ČFL skupina A

Sobota: 10.15 Písek - Motorlet, 10.30 České Budějovice B - Bohemians B, Králův Dvůr - Vltavín

Neděle: 10.15 Slavia B - Plzeň B, Admira - Povltavská, 17.00 Táborsko B - Dukla B

Divize skupina A

Sobota: 10.15 Aritma - Hořovice

Divize skupina B

Sobota: 10.15 Újezd - Cheb

Neděle: 10.15 Meteor - Hřebeč, 14.00 Admira B - Slaný

Divize skupina C

Sobota: 11.00 Spoje - Nový Bydžov

Pražský přebor

Pátek: 17.30 Motorlet B - Třeboradice, 18.00 Žižkov B - Dukla JM

Sobota: 10.15 Podolí - Přední Kopanina, Kolovraty - ČAFC, Braník - Zličín, 10.30 Vyšehrad - Dolní Chabry, Uhříněves - Střešovice, 17.00 Tempo - Královice

Podívejte se na všechny góly z minulého přeborového kola:

| Video: Youtube

1. A třída skupina A

Pátek: 19.00 Dolní Počernice - Štěrboholy

Sobota: 10.00 Hostivař - Háje, 14.00 Újezd B - Ďáblice

Neděle: 17.00 Újezd nad Lesy - Březiněves, Kunratice - Praga, Spoje B - Vinoř, Tempo B - Vršovice, Xaverov - Dubeč

1. A třída skupina B

Pátek: 17.30 Uhelné sklady - Radotín

Sobota: 10.15 Modřany - Libuš, Zlíchov - Zbraslav, 11.00 Bohnice - Meteor B, 17.00 Řeporyje - Slivenec, Raptors - Aritma B

Neděle: 17.00 Kbely - Cholupice, Přední Kopanina B - 1999 Praha

1. B třída skupina A

Pátek: 20.15 FK Dukla - Zličín B

Sobota: 10.30 Troja - Čakovice, Nebušice - Radotín B, 13.30 Podolí B - Stodůlky, 17.00 Lipence - Střešovice B

Neděle: 17.00 Řepy - Praga B, Mezinárodní svaz mládeže - Bílá Hora, Braník B - Vyšehrad B

1. B třída skupina B

Sobota: 13.00 Kolovraty B - Háje B, 14.00 Partisan - Junior, 17.00 Malešice - ČAFC B, Klánovice - Hrdlořezy

Neděle: 17.00 Ďáblice B - Strašnice, Chodov - Kyje, Uhříněves B - Vršovice B

Dohrávka 12. září: 18.30 Satalice - Újezd nad Lesy

2. třída skupina A

Sobota: 11.30 Cholupice B - Suchdol, 13.30 Zlíchov B - Lipence B, 14.30 Slivenec B - Střešovice C

Neděle: 17.00 Zbraslav B - Nebušice B, Smíchov - Lochkov, Modřany B - Točná

2. třída skupina B

Sobota: 17.00 Dolní Počernice B - Raptors B

Neděle: 16.00 Královice B - Dolní Chabry B, 17.00 Třeboradice B - Písnice, Troja B - Kačerov, Strašnice B - Kunratice B, Prosex - Řeporyje B

2. třída skupina C

Sobota: 10.00 Kbely B - Hostivař B, 17.00 Dubeč B - Praga C, Stodůlky B - Kyje B

Neděle: 15.00 Dukla JM B - Nusle, 16.00 Dolní Měcholupy - Xaverov B, 17.00 Koloděje - Újezd C

3. třída skupina A

Neděle: 14.00 Řepy B - Bílá Hora B, 17.00 Březiněves B - Suchdol B, Lysolaje - Stodůlky C, Meteor C - Spořilov

3. třída skupina B

Pátek: 19.00 Štěrboholy B - Libuš B

Sobota: 17.00 Hrdlořezy B - PerfectLanD

Neděle: 17.00 Junior B - Chodov B, Horní Měcholupy - Běchovice, Krč - Union Žižkov

1. liga žen

Sobota: 15.00 Sparta - Slavia

2. liga žen

Sobota: 11.00 FC Praha - FC Hradec Králové (na Střížkově), 13.00 Dukla - Sparta B (hřiště Roztoky), 14.30 Raptors - Líšeň (na Zličíně)

1. liga dorostenek

Sobota: 13.00 Slavia - Slovácko (na Xaverově), 17.00 Dukla - Plzeň (hřiště Lysá nad Labem)

Neděle: 13.30 Hradec Králové - Sparta