 0 1 5 / 3 2
7. Káca FC B 2 1 0 1 6 / 5 2
8. Real Prd 2 1 0 1 5 / 6 2
9. Sopouch FC 2 0 0 2 0 / 3 0
10. Výtržník HFC 2 0 0 2 2 / 6 0
11. Žlutá křídla 2 0 0 2 2 / 7 0
12. Libeň SK 2 0 0 2 1 / 7 0

5. Liga - Skupina F
1. Pajzovna FC 3 3 0 0 11 / 2 6
2. Ramutant CF 3 3 0 0 7 / 0 6
3. Blue flame 3 1 2 0 7 / 6 4
4. Hustlaz Pimpz 3 2 0 1 7 / 7 4
5. ALT 1.AK 3 1 1 1 8 / 8 3
6. Alej FK B 3 1 1 1 7 / 7 3
7. Beruška Prosek 2 1 0 1 5 / 5 2
8. FC 1869 3 1 0 2 7 / 8 2
9. S.T.R.U.P. 3 0 2 1 6 / 7 2
10. New Jersey Devils B 3 1 0 2 6 / 10 2
11. Polnohospodár Praha 2 0 0 2 2 / 5 0
12. Ivánkovy děti 3 0 0 3 1 / 9 0

5. Liga - Skupina G
1. Atomovej brouk B 3 3 0 0 17 / 2 6
2. Karcinogenní 3 3 0 0 14 / 5 6
3. Basta fidli A 2 2 0 0 6 / 2 4
4. Bohemia AFK 3 2 0 1 9 / 7 4
5. Améby AFC A 3 2 0 1 7 / 5 4
6. New Jersey Devils A 3 1 0 2 7 / 8 2
7. Protector 1320 FC 3 0 2 1 2 / 6 2
8. Liboc united 3 1 0 2 4 / 14 2
9. Krabí výměšky FC 2 0 1 1 0 / 1 1
10. Alkmar 3 0 1 2 3 / 6 1
11. Neumann S.K. 3 0 1 2 3 / 8 1
12. Imidin Opatov FC 3 0 1 2 6 / 14 1

5. Liga - Skupina H
1. RAF Jinonice 3 3 0 0 11 / 7 6
2. Callida CS 3 2 1 0 7 / 5 5
3. Drsný šrouby 3 1 2 0 8 / 5 4
4. V.S.P.S.V.S. 3 2 0 1 6 / 6 4
5. Gente - Yeti FC 3 1 1 1 6 / 5 3
6. Sokol Vysočany B 2 1 1 0 3 / 2 3
7. s.Oliver 3 0 3 0 4 / 4 3
8. Zelená liška juniors 3 1 0 2 9 / 5 2
9. Budvarka B 3 0 2 1 5 / 11 2
10. KTB B 2 0 0 2 3 / 5 0
11. S.N.F. B 2 0 0 2 2 / 5 0
12. Uličníci FC 2 0 0 2 2 / 6 0

5. Liga - Skupina I
1. The Penguins 6:5 B 3 3 0 0 11 / 7 6
2. Paraguay 2 2 0 0 12 / 4 4
3. Atlanta Žižkov FC 3 2 0 1 9 / 3 4
4. Sokol Vysočany C 3 2 0 1 5 / 4 4
5. Stýbla Ďáblic 3 1 1 1 6 / 5 3
6. Puk PFC 2 1 0 1 7 / 3 2
7. 1.FP Praha 3 1 0 2 11 / 9 2
8. Kikina bar 2 1 0 1 5 / 4 2
9. Hustec 3 1 0 2 5 / 9 2
10. Debakl FC 3 1 0 2 7 / 15 2
11. Erko Kbely 3 0 1 2 6 / 12 1
12. Kerata Chíjos 2 0 0 2 2 / 11 0

6. Liga - Skupina A
1. Veltěž SC 2 2 0 0 19 / 3 4
2. Merck stars 2 2 0 0 12 / 3 4
3. Inter Bubeneč 2 2 0 0 6 / 4 4
4. Paráda 2 1 0 1 5 / 4 2
5. Prohibice FKK 2 0 2 0 6 / 6 2
6. Litrpůl FC 2 1 0 1 8 / 9 2
7. Palmeiras Prosek 2 1 0 1 8 / 10 2
8. Per ho tam 2 1 0 1 4 / 6 2
9. Traktor Praha A 2 0 1 1 4 / 5 1
10. Pirelli 2 0 1 1 6 / 11 1
11. Ratajski démoni 2 0 0 2 5 / 8 0
12. Trona CF 2 0 0 2 3 / 17 0

6. Liga - Skupina B
1. Tazy FPC 2 2 0 0 6 / 3 4
2. Žalud United 1.PC 2 2 0 0 5 / 2 4
3. Bronx KKK A 2 1 1 0 4 / 2 3
4. Kulva PVC 2 1 0 1 11 / 5 2
5. J.R.Club B 2 1 0 1 10 / 5 2
6. Pivušky FC 2 1 0 1 8 / 8 2
7. Klika CFA 2 1 0 1 8 / 9 2
8. Praga Calcio CC 2 1 0 1 3 / 4 2
9. Vinohrady FC 2 0 1 1 2 / 3 1
10. Blaženka spiders 2 0 0 2 3 / 6 0
11. The Best of England 2 0 0 2 4 / 19 0
12. Viktoria Bítovská 2 1 0 1 6 / 4 -4

