LEDEN

Úterý 17. ledna
Turnaj v Brandýse: 19.30 Spoje - Kosmonosy

Středa 18. ledna
Příprava: 10.30 Příbram - Dukla (v Písku)

Pátek 20. ledna
Příprava: Niš - Bohemians (v Turecku), 17.30 Slavia B - Přepeře

Sobota 21. ledna
Příprava: 10.00 Motorlet - Meteor, 10.00 Újezd - Průhonice, 10.15 Písek - Dukla, 10.30 Zápy - Admira (v Nehvizdech), 11.00 Jablonec B - Bohemians B, 14.00 Pardubice - Žižkov, 14.00 Sparta - Norimberk
Weber cup na Aritmě: 9.00 Motorlet - 1999 Praha, 11.00 Povltavská FA - Žižkov U19, 13.00 Raptors - Řeporyje
Turnaj v Brandýse: 10.00 Brandýs - Spoje, 14.00 Admira B - Čáslav
Turnaj starých gard Újezd: 12.00 Mukařov - Újezd, 14.00 Dobřejovice - Vlašim, 16.00 Škvorec - Rudná

Středa 25. ledna
Příprava: Dukla B - Žižkov

Sobota 28. ledna
FORTUNA:LIGA: 15.00 Bohemians - Teplice, 18.00 Olomouc - Sparta
Příprava: Jihlava - Žižkov, 10.00 Meteor - Spoje, 10.00 Újezd - Přední Kopanina, 10.30 Motorlet - Most/Souš, Bohemians B - Kolín, 12.00 Sparta B - Dukla (na Strahově), 14.00 Táborsko - Slavia B
Aritma cup: 17.00 Stodůlky - Řepy
Weber cup na Aritmě: 9.00 Řeporyje - Motorlet, 13.00 1999 Praha - Aritma, 15.00 Žižkov U19 - Raptors
Zimní turnaj TJ Kyje: 10.00 Kyje - Újezd nad Lesy, 12.30 Dolní Chabry - Jevany
Turnaj v Brandýse: 14.00 Nymburk - Admira B
Turnaj starých gard Újezd: 12.00 Újezd - Škvorec, 14.00 Dobřejovice - Rudná, 16.00 Semice - Mukařov

Neděle 29. ledna
FORTUNA:LIGA: 15.00 Slavia - Jablonec
Příprava: 10.30 Admira - Mladá Boleslav (v Podolí)
Zimní turnaj TJ Kyje: 10.00 Vršovice - Dubeč, 12.30 Troja - Březiněves

ÚNOR

Středa 1. února
Příprava: 11.00 Sparta B - Hostouň (na Strahově), 11.00 Ostrava B - Slavia B
Turnaj v Brandýse: 18.00 Horky - Admira B, 20.00 Spoje - Velim

Sobota 4. února
FORTUNA:LIGA: 18.00 Pardubice - Slavia
Příprava: Žižkov - Chrudim, 10.00 Motorlet - Český Brod, 10.00 Meteor - Litoměřice, 10.00 Újezd - Vltavín, 11.00 Dukla - Velvary, 11.00 Jihlava - Slavia B, 11.00 Mladá Boleslav B - Bohemians B
Weber cup na Aritmě: 9.00 1999 Praha - Povltavská FA, 13.00 Aritma - Raptors, 15.00 Žižkov U19 - Řeporyje
Aritma cup: 17.00 Košíře - Roztoky
Zimní turnaj TJ Kyje: 10.00 Březiněves - Vršovice, 12.30 Dubeč - Praga
Turnaj v Brandýse: 10.00 Horky - Spoje, 12.00 Admira B - Velim
Turnaj starých gard Újezd: 12.00 Dobřejovice - Újezd, 14.00 Škvorec - Semice, 16.00 Vlašim - Rudná

Neděle 5. února
FORTUNA:LIGA: 15.00 Hradec Králové - Bohemians, 18.00 Sparta - Mladá Boleslav
Příprava: 11.00 Admira - Most/Souš (v Podolí)
Zimní turnaj TJ Kyje: 10.00 Újezd nad Lesy - Dolní Chabry, 12.30 Malešice - Kyje

Středa 8. února
Příprava: Liberec B - Žižkov, 11.00 Chrudim - Dukla, 20.00 Brighton - Sparta B
Weber cup na Aritmě: 19.30 Raptors - Povltavská FA

