FORTUNA:LIGA

Sobota: 18.00 Slavia - Slovácko

Neděle: 15.00 Sparta - České Budějovice, 18.00 Jablonec - Bohemians

Podívejte se na všechny góly z minulého kola nejvyšší soutěže:

| Video: Youtube

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Sobota: 14.00 Dukla - Chrudim, 15.30 Líšeň - Sparta B

Neděle: 10.15 Žižkov - Brno

ČFL skupina A

Sobota: 10.15 Vltavín - Dukla B, 10.30 Králův Dvůr - Motorlet

Neděle: 10.15 Slavia B - Táborsko B, Admira - Bohemians B

Divize skupina A

Sobota: 10.15 Aritma - Komárov

Divize skupina B

Neděle: 10.15 Meteor - Újezd, 14.00 Admira B - Nespeky

Divize skupina C

Sobota: 11.00 Spoje - Letohrad

Pražský přebor

Sobota: 10.15 Podolí - Dolní Chabry, Kolovraty - Zličín, 10.30 ČAFC - Dukla Jižní Město, Královice - Střešovice, Uhříněves - Žižkov B, 15.30 Přední Kopanina - Třeboradice, Vyšehrad - Motorlet B, Tempo - Braník

Podívejte se na všechny přeborové góly z minulého kola:

| Video: Youtube

1. A třída skupina A

Sobota: 10.15 Březiněves - Praga, 10.30 Háje - Štěrboholy, Vršovice - Vinoř, 11.00 Hostivař - Ďáblice, 14.00 Spoje B - Dolní Počernice

Neděle: 15.30 Xaverov - Kunratice, Újezd nad Lesy - Dubeč, 17.30 Tempo B - Újezd B

1. A třída skupina B

Sobota: 10.15 Zlíchov - Meteor B, Libuš - Aritma B, 10.30 Radotín - Řeporyje, 15.30 Raptors - Kbely, 1999 Praha - Slivenec

Neděle: 15.30 Modřany - Bohnice, Přední Kopanina B - Uhelné sklady, Zbraslav - Cholupice

1. B třída skupina A

Sobota: 10.30 Troja - Braník B, 13.15 Podolí B - Bílá Hora

Neděle: 15.30 Mezinárodní svaz mládeže - Nebušice, Řepy - FK Dukla, Lipence - Vyšehrad B, Střešovice B - Zličín B, Stodůlky - Radotín B, Čakovice - Praga

1. B třída skupina B

Sobota: 10.45 Strašnice - Kyje, 13.00 Kolovraty B - Hrdlořezy, 14.00 Partisan - Chodov, 15.30 Újezd nad Lesy B - Klánovice

Neděle: 14.45 Uhříněves B - Malešice, 15.30 Ďáblice B - Junior, Háje B - ČAFC B, 17.00 Satalice - Vršovice B

2. třída skupina A

Sobota: 11.00 Cholupice B - Zlíchov B, 15.30 Točná - Suchdol, Lochkov - Slivenec B, Lipence B - Nebušice B

Neděle: 13.00 Modřany B - Střešovice C, 15.30 Smíchov - Zbraslav B

2. třída skupina B

Sobota: 14.00 Kačerov - Řeporyje B

Neděle: 15.30 Královice B - Strašnice B, Troja B - Dolní Počernice B, Dolní Chabry B - Raptors B, Písnice - Kunratice B, 18.00 Prosex - Třeboradice B

2. třída skupina C

Sobota: 14.00 Dukla Jižní Město B - Dolní Měcholupy, 15.30 Dubeč B - Stodůlky B

Neděle: 14.00 Kbely B - Koloděje, 15.30 Hostivař B - Praga C, Nusle - Újezd C, Kyje B - Xaverov B

3. třída skupina A

Neděle: 12.30 Řepy B - Lysolaje, 15.30 Chuchle - Březiněves B, Bílá Hora B - Meteor C

3. třída skupina B

Sobota: 13.00 Libuš B - Běchovice

Neděle: 13.00 Union Žižkov - PerfectLanD, 15.30 Horní Měcholupy - Štěrboholy B, Junior B - Krč, Chodov B - Hrdlořezy B

3. třída skupina C

Neděle: 12.00 Partisan B - Bohnice B, 15.30 Ambassadors - Malešice B, Šeberov - FA Alexe Zbura, Košíře - Braník C

1. česká liga dorostu

Sobota: 11.00 (U19) a 13.15 (U17) Slavia - Liberec, 13.00 a 15.15 Sparta - Brno, 13.15 a 15.30 Ostrava - Dukla

Česká liga dorostu

Neděle: 10.00 (U19) a 12.15 (U17) Petřín Plzeň - Sparta B, Žižkov - Slavia B, Motorlet - Admira

Pražský přebor staršího dorostu

Sobota: 10.45 FA Alexe Zbura - Praga, 13.00 Meteor B - Stodůlky, 15.15 Vršovice - Libuš, 15.30 Zbraslav - Xaverov

Neděle: 10.00 Vyšehrad - Admira B, 14.30 Tempo B - Háje, 17.00 Zličín - Střešovice

1. liga žen

Sobota: 13.00 Ostrava - Slavia, 14.00 Sparta - Liberec

2. liga žen

Sobota: 13.00 Raptors - Teplice, 14.30 Olomouc - Sparta B

Neděle: 11.00 FC Praha - Líšeň, 17.00 Dukla - Hradec Králové