6. Liga - Skupina C
1. South Stars 2 1 1 0 9 / 3 3
2. Kříženeček 2 1 1 0 6 / 4 3
3. Czech line 2 1 1 0 4 / 3 3
4. Bílej balet 1 1 0 0 3 / 1 2
5. Jouda CK 2 1 0 1 11 / 10 2
6. Emperators 2 1 0 1 6 / 5 2
7. Rudý teror 2 1 0 1 3 / 3 2
8. Sparta Popularos 1 0 1 0 1 / 1 1
9. Deprese 1. FC 1 0 1 0 1 / 1 1
10. MVS Vršovice A 2 0 1 1 4 / 6 1
11. Booaa KK 1 0 0 1 0 / 1 0
12. Killing power FC 2 0 0 2 4 / 14 0

6. Liga - Skupina D
1. VŠSK MFF UK B 2 1 1 0 11 / 5 3
2. Komtupapa 2 1 1 0 7 / 4 3
3. Ontosport 2 1 1 0 4 / 2 3
4. Namo FC 2 1 1 0 2 / 1 3
5. Modrá vopice TJ 1 1 0 0 2 / 0 2
6. Blue devils 2 1 0 1 4 / 3 2
7. Orosený Paragraf 2 0 2 0 8 / 8 2
8. Ya Basta! B 2 1 0 1 2 / 2 2
9. Vršovice Breaker´s FPC 2 0 1 1 3 / 5 1
10. Terasy KFC A 2 0 1 1 4 / 7 1
11. The Wall 1 0 0 1 2 / 5 0
12. XXX 2 0 0 2 0 / 7 0

6. Liga - Skupina E
1. Delivery FC 2 2 0 0 8 / 3 4
2. Los Bimbananos 2 2 0 0 8 / 4 4
3. Čelzí 2 2 0 0 4 / 0 4
4. Modrý Svině 2 1 1 0 6 / 4 3
5. Huňáč PK 2 1 0 1 10 / 7 2
6. Guatemalské ještěrky 2 1 0 1 4 / 5 2
7. Lipodur FC A 2 1 0 1 7 / 10 2
8. Fugas CF B 2 0 1 1 4 / 5 1
9. Bez názvu 2 0 1 1 1 / 2 1
10. Vládci Prahy 2 0 1 1 4 / 7 1
11. Pyjavíce FK 2 0 0 2 3 / 6 0
12. Rohožník United FC B 2 0 0 2 2 / 8 0

6. Liga - Skupina F
1. Mystique Dynamo CF 2 2 0 0 13 / 2 4
2. 1.FC Košíře 2 2 0 0 7 / 1 4
3. Morová rána 1.FC 2 2 0 0 5 / 1 4
4. Ross Crock 2 1 1 0 4 / 0 3
5. GoGo 1.NC 2 1 1 0 5 / 2 3
6. Partizan Praha 2 1 0 1 4 / 3 2
7. Sen Černý Most II PG 2 1 0 1 5 / 5 2
8. Prague United 2 1 0 1 2 / 8 2
9. Senioři Praha A 2 0 0 2 2 / 6 0
10. Kapr tým 86 B 2 0 0 2 2 / 8 0
11. Gladiators Beroun 2 0 0 2 0 / 6 0
12. Hoptajch team 2 0 0 2 1 / 8 0

6. Liga - Skupina G
1. Integrita Jinonice 3 3 0 0 12 / 5 6
2. Újezd Calcio 3 3 0 0 11 / 4 6
3. Sloni na Pobřeží 3 2 1 0 14 / 5 5
4. Pivní balet 3 2 0 1 17 / 8 4
5. Kumpáni 3 1 2 0 9 / 6 4
6. KC. Wallabies 3 1 0 2 13 / 12 2
7. Vozovna Hloubětín B 3 1 0 2 12 / 11 2
8. Istanbul FC 3 1 0 2 7 / 7 2
9. 64! FC Kobylisy 3 1 0 2 7 / 10 2
10. Guláš FC 3 1 0 2 9 / 18 2
11. Nulová šance 3 0 1 2 8 / 14 1
12. Italia 3 0 0 3 2 / 21 0

6. Liga - Skupina H
1. Corleone 2 2 0 0 8 / 1 4
2. Slovan Amatéři 2 2 0 0 8 / 2 4
3. Lynx 2 2 0 0 13 / 8 4
4. Spartakus FC 3 2 0 1 9 / 4 4
5. Lucky team 2 2 0 0 10 / 6 4
6. Sunar 2 2 0 0 7 / 4 4
7. Laxní přístup 2 1 0 1 5 / 3 2
8. Síla vůle 3 0 1 2 12 / 16 1
9. Sme moc 3 0 1 2 3 / 10 1
10. Monočlánek FC 3 0 0 3 4 / 10 0
11. Suchdol sabres B 2 0 0 2 3 / 10 0
12. Heliport SK 2 0 0 2 4 / 12 0

