FORTUNA:LIGA

Sobota: 17.00 Slovácko - Slavia, Mladá Boleslav - Sparta

Neděle: 17.00 Zlín - Bohemians

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Neděle: 17.00 Jihlava - Žižkov, Táborsko - Dukla, Sparta B - Vlašim

ČFL skupina A

Pátek: 17.30 Táborsko akademie - Slavia B

Sobota: 10.15 Motorlet - Králův Dvůr

Neděle: 10.15 Dukla B - Vltavín, Bohemians B - Admira

Divize skupina A

Sobota: 10.30 Komárov - Aritma

Divize skupina B

Sobota: 10.15 Újezd - Meteor

Neděle: 17.00 Nespeky - Admira B

Divize skupina C

Sobota: 10.30 Letohrad - Spoje

Pražský přebor

Sobota: 10.15 Braník - Tempo, 10.30 Zličín - Kolovraty, Dukla Jižní Město - ČAFC, 10.45 Třeboradice - Přední Kopanina, 13.15 Motorlet B - Vyšehrad, 13.30 Žižkov B - Uhříněves, 17.00 Dolní Chabry - Podolí, Střešovice - Královice

1. A třída skupina A

Pátek: 19.00 Štěrboholy - Háje

Sobota: 10.30 Praga - Březiněves, 10.45 Dolní Počernice - Spoje B, 14.00 Újezd B - Tempo B, 17.00 Vinoř - Vršovice

Neděle: 17.00 Kunratice - Xaverov, Dubeč - Újezd nad Lesy, Ďáblice - Hostivař

1. A třída skupina B

Sobota: 10.30 Uhelné sklady - Přední Kopanina B, 11.00 Bohnice - Modřany, 17.00 Řeporyje - Radotín, Meteor B - Zlíchov

Neděle: 17.00 Kbely - Raptors, Cholupice - Zbraslav, Slivenec - 1999 Praha, Aritma B - Libuš

1. B třída skupina A

Pátek: 20.15 Dukla C - Řepy

Sobota: 10.30 Nebušice - Mezinárodní svaz mládeže

Neděle: 14.45 Braník B - Troja, 17.00 Bílá Hora - Podolí B, Vyšehrad B - Lipence, Zličín B - Střešovice B, Radotín B - Stodůlky, Praga - Čakovice

1. B třída skupina B

Sobota: 14.00 ČAFC B - Háje B, 17.00 Chodov - Partisan, Klánovice - Újezd nad Lesy B

Neděle: 17.00 Junior - Ďáblice B, Hrdlořezy - Kolovraty B, Kyje - Strašnice, Vršovice B - Satalice

2. třída skupina A

Sobota: 10.00 Zlíchov B - Cholupice B, 17.00 Zbraslav B - Smíchov, Suchdol - Točná, Slivenec B - Lochkov

Neděle: 17.00 Nebušice B - Lipence B, 18.00 Střešovice C - Modřany B

2. třída skupina B

Sobota: 16.00 Raptors B - Dolní Chabry B, 17.00 Kunratice B - Písnice

Neděle: 17.00 Třeboradice B - Prosex, Strašnice B - Královice B, Dolní Počernice B - Troja B, Řeporyje B - Kačerov

2. třída skupina C

Pátek: 19.30 Xaverov B - Kyje B

Sobota: 10.15 Dolní Měcholupy - Dukla Jižní Město B, 17.00 Stodůlky B - Dubeč B

Neděle: 14.45 Praga C - Hostivař B, 15.00 Koloděje - Kbely B, 17.00 Újezd C - Nusle

3. třída skupina A

Sobota: 14.30 Stodůlky C - Suchdol B

Neděle: 17.00 Lysolaje - Chuchle, Meteor C - Březiněves B

3. třída skupina B

Sobota: 14.00 PerfectLanD - Chodov B, 17.00 Hrdlořezy B - Štěrboholy B, Běchovice - Junior B

Neděle: 9.30 Union Žižkov - Libuš B, 17.00 Krč - Horní Měcholupy

3. třída skupina C

Pátek: 19.30 Braník C - Partisan B

Sobota: 17.00 International - Šeberov

Neděle: 12.45 FA Alexe Zbura - Malešice B, 17.00 Bohnice B - Ambassadors

I. česká liga dorostu U19 a U17

Sobota: 10.00 (U19) a 12.15 (U17) Liberec - Slavia, 11.00 a 13.15 Dukla - Ostrava, 13.30 (jen U19) Brno - Sparta

Česká liga dorostu U19 a U17

Neděle: 10.00 (U19) a 12.15 (U17) Admira - Motorlet, Mladá Boleslav B - Bohemians, 12.15 a 14.30 Sparta B - Petřín Plzeň, 14.45 a 17.00 Slavia B - Žižkov

Pražský přebor staršího dorostu

Sobota: 10.00 Admira B - Zličín, 11.00 Libuš - Stodůlky, 12.15 Střešovice - FA Alexe Zbura, 12.30 Zbraslav - Vyšehrad B, 12.45 Praga - Meteor B, 14.00 Xaverov - Tempo B

Neděle: 14.30 Vršovice - Háje

Pražský přebor mladšího dorostu

Sobota: 9.30 Vyšehrad B - Dolní Chabry

Neděle: 12.30 Braník B - Admira B, 13.00 Xaverov - ČAFC, 13.30 Střešovice - Meteor B, 17.00 Zbraslav - Dukla Jižní Město, Stodůlky - Praga, Háje - Ďáblice

1. liga žen

Sobota: 14.00 Sparta - Slavia

2. liga žen

Sobota: 14.00 Líšeň - Sparta B, 15.00 Olomouc - FC Praha, 18.30 Raptors - Dukla

1. liga dorostenek

Sobota: 14.00 Slovácko - Slavia, Liberec - Sparta

Neděle: 10.30 Hradec Králové - Dukla