ČFL skupina A

Sobota: 10.15 Vltavín - Písek, Admira - Domažlice, 10.30 Plzeň B - Dukla B, 14.30 Přeštice - Motorlet

Neděle: 17.00 Hostouň - Slavia B

Divize skupina A

Sobota: 17.00 Klatovy - Aritma

Divize skupina B

Sobota: 10.15 Kladno - Újezd, 14.00 Admira B - Neratovice-Byškovice

Neděle: 10.15 Meteor - Březová

Divize skupina C

Sobota: 11.00 Spoje - Čáslav

Pražský přebor

Pátek: 18.00 Podolí - Motorlet B

Sobota: 10.30 Třeboradice - Vyšehrad, Střešovice - Dukla Jižní Město, Královice - Zličín, Přední Kopanina - Dolní Chabry, ČAFC - Braník, Kolovraty - Žižkov B, Tempo - Uhříněves

1. A třída skupina A

Sobota: 17.00 Xaverov - Praga, Vinoř - Štěrboholy, Vršovice - Ďáblice, Březiněves - Dubeč, Háje - Újezd B, Hostivař - Dolní Počernice, Újezd nad Lesy - Kunratice, Tempo B - Spoje B

1. A třída skupina B

Sobota: 17.00 Radotín - Slivenec, Cholupice - Aritma B, Libuš - Meteor B, 1999 Praha - Uhelné sklady, Zbraslav - Bohnice, Zlíchov - Kbely, Přední Kopanina B - Řeporyje, Modřany - Raptors

1. B třída skupina A

Pátek: 19.00 Mezinárodní svaz mládeže - Radotín B

Neděle: 17.00 Praga - Zličín B, Čakovice - Vyšehrad B, Stodůlky - Bílá Hora, Střešovice B - Braník B, Lipence - Dukla, Podolí B - Nebušice, Troja - Řepy

1. B třída skupina B

Neděle: 17.00 Partisan - Kyje, Vršovice B - ČAFC B, Hrdlořezy - Satalice, Strašnice - Junior, Háje B - Klánovice, Kolovraty B - Malešice, Ďáblice B - Chodov, Újezd nad Lesy B - Uhříněves B

2. třída skupina A

Sobota: 10.30 Lochkov - Zbraslav B, 11.00 Cholupice B - Slivenec B, 13.00 Zlíchov B - Točná, 17.00 Nebušice B - Suchdol, Lipence B - Střešovice C

Neděle: 17.00 Modřany B - Smíchov

2. třída skupina B

Sobota: 10.30 Troja B - Královice B, 14.00 Písnice - Dolní Počernice B, 16.00 Kunratice B - Řeporyje B, 16.30 Třeboradice B - Kačerov

Neděle: 17.00 Prosex - Raptors B, Dolní Chabry B - Strašnice B

2. třída skupina C

Pátek: 19.30 Xaverov B - Praga C

Sobota: 10.15 Kyje B - Koloděje, 11.00 Dubeč - Újezd C, 13.30 Nusle - Dolní Měcholupy, 15.00 Kbely B - Dukla Jižní Město B

Neděle: 17.00 Hostivař B - Stodůlky B

3. třída skupina A

Sobota: 16.00 Bílá Hora B - Lysolaje, 17.00 Suchdol B - Meteor C

Neděle: 17.00 Řepy B - Březiněves B

3. třída skupina B

Sobota: 13.30 Libuš B - Hrdlořezy B, 14.45 Union Žižkov - Běchovice

Neděle: 17.00 Horní Měcholupy - PerfectLanD, Chodov B - Krč, Junior B - Štěrboholy B

3. třída skupina C

Neděle: 14.00 Partisan B - Malešice B, 17.00 Ambassadors - International, Šeberov - Bohnice B

I. česká liga dorostu U19 a U17

Sobota: 11.00 (U19) a 13.15 (U17) Frýdek-Místek - Slavia, 13.00 a 15.15 Sparta - Zlín, Slovácko - Dukla

Česká liga dorostu U19 a U17

Neděle: 10.00 (U19) a 12.15 (U17) Ústí nad Labem - Sparta B, Žižkov - Mladá Boleslav B, Bohemians - Hradec Králové B, Motorlet - Táborsko, 14.45 a 17.00 Plzeň B - Admira, Slavia B - České Budějovice B

Pražský přebor staršího dorostu

Pátek: 18.30 Tempo B - Zličín

Sobota: 10.00 Vyšehrad B - Praga, 14.30 Stodůlky - Střešovice

Neděle: 12.45 Libuš - Háje, 14.00 Meteor B - Xaverov, 14.45 Vršovice - Admira B, 16.30 FA Alexe Zbura - Zbraslav

Pražský přebor mladšího dorostu

Sobota: 14.00 Meteor B - Háje, 17.00 Dolní Chabry - Braník B

Neděle: 13.00 Dukla Jižní Město - Admira B, 14.00 Ďáblice - Zbraslav, 14.30 Stodůlky - Xaverov, 14.45 Praga - Vyšehrad B, 17.00 ČAFC - Střešovice

1. liga dorostenek

Pátek: 17.30 Slavia - Liberec

Sobota: 14.00 Slovácko - Sparta