6. Liga - Skupina I
1. Dýně AC 3 3 0 0 7 / 1 6
2. Pražští lvi 3 2 0 1 8 / 3 4
3. Hosthunters 3 2 0 1 8 / 7 4
4. Bruchos HFC 3 2 0 1 6 / 6 4
5. Cosmo Hagibor FC 3 2 0 1 3 / 4 4
6. Květák 3 1 1 1 7 / 4 3
7. S.F.O.T. 3 1 0 2 5 / 5 2
8. Konvikt klub 3 1 0 2 5 / 10 2
9. Judo club Jenis 2 0 1 1 6 / 7 1
10. My 2 0 1 1 4 / 7 1
11. Dejnámbůra FC 2 0 1 1 2 / 5 1
12. Chroustova lokomotiva 2 0 0 2 2 / 4 0

6. Liga - Skupina J
1. River lejt B 2 2 0 0 9 / 2 4
2. Tajfun AC 2 2 0 0 7 / 1 4
3. Free team 3 1 2 0 16 / 12 4
4. Tatra 04 3 2 0 1 7 / 3 4
5. Yamato Day 02 3 2 0 1 6 / 5 4
6. PKD 2006 3 1 1 1 10 / 9 3
7. Real Sharks 3 1 1 1 6 / 9 3
8. Víťazný február FK 2 1 0 1 5 / 1 2
9. TBC Lachtan 3 1 0 2 2 / 4 2
10. Věčná žízeň 1 0 0 1 0 / 4 0
11. Samson Bonella B 2 0 0 2 0 / 6 0
12. Jabadabadoo Prosek 3 0 0 3 2 / 14 0

6. Liga - Skupina K
1. Šotgani 2 2 0 0 6 / 2 4
2. Kalparta Kids 3 2 0 1 7 / 4 4
3. Tutto bene 2 2 0 0 6 / 3 4
4. Bandidoz 2 1 0 1 9 / 4 2
5. Druháci AFK 2 1 0 1 8 / 6 2
6. Rokoska 2 1 0 1 6 / 4 2
7. Ugandská ťava 2 1 0 1 4 / 5 2
8. Manchlastr FC 2 1 0 1 3 / 4 2
9. Suchdol stars RSC C 2 1 0 1 5 / 7 2
10. Junior Motol 3 1 0 2 7 / 11 2
11. Medvědi B 2 0 0 2 3 / 6 0
12. Žaves 1.FC (11150) 2 0 0 2 4 / 12 0

6. Liga - Skupina L
1. Úderka Žižkov junioři 3 3 0 0 24 / 11 6
2. DDR FC 3 2 1 0 13 / 3 5
3. Válcovny plechu MS FC 2 2 0 0 6 / 2 4
4. Kanálpucers PL 2 2 0 0 5 / 2 4
5. Medvědi A 3 1 1 1 11 / 9 3
6. Penélope Cruz 3 1 1 1 8 / 8 3
7. Úžas 1. FFS 2 1 0 1 6 / 7 2
8. Maverick 2 1 0 1 7 / 16 2
9. Prokaryota FZ 2 0 1 1 4 / 5 1
10. Rohožník United FC A 2 0 0 2 1 / 6 0
11. Real Kamýk 3 0 0 3 5 / 11 0
12. Bílá pohroma 3 0 0 3 4 / 14 0

7. Liga - Skupina A
1. Socra FC AFK Karlín 2 2 0 0 8 / 1 4
2. Don Giovanni 2 2 0 0 6 / 2 4
3. Nounejm 2 1 1 0 9 / 5 3
4. Holešovice 1.FC 2 1 0 1 4 / 2 2
5. Poblióni FC 1 1 0 0 2 / 0 2
6. Nova LFC B 1 1 0 0 2 / 1 2
7. Šumavská střela FK 2 1 0 1 7 / 9 2
8. Nottoric Forest 1 0 1 0 1 / 1 1
9. Diesel 1.FC 2 0 0 2 2 / 6 0
10. Le Jardin 1 0 0 1 1 / 5 0
11. Ministerstvo obrany 2 0 0 2 1 / 5 0
12. Roosevelt boys 2 0 0 2 1 / 7 0

7. Liga - Skupina B
1. Pigs FC 2 2 0 0 7 / 2 4
2. Ansámbl 2 2 0 0 8 / 5 4
3. Balet FC 2 2 0 0 8 / 6 4
4. VŠSK MFF UK C 1 1 0 0 8 / 2 2
5. Batalion 91 A 2 1 0 1 10 / 5 2
6. D.G.Team 2 1 0 1 7 / 3 2
7. Tazmánští čertíci 2 1 0 1 5 / 4 2
8. F.C.K. 2 1 0 1 4 / 7 2
9. Perpetis 1 0 0 1 2 / 3 0
10. Traktor humus B 2 0 0 2 7 / 9 0
11. 4 TD Ala Bundy B 2 0 0 2 4 / 12 0
12. Strahovská 10 2 0 0 2 3 / 15 0

