FORTUNA:LIGA

Neděle: 15.00 Bohemians - Pardubice, Olomouc - Sparta, Hradec Králové - Slavia

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Sobota: 14.00 Dukla - Olomouc B

Neděle: 10.30 Sparta B - Olomouc (na Letné)

ČFL skupina A

Sobota: 10.15 Vltavín - Přeštice, 17.00 Domažlice - Bohemians B

Neděle: 10.15 Admira - Karlovy Vary, Slavia B - Motorlet, 17.00 Hostouň - Dukla B

Divize skupina A

Sobota: 10.15 Aritma - Tachov

Divize skupina B

Sobota: 17.00 Český Brod - Újezd

Neděle: 10.15 Meteor - Štětí, 14.00 Admira B - Ostrov

Divize skupina C

Sobota: 11.00 Spoje - Turnov

Pražský přebor

Pátek: 17.30 Motorlet B - Dolní Chabry

Sobota: 10.15 Vyšehrad - Přední Kopanina, ČAFC - Královice, Kolovraty - Střešovice, Podolí - Třeboradice, 10.30 Uhříněves - Zličín, 15.00 Žižkov B - Braník (hlavní stadion Žižkova), 17.00 Tempo - Dukla Jižní Město

1. A třída skupina A

Sobota: 10.30 Háje - Vršovice, 11.00 Hostivař - Vinoř, 14.00 Spoje B - Ďáblice, 17.00 Dolní Počernice - Újezd B

Neděle: 17.00 Újezd nad Lesy - Praga, Tempo B - Štěrboholy, Kunratice - Dubeč, Xaverov - Březiněves

1. A třída skupina B

Sobota: 10.00 Zlíchov - Aritma B, 11.00 Modřany - Cholupice, 13.00 Raptors - Meteor B, 17.00 Řeporyje - Uhelné sklady

Neděle: 17.00 Radotín - 1999 Praha, Zbraslav - Libuš, Přední Kopanina B - Slivenec, Kbely - Bohnice

1. B třída skupina A

Pátek: 20.15 Dukla - Braník B

Sobota: 10.30 Troja - Zličín B, Nebušice - Bílá Hora, 13.30 Podolí B - Radotín B

Neděle: 17.00 Mezinárodní svaz mládeže - Stodůlky, Střešovice B - Čakovice, Lipence - Praga, Řepy - Vyšehrad B

1. B třída skupina B

Sobota: 13.00 Kolovraty B - Vršovice B, 13.15 Uhříněves B - Hrdlořezy, 14.00 Partisan - Strašnice, 17.00 Újezd nad Lesy B - ČAFC B, Chodov - Junior, Klánovice - Malešice

Neděle: 17.00 Háje B - Satalice, Ďáblice B - Kyje

2. třída skupina A

Sobota: 11.00 Cholupice B - Lochkov, 13.45 Zlíchov B - Suchdol, 17.00 Zbraslav B - Střešovice C

Neděle: 17.00 Točná - Lipence B, Modřany B - Nebušice B, Smíchov - Slivenec B

2. třída skupina B

Sobota: 13.00 Kačerov - Písnice

Neděle: 16.00 Královice B - Raptors B, 17.00 Prosex - Dolní Chabry B, Troja B - Kunratice B, Třeboradice B - Řeporyje B, Strašnice B - Dolní Počernice B

2. třída skupina C

Sobota: 10.15 Dolní Měcholupy - Koloděje, 11.00 Kbely B - Xaverov B, 17.00 Dubeč B - Nusle, Stodůlky B - Praga C

Neděle: 13.00 Dukla Jižní Město B - Újezd C, 17.00 Hostivař B - Kyje B

3. třída skupina A

Sobota: 10.15 Březiněves B - Stodůlky C

Neděle: 14.00 Řepy B - Suchdol B, 17.00 Chuchle - Bílá Hora B

3. třída skupina B

Pátek: 19.00 Štěrboholy B - Union Žižkov

Neděle: 17.00 Horní Měcholupy - Chodov B, Junior B - Libuš B, Krč - PerfectLanD, Hrdlořezy B - Běchovice

3. třída skupina C

Sobota: 14.00 Bohnice B - International, 17.30 FA Alexe Zbura - Braník C

Neděle: 14.00 Partisan B - Košíře, 17.00 Ambassadors - Šeberov

I. česká liga dorostu U19 a U17

Sobota: 11.00 (U19) a 13.15 (U17) Slavia - Jihlava, Brno - Dukla, 13.00 a 15.15 Sparta - Slovácko

Česká liga dorostu U19 a U17

Neděle: 10.00 (U19) a 12.15 (U17) Bohemians - Slavia B, Motorlet B - České Budějovice B, 10.15 a 12.30 Pardubice B - Admira, 10.30 a 12.45 Teplice - Sparta B, 14.45 a 17.00 Plzeň B - Žižkov

Pražský přebor staršího dorostu

Sobota: 10.00 Admira B - Xaverov, 14.30 Zbraslav - Střešovice

Neděle: 10.00 FA Alexe Zbura - Libuš, 14.15 Tempo B - Praga, 14.45 Zličín - Háje, 17.00 Vyšehrad B - Meteor B, 17.00 Vršovice - Stodůlky

Pražský přebor mladšího dorostu

Pátek: 19.30 Braník B - Zbraslav

Sobota: 10.00 Meteor B - Ďáblice, Admira B - Vyšehrad B, 11.00 Střešovice - Xaverov, 11.30 Dukla Jižní Město - Háje, 13.00 ČAFC - Praga

Neděle: 17.00 Dolní Chabry - Stodůlky

1. liga žen

Sobota: 15.00 Slavia - Sparta (hlavní stadion v Edenu)

2. liga žen

Neděle: 13.00 FC Praha - Olomouc (v Třeboradicích), Sparta B - Líšeň (na Proseku), 16.00 Dukla - Raptors (v Roztokách)

1. liga dorostenek

Neděle: 15.00 Slavia - Ostrava (v Horních Měcholupech)