FORTUNA:LIGA

Sobota: 18.00 Bohemians - Pardubice

Neděle: 16.00 Sparta - Plzeň, Slavia - Mladá Boleslav

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Sobota: 17.00 Dukla - Sparta B, Žižkov - Prostějov

ČFL skupina A

Pátek: 18.00 Povltavská FA - Dukla B, Králův Dvůr - Bohemians B

Sobota: 10.15 Vltavín - Motorlet

Neděle: 10.15 Admira - Písek, Slavia B - Domažlice

Divize skupina A

Sobota: 10.15 Aritma - Doubravka

Divize skupina B

Neděle: 10.15 Meteor - Český Brod, 14.00 Admira B - Újezd

Divize skupina C

Sobota: 11.0 Spoje - Vysoké Mýto

Pražský přebor

Sobota: 10.15 Vyšehrad - Střešovice, ČAFC - Zličín, Kolovraty - Dolní Chabry, Podolí - Braník, 10.30 Královice - Třeboradice, Přední Kopanina - Dukla Jižní Město, Uhříněves - Motorlet B, 17.00 Tempo - Žižkov B

1. A třída skupina A

Sobota: 10.15 Březiněves - Štěrboholy, 10.30 Vršovice - Praga, Háje - Ďáblice, 11.00 Hostivař - Dubeč, 14.00 Spoje B - Kunratice, 17.00 Dolní Počernice - Tempo B

Neděle: 17.00 Xaverov - Vinoř, Újezd nad Lesy - Újezd B

1. A třída skupina B

Sobota: 10.00 Zlíchov - Uhelné sklady, 10.15 Radotín - Aritma B, Libuš - Slivenec, 10.30 Modřany - Kbely, 13.30 Raptors - Řeporyje, 17.00 1999 Praha - Cholupice

Neděle: 17.00 Zbraslav - Meteor B, Přední Kopanina B - Bohnice

1. B třída skupina A

Sobota: 10.30 Troja - Dukla C, 13.30 Podolí B - Braník B

Neděle: 13.30 Lipence - Bílá Hora, 17.00 Mezinárodní svaz mládeže - Praga, Čakovice - Radotín B, Stodůlky - Zličín B, Střešovice B - Vyšehrad B, Řepy - Nebušice

1. B třída skupina B

Sobota: 10.45 Strašnice - ČAFC B, 13.00 Kolovraty B - Junior, 13.15 Uhříněves B - Chodov, 14.00 Partisan - Vršovice B, 17.00 Újezd nad Lesy B - Malešice

Neděle: 17.00 Satalice - Krč, Háje B - Hrdlořezy, Ďáblice B - Klánovice

2. třída skupina A

Sobota: 10.15 Točná - Střešovice C, 11.00 Cholupice B - Nebušice B, 17.00 Lipence B - Slivenec B, Lochkov - Suchdol

Neděle: 17.00 Modřany B - Zbraslav B, Smíchov - Zlíchov B

2. třída skupina B

Sobota: 10.00 Kačerov - Dolní Počernice B

Neděle: 10.30 Královice B - Třeboradice B, 17.00 Prosex - Kunratice B, Písnice - Raptors B, Dolní Chabry B - Řeporyje B, Troja B - Strašnice B

2. třída skupina C

Sobota: 10.15 Kyje B - Újezd C, 16.00 Dukla Jižní Město B - Stodůlky B, 17.00 Dubeč B - Xaverov B

Neděle: 17.00 Nusle - Praga C, Hostivař B - Koloděje

3. třída skupina A

Sobota: 14.00 Chuchle - Stodůlky C

Neděle: 14.00 Řepy B - Meteor C, 17.00 Březiněves B - Lysolaje

3. třída skupina B

Pátek: 19.00 Štěrboholy B - Krč

Sobota: 11.00 Horní Měcholupy - Union Žižkov, 14.15 Libuš B - PerfectLanD

Neděle: 17.00 Chodov B - Běchovice

3. třída skupina C

Sobota: 10.30 Košíře - International, 17.00 Šeberov - Braník C

Neděle: 14.00 Partisan B - FA Alexe Zbura, 14.45 Malešice B - Bohnice B

I. česká liga dorostu U19 a U17

Sobota: 11.00 (U19) a 13.15 (U17) Sparta - Pardubice, 13.00 a 15.15 Karviná - Dukla

Česká liga dorostu U19 a U17

Pátek: 12.45 (U19) a 15.00 (U17) Teplice - Admira

Neděle: 10.00 a 12.15 Ústí nad Labem - Slavia B, Žižkov - Sparta B, Bohemians - Chrudim, Motorlet - Hradec Králové

Pražský přebor staršího dorostu

Sobota: 11.30 Stodůlky - Praga, 15.00 Vršovice - Střešovice, 17.00 Zbraslav - Zličín

Neděle: 13.00 Vyšehrad B - Libuš, 14.30 Tempo B - Admira B, 15.15 Meteor B - Háje, 16.30 FA Alexe Zbura - Xaverov

Pražský přebor mladšího dorostu

Sobota: 10.00 Admira B - Střešovice, 13.30 Dukla Jižní Město - Braník B, 14.00 Ďáblice - Vyšehrad B, 17.00 Dolní Chabry - Xaverov

Neděle: 13.00 Meteor B - Praga, 14.30 Stodůlky - Háje, 17.00 ČAFC - Zbraslav

1. liga žen

Sobota: 14.00 Slavia - Slovácko

2. liga žen

Sobota: 11.00 Raptors - Hradec Králové, 13.00 Sparta B - FC Praha, 16.00 Dukla - Teplice

1. liga dorostenek

Sobota: 14.00 Dukla - Brno, 16.30 Sparta - Slavia