7. Liga - Skupina C
1. Tuscarora B 2 2 0 0 13 / 2 4
2. Power WCC 2 2 0 0 6 / 2 4
3. Blankyt bulldogs 2 1 1 0 9 / 6 3
4. Rachot 2 1 0 1 10 / 8 2
5. Cerveza 18. FC 2 1 0 1 3 / 2 2
6. Alténa ST 2 1 0 1 5 / 5 2
7. SP Clif 2 0 2 0 3 / 3 2
8. Manny FC 2 1 0 1 3 / 5 2
9. Prase FC 2 0 1 1 2 / 4 1
10. Baník Bohuliby HFC 2 0 1 1 2 / 4 1
11. Borussia Dortšpunt B 2 0 1 1 3 / 8 1
12. Palouček AC 2 0 0 2 1 / 11 0

7. Liga - Skupina D
1. Kožich II.FC 2 1 1 0 5 / 2 3
2. Strašnická šlechta 2 1 1 0 1 / 0 3
3. Credit Praha FC 2 1 0 1 8 / 6 2
4. Demínka B 2 1 0 1 6 / 5 2
5. Viktor 1.FC 2 1 0 1 4 / 3 2
6. Vibromax 1985 2 1 0 1 4 / 4 2
7. CFG Suchdol 2 1 0 1 2 / 2 2
8. Speciál Bráník 2 0 2 0 1 / 1 2
9. Homogen 1.FC A 2 0 2 0 0 / 0 2
10. Matrix 2 1 0 1 4 / 5 2
11. Bohdalec PC 2 1 0 1 1 / 3 2
12. Válcovna plechu FC 2 0 0 2 7 / 12 0

7. Liga - Skupina E
1. Chuchle 2 2 0 0 9 / 5 4
2. Atlético Cerveza 2 1 1 0 8 / 4 3
3. Pragoflora TJ 2 1 1 0 6 / 5 3
4. Meďák FC 2 1 0 1 5 / 3 2
5. Efficenza AC 2 1 0 1 5 / 5 2
6. Sakostra 2 1 0 1 5 / 6 2
7. Bronx KKK B 2 1 0 1 7 / 9 2
8. Podolka FC 2 1 0 1 6 / 8 2
9. Dromedarians Praha 2 0 1 1 4 / 5 1
10. Stříbrný hroch B 2 0 1 1 3 / 6 1
11. Pradox 1.FC 1 0 0 1 2 / 3 0
12. Huntrs 1 0 0 1 1 / 2 0

7. Liga - Skupina F
1. Emergency 3 3 0 0 9 / 1 6
2. Scarface AC 3 2 0 1 18 / 6 4
3. Přezletice SK RSC 3 2 0 1 9 / 2 4
4. UNI - Lužiny 2 2 0 0 6 / 2 4
5. Akvaristika TJ 3 2 0 1 5 / 3 4
6. Tycho de Brahe FC B 3 1 1 1 8 / 8 3
7. Houbařův Ráj 3 1 0 2 2 / 6 2
8. Příkopy FC 3 1 0 2 9 / 17 2
9. Sebulba Utd. 3 1 0 2 3 / 11 2
10. Hashlerka THC 1993 B 2 0 1 1 3 / 4 1
11. Profesoři 3 0 1 2 5 / 11 1
12. Šachťor Praha CF 3 0 1 2 3 / 9 1

7. Liga - Skupina G
1. Noční dravci 3 3 0 0 14 / 4 6
2. Plameňáci 1.FC 3 2 1 0 9 / 3 5
3. Šnek FC A 3 2 0 1 14 / 7 4
4. Hell Avalanche 3 2 0 1 11 / 11 4
5. Torpedo Praclub 3 1 1 1 10 / 9 3
6. Vozovna Hloubětín A 3 1 1 1 5 / 5 3
7. Sparta Pivaři AC 3 1 0 2 7 / 7 2
8. Strážci Pomeranče 3 1 0 2 17 / 18 2
9. Kalich club Žižkov 3 1 0 2 10 / 11 2
10. Balbín FC 3 1 0 2 9 / 12 2
11. Praetorians FC 3 0 2 1 1 / 6 2
12. Neúspěch Strouhalák 3 0 1 2 9 / 23 1

7. Liga - Skupina H
1. Jednota Košík 3 3 0 0 18 / 5 6
2. JH 3 2 1 0 12 / 6 5
3. No madam ! A 3 2 1 0 10 / 5 5
4. Modrý balet 3 2 0 1 7 / 8 4
5. Gee Gee Olive 3 1 1 1 10 / 7 3
6. Tramway FC 2 1 0 1 6 / 3 2
7. Angmar A 2 1 0 1 5 / 5 2
8. Befeleme 2 1 0 1 5 / 8 2
9. HNK Praha FC 3 1 0 2 6 / 11 2
10. Cosmetic 2 0 1 1 1 / 2 1
11. Hashlerka THC 1993 A 3 0 0 3 7 / 16 0
12. Glebus United Nations 3 0 0 3 4 / 15 0

