FORTUNA:LIGA

Sobota: 18.00 Slavia - Bohemians

Neděle: 18.00 Sparta - Mladá Boleslav

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Pátek: 18.00 Vlašim - Žižkov

Sobota: 14.00 Dukla - Příbram

Neděle: 10.30 Sparta B - Vyškov

ČFL skupina A

Sobota: 10.15 Vltavín - Králův Dvůr, Motorlet - Písek

Neděle: 10.15 Dukla B - Táborsko akademie, Bohemians B - České Budějovice B, 10.30 Plzeň B - Slavia B, 16.30 Povltavská FA - Admira

Divize skupina A

Sobota: 16.30 Hořovice - Aritma

Divize skupina B

Sobota: 10.15 Hřebeč - Meteor, 16.00 Cheb - Újezd, 16.30 Slaný - Admira B

Divize skupina C

Neděle: 16.30 Nový Bydžov - Spoje

Pražský přebor

Sobota: 10.15 ČAFC - Kolovraty, 10.30 Zličín - Braník, Dukla JM - Žižkov B, Královice - Tempo, 10.45 Třeboradice - Motorlet B, 16.30 Střešovice - Uhříněves, Přední Kopanina - Podolí, Dolní Chabry - Vyšehrad

1. A třída skupina A

Pátek: 19.00 Štěrboholy - Dolní Počernice

Sobota: 10.15 Březiněves - Újezd nad Lesy, 10.30 Háje - Hostivař, Praga - Kunratice, Vršovice -Tempo, 16.30 Vinoř - Spoje B, Dubeč - Xaverov Horní Počernice, Ďáblice - Újezd B

1. A třída skupina B

Sobota: 10.15 Radotín - Uhelné sklady, Libuš - Modřany, 15.00 1999 Praha - Přední Kopanina B, Meteor B - Bohnice

Neděle: 16.30 Zbraslav - Zlíchov, Cholupice - Kbely, Slivenec - Řeporyje, Aritma B - Raptors

1. B třída skupina A

Sobota: 13.00 Radotín B - Nebušice

Neděle: 16.30 Praga B - Řepy, Stodůlky - Podolí B, Střešovice B - Lipence, Bílá Hora - Mezinárodní svaz mládeže, Čakovice - Troja, Zličín B - FK Dukla, Vyšehrad B - Braník B

1. B třída skupina B

Sobota: 10.45 Strašnice - Ďáblice B, 13.30 Vršovice - Uhříněves B, 16.30 Újezd nad Lesy B - Satalice

Neděle: 16.30 Junior - Partisan, Háje B - Kolovraty B, Hrdlořezy - Klánovice, Kyje - Chodov

2. třída skupina A

Sobota: 10.15 Točná - Modřany B, 16.30 Suchdol - Cholupice B, Nebušice B - Zbraslav B, Lipence B - Zlíchov B, Lochkov - Smíchov

Neděle: 14.00 Střešovice C - Slivenec B

2. třída skupina B

Sobota: 14.30 Řeporyje B - Prosex, 16.00 Raptors B - Dolní Počernice B, 16.30 Kunratice B - Strašnice B

Neděle: 16.00 Kačerov - Troja B, 16.30 Písnice - Třeboradice B, Dolní Chabry B - Královice B

2. třída skupina C

Pátek: 19.30 Xaverov Horní Počernice B - Dolní Měcholupy

Sobota: 10.15 Kyje B - Stodůlky B

Neděle: 14.15 Praga C - Dubeč B, 16.30 Újezd C - Koloděje, Nusle - Dukla JM B, Hostivař B - Kbely B

I. česká liga dorostu

Sobota: 10.15 (U19) a 12.30 (U17) Pardubice - Slavia, Dukla - Sparta (hřiště Libčice nad Vltavou)

Česká liga dorostu

Neděle: 10.00 (U19) a 12.15 (U17) Admira - Kladno (na Hovorčovické), Motorlet - Žižkov, 12.15 a 14.30 Sparta B - Nový Bydžov (na Strahově), 14.15 a 16.30 Plzeň B - Bohemians

Pražský přebor staršího dorostu

Sobota: 11.30 Střešovice - Vyšehrad B, Stodůlky - Zličín, 14.15 Libuš - Zbraslav

Neděle: 10.00 Meteor B - Tempo B, 12.00 Praga - Admira B, 14.00 Háje - Xaverov Horní Počernice, 16.30 Vršovice - FA Alexe Zbura

Pražský přebor mladšího dorostu

Sobota: 10.00 Vyšehrad B - Zbraslav, 13.00 Háje - Braník B, 13.45 Praga - Střešovice, 14.30 Xaverov Horní Počernice - Meteor B

Neděle: 10.30 Dolní Chabry - ČAFC, 13.30 Ďáblice - Dukla JM, 14.00 Stodůlky - Admira B

2. liga žen

Sobota: 11.00 Olomouc - Dukla, 13.15 Raptors - FC Praha