FORTUNA:LIGA, skupina o titul

Sobota: 16.00 Sparta - Plzeň, Slavia - Slovácko, Bohemians - Olomouc

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Neděle: 17.00 Sparta B - Olomouc B (na Žižkově), Líšeň - Dukla, Prostějov - Slavia B

Fotogalerie: F:NL Slavia B - Líšeň

ČFL skupina A

Sobota: 10.15 Vltavín - Králův Dvůr, 10.30 České Budějovice B - Bohemians B

Neděle: 10.15 Admira - Písek, Dukla B - Domažlice (na Přední Kopanině), 17.00 Povltavská FA - Motorlet

ČFL skupina B

Sobota: 17.00 Živanice - Žižkov

Divize skupina A

Sobota: 10.15 Aritma - Horní Bříza

Divize skupina B

Sobota: 10.15 Újezd - Neratovice-Byškovice, 10.30 Kosmonosy - Meteor

Neděle: 14.00 Admira B - Cheb

Fotogalerie: Rozlučka Daniel Pudil: Real Top Praha - Sheffield Wedn

Pražský přebor

Pátek: 18.00 Královice - Radotín

Sobota: 10.00 Uhříněves - Motorlet B, 10.15 Vyšehrad - Hostivař, ČAFC - Zličín, Kolovraty - Spoje, Podolí - Braník, 17.00 Přední Kopanina - Dukla Jižní Město, Tempo - Žižkov B

1. A třída skupina A

Sobota: 10.15 Březiněves - Štěrboholy, 10.30 Třeboradice - Kunratice, Vršovice - Praga, Háje - Ďáblice, 10.45 Strašnice - Dubeč, Újezd nad Lesy - Dolní Chabry

Neděle: 17.00 Xaverov Horní Počernice - Kyje, Tempo B - Dolní Počernice

1. A třída skupina B

Sobota: 10.15 Zlíchov - Uhelné sklady, Libuš - 1999 Praha, 10.30 Nebušice - Aritma B, 13.15 Raptors - Řeporyje

Neděle: 17.00 Přední Kopanina B - Střešovice, Zbraslav - Vyšehrad B, Slivenec - Cholupice, 17.30 Modřany - Kbely

1. B třída skupina A

Sobota: 10.30 Čakovice - Radotín B, Troja - Spoje B, 14.00 Podolí B - Braník B

Neděle: 17.00 Mezinárodní svaz mládeže - Meteor B, Střešovice B - Písnice, Stodůlky - Zličín B, Řepy - Řeporyje B, Lipence - Bílá Hora

1. B třída skupina B

Sobota: 11.00 Partisan - Vinoř, 13.00 Kolovraty B - Junior, 14.00 Újezd nad Lesy B - Újezd B

Neděle: 17.00 Hostivař B - ČAFC B, Háje B - Hrdlořezy, Ďáblice B - Bohnice, Satalice - Klánovice, Uhříněves B - Chodov

Fotogalerie: F:NL Sparta B - Dukla

2. třída skupina A

Sobota: 12.00 Košíře - Slivenec B, 12.30 Točná - FK Dukla, 17.00 Lipence B - Střešovice C

Neděle: 14.30 Modřany B - Smíchov, 17.00 Lochkov - Zbraslav B, Nebušice B - Suchdol

2. třída skupina B

Sobota: 13.30 Zlíchov B - Raptors B, 14.15 Libuš B - Dolní Počernice B, 16.00 Kunratice B - Praga B, Třeboradice B - Kačerov

Neděle: 17.00 Troja B - Královice B, Dolní Chabry B - Strašnice B

2. třída skupina C

Sobota: 10.30 Kyje B - Koloděje, 11.00 Cholupice B - Dukla Jižní Město B, 13.00 Vršovice B - Praga C, 15.00 Dolní Měcholupy - Stodůlky B, 17.00 Nusle - Malešice

3. třída skupina A

Sobota: 15.00 Stodůlky C - Ambassadors, 16.30 Suchdol B - Meteor C

Neděle: 11.00 Řepy B - Březiněves B, 17.00 Chuchle - Prosex, Lysolaje - Bílá Hora B

3. třída skupina B

Pátek: 19.30 Xaverov Horní Počernice B - Štěrboholy B

Sobota: 9.00 Union Žižkov - Běchovice, 14.00 Újezd C - Hrdlořezy B

Neděle: 17.00 Chodov B - Krčr

3. třída skupina C

Sobota: 11.00 Hostivař C - Bohnice B

Neděle: 10.00 Partisan B - Malešice B, 14.00 Běchovičtí sršni - Čakovice B, 17.00 Horní Měcholupy - International

Fotogalerie: McDonald´s Cup: Pražské finále 1.-3. třídy

I. česká liga dorostu U19

Sobota: 10.15 Dukla - Plzeň, 11.00 Slavia - Brno (na Xaverově)

Pondělí: 11.00 Sparta - Pardubice (na Strahově)

I. česká liga dorostu U17

Sobota: 12.30 Dukla - Plzeň, 13.15 Slavia - Brno (na Xaverově)

Pondělí: 13.15 Sparta - Pardubice (na Strahově)

Pražský přebor staršího dorostu

Sobota: 10.00 Střešovice - Hostivař, 17.00 Vršovice - Admira B, Ďáblice - Dolní Chabry

Neděle: 10.00 Praga - Vyšehrad, 14.30 Tempo B - Zličín, 17.00 Motorlet B - Xaverov Horní Počernice, FA Alexe Zbura - Zbraslav

Pražský přebor mladšího dorostu

Sobota: 10.00 Dukla Jižní Město - Braník B, Admira B - Střešovice, 13.00 ČAFC - FA Praha, 17.00 Bohnice - Xaverov Horní Počernice

Neděle: 14.15 Ďáblice - Vyšehrad, 17.00 Vršovice - Praga

Pondělí: 18.00 Stodůlky - Motorlet B

Pohár žen

Pátek: 18.00 Sparta - Slavia (ve Vlašimi)