7. Liga - Skupina I
1. Devils of Zderaz 3 3 0 0 7 / 3 6
2. Blizzard ZM 3 2 1 0 16 / 7 5
3. M16 AC FC 3 2 0 1 11 / 6 4
4. R.I.P. 3 2 0 1 8 / 4 4
5. 4077 DUCKS 3 2 0 1 4 / 4 4
6. City Lhotka FC 3 1 1 1 7 / 5 3
7. Basta fidli B 2 1 0 1 3 / 2 2
8. Colo-Colo 3 1 0 2 7 / 7 2
9. Petrovice A 3 1 0 2 5 / 6 2
10. Stars beer 3 0 2 1 6 / 8 2
11. Viktorčin smích 2 0 0 2 1 / 5 0
12. Sestra Sojka 3 0 0 3 2 / 20 0

7. Liga - Skupina J
1. Notorax AFC 3 3 0 0 16 / 3 6
2. Deportivo Praga 3 2 1 0 10 / 5 5
3. Tus Pelotas 3 2 0 1 9 / 5 4
4. Hattrick Prosek FC 2 1 1 0 6 / 2 3
5. Social Members FC 3 1 1 1 8 / 7 3
6. Atomový veverky 3 1 1 1 4 / 6 3
7. Old Mosquitos 2 1 0 1 6 / 8 2
8. Parta AC 3 0 2 1 4 / 8 2
9. Letňany BD 3 1 0 2 3 / 8 2
10. Beach attack 90210 2 0 1 1 4 / 6 1
11. Dynamo R.U.M. 3 0 1 2 3 / 12 1
12. Guinness AC 2 0 0 2 1 / 4 0

7. Liga - Skupina K
1. Opatoff A K 3 3 0 0 15 / 5 6
2. Torpédo Řepy 3 2 1 0 5 / 2 5
3. Drny FC 3 2 0 1 16 / 8 4
4. Target FC 3 1 1 1 4 / 2 3
5. Dynamo UK 3 1 1 1 5 / 4 3
6. Malvazinky 1.FC 3 1 1 1 3 / 4 3
7. Mestek 97 FC 2 0 2 0 4 / 4 2
8. Sebranka FC B 2 1 0 1 4 / 5 2
9. England Praha 3 1 0 2 5 / 7 2
10. Veleslavín Viktoria 3 0 2 1 4 / 13 2
11. Lucián FC B 3 0 1 2 7 / 12 1
12. Potíže 3 0 1 2 2 / 8 1

7. Liga - Skupina L
1. Bamboocha City 2 2 0 0 9 / 1 4
2. Petrovice B 2 2 0 0 9 / 5 4
3. GoHosp PK 2 2 0 0 7 / 4 4
4. Pražské Peklo 2 2 0 0 7 / 5 4
5. Buzuluk Úvaly FC 2 1 0 1 7 / 4 2
6. Morna to zařídí FC 2 1 0 1 6 / 5 2
7. Pražská hovada 2 1 0 1 5 / 6 2
8. Athletico Spořilov 2 1 0 1 2 / 3 2
9. Dropa FC 2 0 0 2 5 / 8 0
10. Partizan Východ 2 0 0 2 4 / 7 0
11. Výlov 0.FC 2 0 0 2 3 / 6 0
12. Tvůj děda! 2 0 0 2 1 / 11 0

8. Liga - Skupina A
1. Sean team 1 1 0 0 6 / 1 2
2. Admira 97 1 1 0 0 6 / 3 2
3. PFC Kodymka B 1 1 0 0 2 / 0 2
4. Green shock FC 1 0 1 0 3 / 3 1
5. Saens 1.FC B 1 0 1 0 3 / 3 1
6. Nalejto 1.FC 1 0 1 0 3 / 3 1
7. Stará parta 1 0 1 0 3 / 3 1
8. Canary FC 1 0 1 0 1 / 1 1
9. Ya Basta! A 1 0 1 0 1 / 1 1
10. Sculpturo FC 1 0 0 1 0 / 2 0
11. Zelení študáci 1 0 0 1 3 / 6 0
12. Juventus Pivus 1 0 0 1 1 / 6 0

8. Liga - Skupina B
1. Kamarádi 1.FC 2 2 0 0 9 / 2 4
2. Tlakové galoše 2 2 0 0 13 / 7 4
3. Celtic THK 2 1 1 0 9 / 3 3
4. Hrnčířský bubáci 2 1 0 1 6 / 2 2
5. Mašťáci 1.FC 1 1 0 0 5 / 3 2
6. Boss Team 2 0 2 0 4 / 4 2
7. Dynamit Vršovice 2 1 0 1 4 / 4 2
8. Rock Joint 2 1 0 1 5 / 6 2
9. Sudden death 2 0 1 1 2 / 3 1
10. Střelci 1.FC 1 0 0 1 0 / 6 0
11. Ši Kyo 2 0 0 2 0 / 7 0
12. GK Ohradní 2 0 0 2 6 / 16 0

8. Liga - Skupina C
1. Santovi Sobi 2 2 0 0 13 / 5 4
2. Vykutálený prasátka 2 1 1 0 5 / 4 3
3. Terasy KFC B 2 1 0 1 9 / 6 2
4. Jemné a Solené 1.FC 2 1 0 1 6 / 4 2
5. Sedm zbabělých A 1 1 0 0 7 / 6 2
6. Hells Bells 1.FC 2 1 0 1 6 / 5 2
7. Gladiators 1.FC 1 1 0 0 4 / 3 2
8. Trilog TJTN FC 2 1 0 1 2 / 4 2
9. SIKA Raptors 2 0 1 1 8 / 9 1
10. GFC Regent B 2 0 0 2 5 / 8 0
11. Lazareth 1 0 0 1 1 / 5 0
12. Sváteční mančaft 1 0 0 1 1 / 8 0

