ČFL skupina A

Sobota: 10.15 Motorlet - České Budějovice B, Vltavín - Hostouň, 15.00 Králův Dvůr - Admira

Neděle: 10.15 Dukla B - Bohemians B (v Satalicích)

Dohrávka až 1. května: 17.00 Povltavská FA - Slavia B

Divize skupina A

Sobota: 10.15 Petřín Plzeň - Aritma

Divize skupina B

Sobota: 10.15 Kladno - Meteor, 15.00 Ostrov - Újezd

Neděle: 15.00 Louny - Admira B

Divize skupina C

Sobota: 10.15 Chrudim B - Spoje

Pražský přebor

Sobota: 10.15 Kolovraty - Podolí, 10.30 Zličín - Vyšehrad, Dukla Jižní Město - Dolní Chabry, Královice - Motorlet B, ČAFC - Tempo, Třeboradice - Braník, 15.00 Střešovice - Žižkov B, Přední Kopanina - Uhříněves

1. A třída skupina A

Sobota: 10.15 Březiněves - Spoje B, 10.30 Praga - Újezd B, 11.00 Hostivař - Újezd nad Lesy (ve Štěrboholích), 11.15 Háje - Tempo B, 15.00 Vinoř - Dolní Počernice

Neděle: 12.15 Vršovice - Kunratice (umělý trávník v areálu Slavie v Edenu), 15.00 Ďáblice - Xaverov, 17.00 Štěrboholy - Dubeč

1. A třída skupina B

Sobota: 10.15 Libuš - Řeporyje, Radotín - Meteor B, 13.30 Zlíchov - Přední Kopanina B (na Podolí)

Neděle: 15.00 Aritma B - Kbely, Slivenec - Bohnice, Cholupice - Uhelné sklady, Zbraslav - Modřany, 16.30 1999 Praha - Raptors

1. B třída skupina A

Sobota: 13.00 Radotín B - Braník B

Neděle: 15.00 Praga B - FK Dukla, Střešovice B - Troja, Stodůlky - Řepy, Čakovice - Nebušice, Lipence - Podolí B, Vyšehrad B - Mezinárodní svaz mládeže, 17.00 Zličín B - Bílá Hora

1. B třída skupina B

Sobota: 10.45 Strašnice - Uhříněves B, 13.00 Kolovraty B - Ďáblice B

Neděle: 14.30 Vršovice B - Malešice (umělý trávník v areálu Slavie v Edenu), 15.00 Kyje - Klánovice, Hrdlořezy - Partisan, Háje B - Újezd nad Lesy B, 15.30 ČAFC B - Junior, 17.00 Satalice - Chodov

2. třída skupina A

Neděle: 17.15 Smíchov - Točná

Česká liga dorostu U19 (první čas) a U17 (druhý)

Neděle: 10.00 a 12.15 Admira - Ústí nad Labem (hřiště Hovorčovická), CU Bohemians - Teplice (v Uhříněvsi), Žižkov - Cidlina (na Bílé Hoře), 12.45 a 15.00 Sparta B - Jablonec (na Strahově), 13.30 a 15.45 Slavia B - Pardubice B (na Xaverově), 14.45 a 17.00 Plzeň B - Motorlet

Pražský přebor staršího dorostu

Pátek: 19.00 Stodůlky - Admira B (na Motorletu)

Sobota: 10.00 Meteor B - Zbraslav (na Bedřichovské), 12.30 Libuš - Xaverov

Neděle: 10.00 Vršovice - Zličín (umělý trávník v areálu Slavie v Edenu), 12.45 Háje - Vyšehrad B, Praga - Střešovice

Pražský přebor mladšího dorostu

Sobota: 9.00 Háje - Xaverov, 12.45 Praga - Zbraslav, 14.30 Vyšehrad B - Meteor B, 15.00 Ďáblice - Střešovice

Neděle: 13.00 ČAFC - Dukla Jižní Město, 15.00 Dolní Chabry - Admira B, 18.30 Stodůlky - Braník B (na Motorletu)

1. liga žen

Sobota: 15.00 Sparta - Plzeň (na Strahově)

Neděle: 11.00 Brno - Slavia

2. liga žen

Sobota: 10.30 FC Praha - Dukla (na Střížkově), 13.15 Raptors - Hradec Králové (na Zličíně), 15.00 Teplice - Sparta B