FORTUNA:LIGA

Sobota: 18.00 Sparta - Bohemians

Neděle: 18.00 Slavia - Plzeň

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Sobota: 14.00 Vlašim - Sparta B

Neděle: 10.15 Žižkov - Jihlava, 14.00 Dukla - Táborsko

ČFL skupina A

Sobota: 10.15 Vltavín - Bohemians B, 10.30 České Budějovice B - Slavia B, 14.00 Přeštice - Dukla B

Neděle: 10.15 Admira - Táborsko akademie, 14.00 Povltavská FA - Motorlet

Divize skupina A

Sobota: 14.00 Katovice - Aritma

Divize skupina B

Neděle: 10.15 Meteor - Neratovice-Byškovice, 14.00 Admira B - Český Brod, Louny - Újezd

Divize skupina C

Sobota: 11.00 Spoje - Kosmonosy

Pražský přebor

Sobota: 10.15 Podolí - Žižkov B, 10.30 ČAFC - Dolní Chabry, Královice - Dukla Jižní Město, 14.00 Přední Kopanina - Zličín, Střešovice - Třeboradice, 17.00 Tempo - Motorlet B, Braník - Kolovraty

Neděle: 14.00 Vyšehrad - Uhříněves

Podívejte se na všechny přeborové góly z minulého kola:

| Video: Youtube

1. A třída skupina A

Sobota: 10.15 Xaverov - Spoje B, Březiněves - Ďáblice, 10.30 Háje - Dubeč, Vršovice - Štěrboholy, 11.00 Hostivař - Újezd, 14.00 Vinoř - Praga

Neděle: 14.00 Újezd nad Lesy - Dolní Počernice, 17.30 Tempo B - Kunratice

1. A třída skupina B

Pátek: 19.15 1999 Praha - Meteor B

Sobota: 10.15 Libuš - Cholupice, 10.30 Radotín - Raptors, 11.00 Bohnice - Zlíchov

Neděle: 14.00 Modřany - Řeporyje, Přední Kopanina B - Kbely, Zbraslav - Uhelné sklady, Aritma B - Slivenec

1. B třída skupina A

Sobota: 10.30 Troja - Nebušice, 13.15 Podolí B - Dukla

Neděle: 14.00 Mezinárodní svaz mládeže - Řepy, Lipence - Braník B, Střešovice B - Bílá Hora, Stodůlky - Vyšehrad B, Čakovice - Zličín B, Praga - Radotín B

1. B třída skupina A

Sobota: 10.45 Strašnice - Hrdlořezy, 14.00 Partisan - Uhříněves B, Újezd nad Lesy B - Chodov, Vršovice B - Kyje, 19.30 Kolovraty B - Klánovice

Neděle: 14.00 Ďáblice B - Malešice, Háje B - Junior, 17.00 Satalice - ČAFC B

2. třída skupina A

Sobota: 11.00 Cholupice B - Smíchov, 14.00 Lochkov - Střešovice C, Lipence B - Suchdol

Neděle: 11.30 Modřany B - Zlíchov B, 14.00 Točná - Zbraslav B, Nebušice B - Slivenec B

2. třída skupina B

Sobota: 10.00 Kačerov - Strašnice B, 13.30 Kunratice B - Raptors B

Neděle: 14.00 Prosex - Královice B, Troja B - Třeboradice B, Dolní Chabry B - Dolní Počernice B, Písnice - Řeporyje B

2. třída skupina C

Pátek: 19.30 Xaverov B - Újezd C

Neděle: 14.00 Dubeč B - Dukla Jižní Město B, Hostivař B - Dolní Měcholupy, Nusle - Koloděje, Kyje B - Praga C, 14.30 Kbely B - Stodůlky B