8. Liga - Skupina D
1. Husinecká Šlechta 2 2 0 0 11 / 2 4
2. SK Elet 2 2 0 0 7 / 2 4
3. Motor 1.TF 2 2 0 0 4 / 1 4
4. Pivojs s.r.o.1.FC 2 1 0 1 7 / 4 2
5. OrangeBoom 2 1 0 1 4 / 2 2
6. Torzoo 2 1 0 1 6 / 6 2
7. JUDr. Brouk Pytlík 2 1 0 1 4 / 5 2
8. Klamovská skvadra 2 1 0 1 2 / 4 2
9. Marami 1.FC 2 0 1 1 7 / 8 1
10. Sorbino 2 0 1 1 4 / 6 1
11. Vozovna Motol FC 2 0 0 2 1 / 5 0
12. DTS Praha 2 0 0 2 2 / 14 0

8. Liga - Skupina E
1. Hajdaláci z Masné 18 FK 2 2 0 0 10 / 0 4
2. Motol FN 2 1 1 0 9 / 3 3
3. Proradost FK 2 1 1 0 3 / 1 3
4. CK pánbu nás netrestej 1 1 0 0 6 / 2 2
5. Kamberský pípy 1 1 0 0 5 / 2 2
6. !nBev Tigers 2 1 0 1 6 / 10 2
7. Pozdní sběr 2 0 1 1 4 / 6 1
8. Rarach FC 2 0 1 1 6 / 9 1
9. V.I.P. 0 0 0 0 0 / 0 0
10. Beton bunkers FC 1 0 0 1 2 / 4 0
11. Rošambo 1 0 0 1 0 / 3 0
12. TIP IZOL - Homidlo KK 2 0 0 2 2 / 13 0

8. Liga - Skupina F
1. Gekad 3 2 1 0 5 / 2 5
2. Pragochmel Blšany B 2 2 0 0 15 / 6 4
3. VZ 2 2 0 0 6 / 2 4
4. Repeťáci Praha 2 1 1 0 15 / 1 3
5. AGP 83 2 1 1 0 4 / 1 3
6. Los Muchachos 2 1 0 1 16 / 7 2
7. pRagga Urquell 2 1 0 1 7 / 3 2
8. AC/DC FC 2 0 1 1 1 / 2 1
9. Senioři Praha B 1 0 0 1 1 / 6 0
10. Suchá dáseň AC 2 0 0 2 0 / 5 0
11. 5 plus 1 statečných 2 0 0 2 4 / 20 0
12. Hayabusa AC 2 0 0 2 4 / 23 0

8. Liga - Skupina G
1. Wyllitým 1 1 0 0 12 / 2 2
2. Arseanal FC 1 1 0 0 4 / 1 2
3. Petrohradská BFK B 1 1 0 0 4 / 1 2
4. Gólostroje FC 1 1 0 0 3 / 1 2
5. Spící jeleni 1 1 0 0 2 / 1 2
6. Pivnice U Zpěváčků 1 0 1 0 2 / 2 1
7. Co je? 1 0 1 0 2 / 2 1
8. Black mamba IBD 1 0 0 1 1 / 2 0
9. Sněhová královna 1 0 0 1 1 / 3 0
10. Pod parou 1 0 0 1 1 / 4 0
11. Prosím, nesmějte se 1 0 0 1 1 / 4 0
12. No madam ! B 1 0 0 1 2 / 12 0

8. Liga - Skupina H
1. Pěstební dělnice 2 2 0 0 14 / 4 4
2. Bývalí fotbalisti SK 2 2 0 0 8 / 4 4
3. Kvantanámo 2 1 1 0 10 / 7 3
4. Černý koně TMK 2 1 1 0 5 / 3 3
5. KTB A 1 1 0 0 5 / 3 2
6. Ben Car 2 1 0 1 6 / 5 2
7. Lužinýýý Boys 2 1 0 1 7 / 8 2
8. OSTO6 Beer Team 2 0 1 1 4 / 6 1
9. Red Leads 2 0 1 1 2 / 5 1
10. Pornolištičky 1 0 0 1 1 / 3 0
11. Pražská esa 2 0 0 2 7 / 12 0
12. Yakuza 2 0 0 2 1 / 10 0

8. Liga - Skupina I
1. U Karla 99 FC 3 2 1 0 8 / 4 5
2. Vysmátí zajíci 2 2 0 0 9 / 1 4
3. Legendy FC 2 2 0 0 9 / 3 4
4. K.F.C. Praha 2 2 0 0 7 / 2 4
5. No fear KK 2 1 1 0 6 / 2 3
6. Torpedo Cannabis 2 1 0 1 4 / 4 2
7. Hlavonožci na niti FC 2 0 1 1 5 / 6 1
8. Forejt FC 2 0 1 1 2 / 4 1
9. Bič boží 2 0 1 1 2 / 6 1
10. Rychlá rota 3 0 1 2 3 / 8 1
11. Gobi dezert 2 0 0 2 1 / 8 0
12. Rebelové 2 0 0 2 4 / 12 0

