FORTUNA:LIGA

Sobota: 18.00 Sparta - Plzeň

Neděle: 15.00 Mladá Boleslav - Slavia, Teplice - Slavia

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Neděle: 10.15 Žižkov - Sparta

Pondělí: 17.30 Olomouc B - Dukla

ČFL skupina A

Sobota: 10.15 Motorlet - Slavia B, 14.30 Přeštice - Vltavín, 18.00 Karlovy Vary - Admira

Neděle: 10.15 Bohemians B - Domažlice, Dukla B - Hostouň (na Přední Kopanině)

Divize skupina A

Sobota: 16.00 Tachov - Aritma

Divize skupina B

Sobota: 10.15 Štětí - Meteor, Újezd - Český Brod, 16.00 Ostrov - Admira B

Divize skupina C

Neděle: 16.00 Turnov - Spoje

Pražský přebor

Sobota: 10.30 Zličín - Uhříněves, Dukla Jižní Město - Tempo, 10.45 Třeboradice - Podolí, Braník - Žižkov B, 16.00 Dolní Chabry - Motorlet B, Střešovice - Kolovraty, Přední Kopanina - Vyšehrad

1. A třída skupina A

Sobota: 10.30 Praga - Újezd nad Lesy, Vršovice - Háje, 14.00 Újezd B - Dolní Počernice, 16.00 Vinoř - Hostivař

Neděle: 16.00 Březiněves - Xaverov, Dubeč - Kunratice, Ďáblice - Spoje B

1. A třída skupina B

Sobota: 10.30 Slivenec - Přední Kopanina B, Uhelné sklady - Řeporyje, 11.00 Bohnice - Kbely, 16.00 Meteor B - Raptors (na Bedřichovské), 1999 Praha - Radotín

Neděle: 16.00 Cholupice - Modřany, Aritma B - Zlíchov

1. B třída skupina A

Neděle: 16.00 Stodůlky - Mezinárodní svaz mládeže, Čakovice - Střešovice B, Praga - Lipence, Zličín B - Troja, Vyšehrad B - Řepy, Bílá Hora - Nebušice, Braník B - Dukla

1. B třída skupina B

Sobota: 10.45 Strašnice - Partisan, 13.30 Vršovice B - Kolovraty B

Neděle: 16.00 Kyje - Ďáblice B, ČAFC B - Újezd nad Lesy B, Hrdlořezy - Uhříněves B, 17.00 Satalice - Háje B, 18.30 Junior - Chodov

2. třída skupina A

Sobota: 13.30 Suchdol - Zlíchov B, 16.00 Lipence B - Točná, Nebušice B - Modřany B

Neděle: 16.00 Lochkov - Cholupice B, Slivenec B - Smíchov, Střešovice C - Zbraslav B

2. třída skupina B

Sobota: 10.45 Dolní Počernice B - Strašnice B, 16.00 Kunratice B - Troja B, Raptors B - Královice B

Neděle: 15.30 Dolní Chabry B - Prosex, 16.00 Písnice - Kačerov, Řeporyje B - Třeboradice B

2. třída skupina C

Pátek: 19.30 Xaverov B - Kbely B

Sobota: 10.15 Kyje B - Hostivař B

Neděle: 13.45 Praga C - Stodůlky B, 15.00 Koloděje - Dolní Měcholupy, 16.00 Nusle - Dubeč B, 17.00 Újezd C - Dukla Jižní Město B

3. třída skupina A

Sobota: 15.00 Stodůlky C - Bílá Hora B, 16.00 Suchdol B - Chuchle

Neděle: 16.00 Spořilov - Řepy B, Meteor C - Lysolaje

3. třída skupina B

Neděle: 13.00 Běchovice - Štěrboholy B, 13.30 Union Žižkov - Chodov B

3. třída skupina C

Pátek: 17.00 Malešice B - Braník C

Sobota: 13.30 FA Alexe Zbura - Bohnice B

Neděle: 10.30 International - Partisan B, 16.00 Košíře - Ambassadors, Běchovice B - Šeberov

I. česká liga dorostu U19

Pátek: 11.00 Jihlava - Slavia, Dukla - Brno

Sobota: 13.15 Slovácko - Sparta

I. česká liga dorostu U17

Pátek: 13.15 Jihlava - Slavia, Dukla - Brno

Sobota: 15.30 Slovácko - Sparta

Pražský přebor staršího dorostu

Sobota: 11.15 Střešovice - Xaverov, 12.00 Stodůlky - Tempo B, 12.45 Praga - Zbraslav

Neděle: 13.45 Meteor B - FA Alexe Zbura, 16.00 Vršovice - Vyšehrad

2. liga žen

Sobota: 11.00 Dukla - Olomouc, FC Praha - Raptors (na Střížkově), 14.00 Sparta B - Líšeň (na Střížkově)

1. liga dorostenek

Sobota: 10.00 Slavia - Plzeň (na Xaverově), 14.30 Sparta - Slovácko (na Strahově)

Neděle: 14.00 Liberec - Dukla