Domácí začali aktivně, ale jako první se z gólu radovali hosté. Ve 22. minutě Sörli proběhl vršovickou obranou a Reichlovi zblízka nedal šanci. Klokani se ale brzy oklepali, o čtyři minuty později bylo totiž srovnáno, když se prosadil Matoušek.

Schylovalo se k remízovému poločasu, ale tři minuty před změnou stran se prosadil Moumbagna a do šaten se šlo za stavu 1:2.

Po deseti minutách druhé půle bylo opět srovnáno, na konci centrovaného míče stál Křapka.Klokani se hnali za dalším gólem, ale místo toho dvakrát inkasovali. Z rohového kopu. V 78. minutě se trefil Grönbaek a poté i Sörensen…

Trenér Admiry František Peřina (uprostřed) si uvědomuje, že bude nová sezona náročnější, jeho svěřenci ale budou mít opět ty nejvyšší ambice.
Kvalita ČFL šla o stupínek výš, říká trenér Admiry František Peřina

"Všechny góly, které jsme inkasovali, byly zbytečné," kroutil po zápase hlavou kouč Bohemians Jaroslav Veselý. "První dva po rychlém protiútoku, další dva z rohu. Škoda, že když to dvakrát vyrovnáme, to pak dopadne takhle. Na prohru to nebylo, ale dostat čtyři góly není v pořádku," pokračoval.

"Soupeř demonstroval svoji kvalitu, z minima vytěžil maximum. Proměnil vše, co jsme jim nabídli," dodal Veselý.

I. fotbalová FORTUNA:LIGA: Dynamo Č. Budějovice - Slavia Praha 1:3
Slavia se na body nadřela. Z Budějovic ale nakonec veze všechny tři

Bohemians Praha 1905 - Bodö/Glimt 2:4 (1:2)

Branky: 26. Matoušek, 55. Křapka - 22. Sörli, 42. Moumbagna, 78. Grönbaek, 87. Sörensen. Rozhodčí: Birsan - Ghinguleac, Tunyogy (všichni Rum.). ŽK: Beran, Hála, Köstl, Prekop - Berg. Diváci: 12.089. První zápas: 0:3, postoupilo Bodö/Glimt.

Bohemians: Reichl - Köstl (90. Mužík), Křapka, Hybš - Dostál, Hála (69. Kozák), Hůlka, Beran (90. Jindřišek), Kovařík - Puškáč (60. Prekop), Matoušek (69. Hrubý). Trenér: Veselý.

Bodö/Glimt: Haikin - Sjövold (71. Wembangomo), Moe (71. Lode), Björtuft, Björkan - Saltnes (70. Fet), Berg, Grönbaek - Sörli, Moumbagna (85. Espejord), Pellegrino (79. Sörensen). Trenér: Knutsen.