8. Liga - Skupina J
1. Hilton Prague 3 3 0 0 34 / 3 6
2. Los Zewlos 3 3 0 0 10 / 5 6
3. Young Boys Jílové 3 3 0 0 7 / 3 6
4. Krokodýl Vršovice FC 3 2 1 0 10 / 3 5
5. Rychlí banáni 3 2 0 1 10 / 5 4
6. ABCOM 2 1 0 1 10 / 3 2
7. Be Zones CF 3 1 0 2 6 / 14 2
8. Dukla Praha FK 3 0 1 2 2 / 13 1
9. Gulz FC 3 0 1 2 4 / 17 1
10. Hyens United 3 0 1 2 3 / 17 1
11. Beton FC 2 0 0 2 2 / 6 0
12. Boca Seniors 3 0 0 3 6 / 15 0

8. Liga - Skupina K
1. Hypochondři 3 3 0 0 7 / 1 6
2. Team Motivated 3 2 1 0 10 / 7 5
3. Literpool United 3 2 0 1 14 / 6 4
4. Minor subject 3 1 2 0 6 / 5 4
5. Bratři v lihu FC 3 1 1 1 19 / 11 3
6. Kanonýři 3 1 1 1 2 / 2 3
7. Expats United 3 1 1 1 11 / 12 3
8. Sexy prdelky 3 1 0 2 12 / 11 2
9. Catchers SC 3 1 0 2 8 / 7 2
10. Horno Porno 3 1 0 2 4 / 5 2
11. Gremio 3 0 2 1 2 / 7 2
12. Outsiders 3 0 0 3 3 / 24 0

8. Liga - Skupina L
1. Tichý vánek 3 2 1 0 17 / 6 5
2. Dejvický expres 3 2 1 0 12 / 1 5
3. All - in 3 2 1 0 12 / 7 5
4. Sedmikráskov Čimice 3 2 0 1 10 / 2 4
5. Kraftwerk V2 2 2 0 0 6 / 1 4
6. Šílené veverky 3 1 2 0 8 / 4 4
7. Hodko Hills 3 1 1 1 9 / 6 3
8. Tankista Orange 3 1 0 2 2 / 8 2
9. Budějovická 3 1 0 2 8 / 16 2
10. FC Praha 07 3 0 0 3 2 / 10 0
11. Šnek FC B 2 0 0 2 4 / 13 0
12. Rumové pralinky FC 3 0 0 3 3 / 19 0

8. Liga - Skupina M
1. Bröndby codein IF 3 3 0 0 9 / 1 6
2. Bagr 1.FC 3 2 1 0 6 / 4 5
3. Levá fuska 3 2 0 1 8 / 4 4
4. Fernet team Říčany 3 2 0 1 5 / 3 4
5. Klub odložených mužů 3 2 0 1 8 / 10 4
6. Alkohol Vršovice FC 3 1 1 1 2 / 2 3
7. Kenguru FC 3 1 0 2 9 / 8 2
8. Dinamo Praha 3 1 0 2 11 / 12 2
9. Poštmistři 3 1 0 2 4 / 6 2
10. Motorclub 3 1 0 2 7 / 10 2
11. Stodůlecký piráti 3 1 0 2 9 / 15 2
12. Xichties FC 3 0 0 3 4 / 7 0

8. Liga - Skupina N
1. Al Ahlí Praha 2 2 0 0 10 / 1 4
2. Blueghost.cz FC 3 2 0 1 11 / 3 4
3. Horsis heads 3 2 0 1 10 / 4 4
4. Alvarez D.C. 3 2 0 1 7 / 3 4
5. Fifty-two faders 2 2 0 0 4 / 0 4
6. Caroil 2 2 0 0 6 / 3 4
7. Metro AFK 2 1 0 1 3 / 3 2
8. Krabice 2 1 0 1 2 / 3 2
9. Lokomotiva DP 2 0 0 2 3 / 7 0
10. Pragochmel Blšany A 2 0 0 2 1 / 7 0
11. Vzteklé Želvičky 2 0 0 2 1 / 7 0
12. Aloe Vera CC FC 3 0 0 3 0 / 17 0

8. Liga - Skupina O
1. Améby AFC B 3 3 0 0 16 / 1 6
2. To jsme vám to nandali 3 2 1 0 16 / 7 5
3. Delirium FC 3 2 1 0 13 / 4 5
4. Noťa FC 3 2 1 0 5 / 1 5
5. Plný plíce 3 1 1 1 3 / 3 3
6. Vodka team FC 3 1 0 2 9 / 7 2
7. Dej bůh štěstí 3 1 0 2 13 / 12 2
8. Saens 1.FC C 3 1 0 2 5 / 7 2
9. Sporting Luka 3 1 0 2 3 / 7 2
10. FŇ AC 3 1 0 2 2 / 10 2
11. Tornádo Labuť PM 3 1 0 2 5 / 14 2
12. Playboy team AC 3 0 0 3 3 / 20 0

