FORTUNA:LIGA

Sobota: 17.30 Sparta - Slavia

Neděle: 15.00 Bohemians - Jablonec

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Neděle: 10.15 Žižkov - Varnsdorf, 17.00 Dukla - Prostějov

Pondělí: 16.30 Olomouc B - Sparta B

ČFL skupina A

Pátek: 18.00 Hostouň - Bohemians B, Králův Dvůr - Dukla B

Sobota: 10.15 Vltavín - Karlovy Vary

Neděle: 10.15 Admira - Motorlet, Slavia B - Písek

Divize skupina A

Sobota: 10.15 Aritma - Rokycany

Divize skupina B

Sobota: 10.15 Březová - Újezd

Neděle: 10.15 Meteor - Nespeky, 14.00 Admira B - Cheb

Divize skupina C

Sobota: 10.30 Spoje - Benešov

Pražský přebor

Pátek: 18.00 Motorlet B - Žižkov B

Sobota: 10.15 ČAFC - Třeboradice, Kolovraty - Dukla Jižní Město, Podolí - Zličín, 10.30 Uhříněves - Braník, 14.00 Přední Kopanina - Střešovice, 17.00 Tempo - Dolní Chabry

Neděle: 17.00 Vyšehrad - Královice

1. A třída skupina A

Sobota: 10.15 Březiněves - Vinoř, 10.30 Háje - Praga, 11.00 Hostivař - Štěrboholy, 13.30 Spoje B - Újezd B

Neděle: 17.00 Xaverov - Vršovice, Újezd nad Lesy - Ďáblice, Kunratice - Dolní Počernice, 17.30 Tempo B - Dubeč

1. A třída skupina B

Sobota: 10.00 Zlíchov - Cholupice, 10.15 Radotín - Libuš, 10.30 1999 Praha - Aritma B, 10.45 Modřany - Uhelné sklady, 17.00 Řeporyje - Kbely

Neděle: 17.00 Zbraslav - Slivenec, Přední Kopanina B - Meteor B

1. B třída skupina A

Sobota: 13.30 Podolí B - Vyšehrad B

Neděle: 17.00 Mezinárodní svaz mládeže - Čakovice, Stodůlky - Praga, Střešovice B - Radotín B, Lipence - Zličín B, Troja - Bílá Hora, Řepy - Braník B, Nebušice - Dukla C

1. B třída skupina B

Sobota: 10.45 Strašnice - Vršovice B, 13.00 Kolovraty B - ČAFC B, 13.15 Uhříněves B - Klánovice, 14.00 Partisan - Satalice, 17.00 Újezd nad Lesy B - Junior, Chodov - Malešice

Neděle: 17.00 Háje B - Kyje, Ďáblice B - Hrdlořezy

2. třída skupina A

Sobota: 10.45 Lochkov - Nebušice B, 11.00 Cholupice B - Lipence B, 13.45 Zlíchov B - Zbraslav B, 17.00 Točná - Slivenec B

Neděle: 17.00 Modřany B - Suchdol, Smíchov - Střešovice C

2. třída skupina B

Sobota: 10.30 Troja B - Řeporyje B, 13.00 Kačerov - Raptors B

Neděle: 16.00 Královice B - Dolní Počernice B, Prosex - Písnice, Dolní Chabry B - Kunratice B, Třeboradice B - Strašnice B

2. třída skupina C

Sobota: 16.00 Dukla Jižní Město B - Koloděje, 17.00 Dubeč B - Kyje B, Nusle - Xaverov B, Hostivař B - Újezd C, Kbely B - Praga C

3. třída skupina A

Sobota: 15.00 Bílá Hora B - Stodůlky C

Neděle: 17.00 Chuchle - Suchdol B, 18.00 Lysolaje - Meteor C

3. třída skupina B

Pátek: 19.00 Štěrboholy B - Běchovice

Sobota: 17.00 PerfectLanD - Junior B

Neděle: 13.00 Krč - Hrdlořezy B, 17.00 Horní Měcholupy - Libuš B, Chodov B - Union Žižkov

3. třída skupina C

Pátek: 19.30 Braník C - Malešice B

Sobota: 16.15 Bohnice B - FA Alexe Zbura

Neděle: 14.00 Partisan B - International, 17.00 Ambassadors - Košíře

I. česká liga dorostu U19 a U17

Sobota: 11.00 (U19) a 13.15 (U17) Slavia - Mladá Boleslav, Frýdek-Místek - Dukla, 12.30 a 14.45 Sparta - Olomouc

Česká liga dorostu U19 a U17

Neděle: 10.00 (U19) a 12.15 (U17) Ústí nad Labem - Žižkov, Petřín Plzeň - Slavia B, Bohemians - České Budějovice B, Motorlet - Chrudim, Příbram - Admira B, 14.45 a 17.00 Plzeň B - Sparta B

Pražský přebor staršího dorostu

Pátek: 18.30 FA Alexe Zbura - Háje

Sobota: 14.00 Meteor B - Libuš

Neděle: 13.00 Vyšehrad B - Stodůlky, 14.30 Tempo B - Střešovice, Zbraslav - Admira B, 14.45 Zličín B - Xaverov

Pondělí: 18.00 Vršovice - Praga

Pražský přebor mladšího dorostu

Sobota: 10.00 Admira B - Zbraslav, Ďáblice - Praga, 11.00 Střešovice - Braník B, 13.00 ČAFC - Vyšehrad B, 17.00 Dolní Chabry - Háje, 18.00 Dukla Jižní Město - Xaverov

1. liga žen

Sobota: 14.00 Liberec - Slavia

Neděle: 14.00 Slovácko - Sparta

2. liga žen

Sobota: 11.00 Líšeň - FC Praha, 13.00 Sparta B - Olomouc, 15.30 Raptors - Teplice

Neděle: 16.00 Dukla - Hradec Králové

1. liga dorostenek

Neděle: 14.00 Sparta - Slovácko, 16.30 Liberec - Slavia