Sobota 11. února
FORTUNA:LIGA: 18.00 Slavia - Brno
Příprava: 10.00 Tempo - Bohemians B, 10.00 Motorlet - Benešov, 10.00 Meteor - Velké Hamry, 10.00 Újezd - Aritma, 11.00 Chrudim - Slavia B, 11.30 Sparta B - Lubin (na Strahově)
Weber cup na Aritmě: 12.00 Motorlet - Aritma, 14.00 Žižkov U19 - 1999 Praha
Aritma cup: 11.00 Košíře - Stodůlky, 13.00 Roztoky - Řepy
Zimní turnaj TJ Kyje: 10.00 Jevany - Kyje, 12.30 Újezd nad Lesy - Malešice
Turnaj v Brandýse: 12.00 Čáslav - Spoje, 14.00 Kosmonosy - Admira B
Turnaj starých gard Újezd: 12.00 Mukařov - Škvorec, 14.00 Újezd - Vlašim, 16.00 Semice - Dobřejovice

Neděle 12. února
FORTUNA:LIGA: 18.00 Bohemians - Sparta
Příprava: 10.30 Admira - Dukla (v Podolí)
Zimní turnaj TJ Kyje: 10.00 Troja - Praga, 12.30 Březiněves - Dubeč

Středa 15. února
Příprava: České Budějovice - Sparta B

Sobota 18. února
Příprava: Písek - Sparta B, Vlašim - Žižkov, 10.00 Újezd - Kolín, 10.30 Motorlet - Přepeře, 10.30 Hořovice - Meteor, 11.00 Jihlava - Dukla, 11.00 Bohemians B - Ústí nad Labem, 11.30 Slavia B - Příbram
Weber cup na Aritmě: 9.00 Aritma - Řeporyje, 13.00 Povltavská FA - Motorlet, 15.00 Raptors - 1999 Praha
Zimní turnaj TJ Kyje: 10.00 Dubeč - Troja, 12.30 Praga - Vršovice
Turnaj v Brandýse: 10.00 Brandýs - Admira B, 12.00 Spoje - Nymburk
Turnaj starých gard Újezd: 12.00 Újezd - Rudná, 14.00 Mukařov - Dobřejovice, 16.00 Vlašim - Semice

Neděle 19. února
Příprava: 10.30 Admira - Benešov (v Podolí)
Aritma cup: 11.00 Řepy - Košíře, 13.00 Stodůlky - Roztoky
Zimní turnaj TJ Kyje: 10.00 Malešice - Jevany, 12.30 Kyje - Dolní Chabry

Víkend 18. a 19. února
FORTUNA:LIGA: Teplice - Slavia, Sparta - Jablonec, České Budějovice - Bohemians (přesné časy budou upřesněny podle vysílání televizních stanic)

Sobota 25. února
Příprava: Dukla - Táborsko, 10.00 Meteor - Kolovraty, 10.00 Újezd - Hořovice, 10.30 Žižkov - Sparta B
Weber cup na Aritmě: 9.00 Motorlet - Raptors, 11.00 Žižkov U19 - Aritma, 13.00 Řeporyje - Povltavská FA
Zimní turnaj TJ Kyje: 10.00 Dolní Chabry - Malešice, 12.30 Jevany - Újezd nad Lesy
Turnaj v Brandýse: 12.00 Admira B - Spoje

Neděle 26. února
Příprava: 10.30 Admira - Rokycany (v Podolí), 11.00 Slavia B - Bohemians B
Zimní turnaj TJ Kyje: 10.00 Praga B - Březiněves, 12.30 Vršovice - Troja

Víkend 25. a 26. února
FORTUNA:LIGA: Zlín - Sparta, Slavia - Slovácko, Bohemians - Brno (přesné časy budou upřesněny podle vysílání televizních stanic)

BŘEZEN

Sobota 4. března
Weber cup na Aritmě: 17.00 Aritma - Povltavská FA, 19.00 Řeporyje - 1999 Praha
Zimní turnaj TJ Kyje: 10.00 zápas o 9. místo, 12.15 o 7. místo, 14.30 o 5. místo

Neděle 5. března
Aritma cup: 9.00 zápas o 3. místo, 11.00 finále
Zimní turnaj TJ Kyje: 10.00 zápas o 3. místo, 12.30 finále

Víkend 4. a 5. března
FORTUNA:LIGA: Sparta - Teplice, České Budějovice - Slavia, Liberec - Bohemians (přesné časy budou upřesněny podle vysílání televizních stanic)
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA: Dukla - Třinec, Sparta B - Slavia B (termíny se ještě budou upřesňovat)