FORTUNA:LIGA

Sobota: 15.00 České Budějovice - Bohemians, 18.00 Slavia - Ostrava

Neděle: 18.00 Slovácko - Sparta

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Sobota: 14.00 Dukla - Vlašim, 17.00 Kroměříž - Sparta B

Neděle: 10.15 Žižkov - Vyškov

ČFL skupina A

Sobota: 10.15 Motorlet - Hostouň

Neděle: 10.15 Bohemians B - Slavia B, Dukla B - Admira (ve Zbuzanech), 10.30 Plzeň B - Vltavín

Divize skupina A

Sobota: 17.00 Soběslav - Aritma

Divize skupina B

Sobota: 10.15 Štětí - Admira B, Újezd - Neratovice-Byškovice, 16.00 Cheb - Meteor

Divize skupina C

Sobota: 17.00 Dobrovice - Spoje

Pražský přebor

Sobota: 10.15 Žižkov B - Vyšehrad (v Kolodějích), Braník - Motorlet B, 10.30 Zličín - Tempo, Dukla Jižní Město - Podolí, Královice - Přední Kopanina, 10.45 Třeboradice - Kolovraty, 17.00 Dolní Chabry - Uhříněves, Střešovice - ČAFC

1. A třída skupina A

Pátek: 19.00 Štěrboholy - Újezd nad Lesy, 19.30 Dolní Počernice - Xaverov

Sobota: 10.30 Praga - Hostivař, Vršovice - Březiněves, 14.00 Újezd B - Kunratice, 17.00 Dubeč - Spoje B, Vinoř - Háje

Neděle: 17.00 Ďáblice - Tempo B

1. A třída skupina B

Sobota: 10.15 Libuš - 1999 Praha, 10.30 Uhelné sklady - Raptors, 11.00 Bohnice - Řeporyje

Neděle: 17.00 Kbely - Radotín, Meteor B - Modřany, Cholupice - Přední Kopanina B, Slivenec - Zlíchov, Aritma B - Zbraslav

1. B třída skupina A

Pátek: 20.15 Dukla C - Mezinárodní svaz mládeže

Sobota: 10.15 Radotín B - Lipence

Neděle: 17.00 Braník B - Nebušice, Bílá Hora - Řepy, Vyšehrad - Troja, Zličín B - Podolí B, Praga - Střešovice B, Čakovice - Stodůlky

1. B třída skupina B

Sobota: 13.30 Vršovice B - Háje B, 14.00 ČAFC B - Ďáblice B, 17.00 Malešice - Partisan, Chodov - Klánovice

Neděle: 17.00 Junior - Uhříněves B, Hrdlořezy - Újezd nad Lesy B, Kyje - Kolovraty B, Satalice - Strašnice

2. třída skupina A

Sobota: 17.00 Zbraslav B - Cholupice B, Suchdol - Smíchov, Slivenec B - Modřany B, Nebušice B - Točná, Lipence B - Lochkov

Neděle: 17.00 Střešovice C - Zlíchov B

2. třída skupina B

Sobota: 10.45 Dolní Počernice B - Třeboradice B, 16.00 Raptors B - Troja B, 17.00 Kunratice B - Kačerov

Neděle: 17.00 Strašnice B - Prosex, Řeporyje B - Královice B, Písnice - Dolní Chabry B

2. třída skupina C

Pátek: 19.30 Xaverov B - Hostivař B

Sobota: 10.15 Kyje B - Nusle, 16.45 Dolní Měcholupy - Dubeč B

Neděle: 14.45 Praga C - Dukla Jižní Město B, 17.00 Koloděje - Stodůlky B, Újezd C - Kbely B

3. třída skupina A

Sobota: 14.00 Stodůlky C - Řepy B

Neděle: 17.00 Meteor C - Chuchle, Suchdol B - Bílá Hora B

3. třída skupina B

Sobota: 10.00 PerfectLanD - Štěrboholy B, 14.45 Libuš B - Chodov B, 17.00 Hrdlořezy B - Horní Měcholupy, Běchovice - Krč

Neděle: 9.30 Union Žižkov - Junior B

I. česká liga dorostu U19 a U17

Sobota: 10.00 (U19) a 12.15 (U17) Liberec - Sparta, 10.15 a 12.30 Dukla - Slavia (v Libčicích)

Česká liga dorostu U19 a U17

Neděle: 10.00 (U19) a 12.15 (U17) Admira - Nový Bydžov, Mladá Boleslav B - Motorlet, Žižkov - Petřín Plzeň (na Bílé Hoře), 12.15 a 14.30 Sparta B - Bohemians, 14.45 a 17.00 Slavia B - Plzeň

Pražský přebor staršího dorostu

Sobota: 10.00 Admira B - Vyšehrad B, 11.30 Stodůlky - Meteor B, 12.00 Střešovice - Zličín, 12.30 Libuš - Vršovice, 12.45 Praga - Fotbalová akademie Alexe Zbura, 13.30 Xaverov - Zbraslav

Neděle: 12.30 Háje - Tempo B

Pražský přebor mladšího dorostu

Sobota: 10.00 Vyšehrad B - Dukla Jižní Město

Neděle: 11.15 Xaverov - Admira B, 12.30 Praga - Dolní Chabry, 14.45 Braník B - Meteor B, 17.00 Stodůlky - Ďáblice, Zbraslav - Střešovice, Háje - ČAFC

1. liga žen

Sobota: 12.30 Sparta - Liberec, 15.00 Slovácko - Slavia

2. liga žen

Sobota: 10.30 Teplice - Dukla, 14.30 FC Praha - Sparta B (v Třeboradicích)

Neděle: 14.00 Hradec Králové - Raptors

1. liga dorostenek

Neděle: 11.00 Slavia - Sparta (v Horních Měcholupech), Dukla - Ostrava (v Lysé nad Labem)