FORTUNA:LIGA

Sobota: 15.00 Bohemians - Zlín

Neděle: 15.00 Hradec Králové - Sparta, 18.00 Liberec - Sparta

Připomeňte si šlágr z minulého kola Sparta - Plzeň v obrazech:

Fotogalerie: Sparta - Plzeň 30.9.2023

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Sobota: 10.15 Vyškov - Žižkov, 16.00 Vlašim - Dukla

Neděle: 10.30 Sparta B - Kroměříž

Takhle se minulý týden na Žižkově slavilo 120. výročí:

Fotogalerie: F:NL Žižkov - Sparta B 1:1

ČFL skupina A

Sobota: 10.15 Vltavín - Plzeň B

Neděle: 10.15 Slavia B - Bohemians B, Admira - Dukla B, 16.00 Hostouň - Motorlet

Divize skupina A

Sobota: 10.15 Aritma - Soběslav

Divize skupina B

Sobota: 10.15 Neratovice-Byškovice - Újezd

Neděle: 10.15 Meteor - Cheb, 14.00 Admira B - Štětí

Divize skupina C

Sobota: 11.00 Spoje - Dobrovice

Pražský přebor

Sobota: 10.15 Vyšehrad - Žižkov B, Podolí - Dukla Jižní Město, Kolovraty - Třeboradice, 10.30 ČAFC - Střešovice, Uhříněves - Dolní Chabry, 16.00 Přední Kopanina - Královice, Tempo - Zličín

Neděle: 16.00 Motorlet B - Braník

Podívejte se na všechny přeborové góly minulého kola:

| Video: Youtube

1. A třída skupina A

Sobota: 10.15 Březiněves - Vršovice, 10.30 Háje - Vinoř, 11.00 Hostivař - Praga, 14.00 Spoje B - Dubeč

Neděle: 16.00 Xaverov - Dolní Počernice, Kunratice - Újezd B, Újezd nad Lesy - Štěrboholy, 17.30 Tempo B - Ďáblice

1. A třída skupina B

Sobota: 10.15 Zlíchov - Slivenec, 10.30 Radotín - Kbely, Modřany - Meteor B, 16.00 Řeporyje - Bohnice, Raptors - Uhelné sklady, 1999 Praha - Libuš

Neděle: 16.00 Přední Kopanina B - Cholupice, Zbraslav - Aritma B

1. B třída skupina A

Sobota: 10.30 Nebušice - Braník B, Troja - Vyšehrad B, 13.30 Podolí B - Zličín B

Neděle: 16.00 Mezinárodní svaz mládeže - Dukla, Řepy - Bílá Hora, Lipence - Radotín B, Střešovice B - Praga, Stodůlky - Čakovice

1. B třída skupina B

Sobota: 10.45 Strašnice - Satalice, 13.00 Kolovraty B - Kyje, 14.00 Partisan - Malešice, 16.00 Újezd nad Lesy B - Hrdlořezy

Neděle: 14.45 Uhříněves B - Junior, 16.00 Klánovice - Chodov, Ďáblice B - ČAFC B, Háje B - Vršovice B

2. třída skupina A

Sobota: 11.00 Cholupice B - Zbraslav B, 13.30 Zlíchov B - Střešovice C, 16.00 Lochkov - Lipence B

Neděle: 16.00 Smíchov - Suchdol, Modřany B - Slivenec B, Točná - Nebušice B

2. třída skupina B

Sobota: 10.00 Kačerov - Kunratice B

Neděle: 16.00 Královice B - Řeporyje B, Troja B - Raptors B, Dolní Chabry B - Písnice, Prosex - Strašnice B, Třeboradice B - Dolní Počernice B

2. třída skupina C

Sobota: 14.45 Dukla Jižní Město B - Praga C, 16.00 Stodůlky B - Koloděje

Neděle: 16.00 Dubeč B - Dolní Měcholupy, Kbely B - Újezd C, Hostivař B - Xaverov B, Nusle - Kyje B

3. třída skupina A

Sobota: 16.00 Suchdol B - Stodůlky C

Neděle: 16.00 Chuchle - Lysolaje, Březiněves B - Meteor C

3. třída skupina B

Pátek: 19.00 Štěrboholy B - Hrdlořezy B

Sobota: 11.30 Libuš B - Union Žižkov

Neděle: 16.00 Horní Měcholupy - Krč, Junior B - Běchovice, Chodov B - PerfectLanD

3. třída skupina C

Sobota: 17.00 Ambassadors - Bohnice B

Neděle: 14.00 Partisan B - Braník C, 16.00 Šeberov - International, Košíře - Běchovice B, 18.00 Malešice B - FA Alexe Zbura

I. česká liga dorostu

Sobota: 10.00 (U19) a 12.15 (U17) Slavia - Dukla, 11.00 (U19) a 13.15 (U17) Sparta - Liberec

Česká liga dorostu

Neděle: 10.00 (U19) a 12.15 (U17) Nový Bydžov - Admira, Motorlet - Mladá Boleslav B, Bohemians - Sparta B, Petřín Plzeň - Žižkov, 13.45 (U17) a 16.00 (U19) Plzeň B - Slavia B

Pražský přebor staršího dorostu

Sobota: 10.00 Admira B - Střešovice, 16.00 Zbraslav - Háje, 18.30 FA Alexe Zbura - Stodůlky

Neděle: 10.00 Vyšehrad - Xaverov, 14.30 Tempo B - Libuš, 16.00 Vršovice - Meteor B, 17.00 Zličín - Praga

Pražský přebor mladšího dorostu

Sobota: 9.15 Dukla Jižní Město - Praga, 10.00 Admira B - Háje, Střešovice - Vyšehrad B, 13.45 Braník B - Xaverov B, 16.00 Dolní Chabry - Ďáblice

Neděle: 10.00 Meteor B - Zbraslav, 16.00 ČAFC - Stodůlky

1. liga žen

Sobota: 14.00 Slavia - Brno, 15.30 Plzeň - Sparta

2. liga žen

Sobota: 13.30 Raptors - Sparta B, 15.00 Olomouc - FC Praha

Neděle: 14.00 Teplice - Dukla

1. liga dorostenek

Sobota: 10.30 Pardubice - Sparta, 16.00 Dukla - Brno

Neděle: 13.00 Ostrava - Slavia