8. Liga - Skupina P
1. 10 Megabite 3 3 0 0 19 / 2 6
2. Lobotomici 3 3 0 0 10 / 6 6
3. F3N FC 2 2 0 0 10 / 5 4
4. Beerchester United 3 2 0 1 8 / 5 4
5. Pražskej Výběr 2 1 0 1 5 / 2 2
6. Oldschool FC 2 1 0 1 7 / 5 2
7. Odlehlá AC 2 1 0 1 5 / 3 2
8. Taurin 1.FC 3 1 0 2 5 / 8 2
9. SG-II Butovice 3 0 1 2 9 / 11 1
10. Kopanda team FC 3 0 1 2 2 / 8 1
11. Tvar VD 3 0 0 3 0 / 17 0
12. Airconquest F.F.C. 3 1 0 2 4 / 12 -4

8. Liga - Skupina Q
1. Guaraní 3 3 0 0 23 / 5 6
2. Banzai 3 2 0 1 25 / 9 4
3. River lejt A 3 2 0 1 15 / 6 4
4. Cerveza Spořilov FC 3 2 0 1 12 / 10 4
5. Samson Žižkov 1.FC 3 2 0 1 7 / 10 4
6. Talent Praha FC 3 1 0 2 11 / 12 2
7. Habet Praha FŇ 3 1 0 2 6 / 7 2
8. Los Gigoalos 3 1 0 2 8 / 10 2
9. Okouni 3 1 0 2 7 / 10 2
10. Splašený kozy TR 3 1 0 2 7 / 16 2
11. Vixens 2 0 0 2 0 / 21 0
12. Borussia Dortšpunt C 2 1 0 1 7 / 12 -4

8. Liga - Skupina R
1. Sturm JM 2 2 0 0 14 / 3 4
2. GFC 2 2 0 0 12 / 2 4
3. Pivní pohoda AC 3 2 0 1 6 / 2 4
4. Marná snaha 3 2 0 1 8 / 8 4
5. Pražská hnědka DK 2 1 1 0 6 / 3 3
6. PRKA 2 1 1 0 6 / 5 3
7. ONBLACK 2 1 0 1 11 / 12 2
8. Tigers Kobylisy RL 2 1 0 1 5 / 7 2
9. Spořilov Represent 2 0 0 2 3 / 5 0
10. Team 2 0 0 2 3 / 10 0
11. Eskadra smrti 2 0 0 2 4 / 12 0
12. Stříbrný hroch C 2 0 0 2 3 / 12 0

8. Liga - Skupina S
1. Buffeti HK 2 2 0 0 11 / 4 4
2. MoKo 2.FC 2 2 0 0 7 / 3 4
3. Albuquerque tuplaks 2 1 1 0 4 / 2 3
4. Sací komando Modřany 2 1 1 0 5 / 4 3
5. Athletico KMF 2 1 0 1 6 / 5 2
6. Gangbeng 2 1 0 1 5 / 4 2
7. Hardly Athletic 2 1 0 1 4 / 4 2
8. Orange Predators B 2 1 0 1 3 / 4 2
9. Magic boys 2 0 1 1 3 / 4 1
10. Koza znezaneřáděná 2 0 1 1 3 / 5 1
11. Rokoko - Travel HCZ 2 0 0 2 5 / 9 0
12. Parukářka FC 2 0 0 2 4 / 12 0

Autor: Tomáš Nohejl

15.4.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Deskové hry si můžete v Tyršově domě zahrát až do neděle.
15

Největší festival deskových her zavítal do Tyršova domu. Koná se už po sedmnácté

Finančník Petr Kellner.
25

Kellnerova nadace odmítá Babišova slova, že nejde o charitu

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.

Startuje soutěž Chance být hvězdou. Točte a posílejte videa

Parádičky, skvostné góly. Bláznivý maskot, hluční fanoušci (a sličné fanynky). To všechno přináší fotbal. A právě dnes startuje soutěž, jež určí, kde najdete ty nejzajímavější borce.

Nový šéfdirigent České filharmonie Byčkov má smlouvu na pět let

Ředitel České filharmonie (ČF) David Mareček dnes v pražském Rudolfinu za přítomnosti ministra kultury Daniela Hermana (KDU-ČSL) podepsal pětiletou smlouvu s novým šéfdirigentem Semjonem Byčkovem. Čtyřiašedesátiletý Američan ruského původu filharmonii povede po zesnulém Jiřím Bělohlávkovi. Semjon Byčkov byl jmenován šéfdirigentem a hudebním ředitelem České filharmonie od sezony 2018/2019. Orchestru se současně ujmou dva hlavní hostující dirigenti Jakub Hrůša a Tomáš Netopil.

Soud zaslal lobbistovi Dalíkovi výzvu k nástupu pětiletého trestu

Městský soud v Praze zaslal v pátek lobbistovi Marku Dalíkovi výzvu k nástupu pětiletého trestu. ČTK to řekla mluvčí soudu Markéta Puci. Kdy musí Dalík nastoupit do vězení, sdělí mluvčí až poté, co si lobbista zásilku vyzvedne.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení