ČFL skupina A

Sobota: 10.15 Motorlet - Povltavská FA

Neděle: 10.15 Dukla B - Přeštice (ve Zbuzanech), Slavia B - České Budějovice B (na Xaverově), Bohemians B - Vltavín (v Královicích), 10.30 Táborsko akademie - Admira

Divize skupina A

Sobota: 10.15 Aritma - Katovice

Divize skupina B

Sobota: 10.15 Újezd - Louny, Neratovice-Byškovice - Meteor, 14.00 Český Brod - Admira B

Divize skupina C

Sobota: 10.30 Kosmonosy - Spoje

Pražský přebor

Sobota: 10.00 Uhříněves - Vyšehrad, 10.15 Kolovraty - Braník, 10.30 Zličín - Přední Kopanina, Dukla Jižní Město - Královice, 10.45 Třeboradice - Střešovice, 13.15 Motorlet B - Tempo, 16.30 Žižkov B - Podolí, 17.00 Dolní Chabry - ČAFC

1. A třída skupina A

Pátek: 19.00 Štěrboholy - Vršovice, 19.30 Dolní Počernice - Újezd nad Lesy

Sobota: 10.30 Praga - Vinoř, 14.00 Újezd - Hostivař

Neděle: 17.00 Spoje B - Xaverov, Kunratice - Tempo B, Dubeč - Háje, Ďáblice - Březiněves

1. A třída skupina B

Sobota: 10.00 Zlíchov - Bohnice, 10.30 Uhelné sklady - Zbraslav, 13.30 Raptors - Radotín, 17.00 Řeporyje - Modřany, Meteor B - 1999 Praha

Neděle: 17.00 Kbely - Přední Kopanina B, Cholupice - Libuš, Slivenec - Aritma B

1. B třída skupina A

Pátek: 20.15 Dukla - Podolí B

Sobota: 10.30 Nebušice - Troja

Neděle: 14.00 Bílá Hora - Střešovice B, 14.30 Radoítn B - Praga, 15.15 Braník B - Lipence, 17.00 Řepy - Mezinárodní svaz mládeže, Vyšehrad B - Stodůlky, Zličín B - Čakovice

1. B třída skupina B

Sobota: 11.30 Malešice - Ďáblice B, 17.00 Chodov - Újezd nad Lesy, Klánovice - Kolovraty B

Neděle: 17.00 Junior - Háje B, Hrdlořezy - Strašnice, ČAFC B - Satalice, Kyje - Vršovice B, 17.30 Uhříněves B - Partisan

2. třída skupina A

Sobota: 13.45 Zlíchov B - Modřany B, 17.00 Suchdol - Lipence B, Slivenec B - Nebušice B

Neděle: 17.00 Smíchov - Cholupice B, Zbraslav B - Točná, 17.15 Střešovice C - Lochkov

2. třída skupina B

Sobota: 16.00 Raptors B - Kunratice B, 17.00 Dolní Počernice B - Dolní Chabry B

Neděle: 16.00 Královice B - Prosex, 17.00 Třeboradice B - Troja B, Strašnice B - Kačerov, Řeporyje B - Písnice

2. třída skupina C

Sobota: 13.15 Dolní Měcholupy - Hostivař B, 15.00 Dukla Jižní Město B - Dubeč B, 17.00 Stodůlky B - Kbely B

Neděle: 17.00 Koloděje - Nusle, Praga C - Kyje B, Újezd C - Xaverov B

3. třída skupina A

Sobota: 10.15 Březiněves B - Chuchle

Neděle: 17.00 Lysolaje - Řepy B, Meteor C - Bílá Hora B

3. třída skupina B

Sobota: 17.00 Hrdlořezy B - Chodov B

Neděle: 17.00 Štěrboholy B - Horní Měcholupy, Běchovice - Libuš B, 17.30 Krč - Junior B, 18.00 PerfectLanD - Union Žižkov

3. třída skupina C

Pátek: 19.30 Braník C - Košíře

Sobota: 18.00 FA Alexe Zbura - Šeberov

Neděle: 10.00 Malešice B - Ambassadors, 17.00 Bohnice B - Partisan B

I. česká liga dorostu U19 a U17

Pátek: 11.30 (U19) a 12.45 (U17) Dukla - Plzeň

Česká liga dorostu U19 a U17

Neděle: 10.00 (U19) a 12.15 (U17) Admira - Bohemians, 10.15 a 12.30 Kladno - Motorlet, 10.30 a 12.45 České Budějovice B - Žižkov

Pondělí: 13.15 a 15.30 Sparta B - Slavia B,

Pražský přebor staršího dorostu

Sobota: 10.00 Admira B - FA Alexe Zbura, 10.30 Háje - Stodůlky, 11.00 Vršovice - Xaverov, 12.45 Praga - Libuš

Neděle: 12.00 Zbraslav - Tempo, 12.15 Zličín - Vyšehrad B, 15.15 Meteor B - Střešovice

Pražský přebor mladšího dorostu

Sobota: 12.30 Admira B - Meteor B, 14.15 Střešovice - Dukla Jižní Město, 14.30 Stodůlky - Vyšehrad B, 17.00 Zbraslav - Dolní Chabry

Neděle: 11.15 Xaverov - Ďáblice, 13.00 Braník - ČAFC, 17.00 Háje - Praga