FORTUNA:LIGA

Neděle: 15.00 Plzeň - Bohemians, Liberec - Sparta, 18.00 Slavia - Karviná

Podívejte se na všechny góly z minulého kola nejvyšší soutěže:

| Video: Youtube

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Sobota: 14.00 Dukla - Líšeň, 17.00 Kroměříž - Žižkov

Neděle: 10.15 Sparta B - Opava

ČFL skupina A

Sobota: 10.15 Vltavín - Admira, Motorlet - Bohemians B, 14.30 Přeštice - Slavia B

Neděle: 10.15 Dukla B - Písek

Podívejte se na galerii z minulého kola Admira - Králův Dvůr:

ČFL: Admira - Králův Dvůr (zápas po Patákovo zářezu)

Divize skupina A

Sobota: 10.30 Domažlice B - Aritma

Divize skupina B

Pátek: 17.30 Kladno - Admira B

Sobota: 10.15 Štětí - Újezd, Slaný - Meteor

Divize skupina C

Sobota: 10.15 Velké Hamry - Spoje

Pražský přebor

Sobota: 10.15 Kolovraty - Vyšehrad, 10.30 ČAFC - Podolí, Královice - Uhříněves, Dukla JM - Braník, Zličín - Dolní Chabry, 10.45 Třeboradice - Žižkov B, 17.00 Přední Kopanina - Tempo, Střešovice - Motorlet B

1. A třída skupina A

Pátek: 19.00 Štěrboholy - Újezd B

Sobota: 10.15 Březiněves - Tempo B, 10.30 Praga - Dolní Počernice, Háje - Újezd nad Lesy, Vršovice - Spoje B, 11.00 Hostivař - Xaverov, 17.00 Vinoř - Kunratice

Neděle: 17.00 Ďáblice - Dubeč

1. A třída skupina B

Sobota: 10.15 Zlíchov - Radotín, Libuš - Raptors, 10.30 Slivenec - Kbely, 17.00 1999 Praha - Modřany

Neděle: 16.00 Meteor B - Uhelné sklady, 17.00 Zbraslav - Přední Kopanina B, Aritma B - Řeporyje, Cholupice - Bohnice

1. B třída skupina A

Sobota: 10.00 Střešovice B - Podolí B, 10.30 Radotín B - FK Dukla

Neděle: 17.00 Lipence - Mezinárodní svaz mládeže, Stodůlky - Troja, Čakovice - Řepy, Praga - Nebušice, Zličín B - Braník B, Vyšehrad B - Bílá Hora

1. B třída skupina B

Sobota: 10.45 Strašnice - Újezd nad Lesy B, 13.00 Kolovraty B - Partisan, 13.30 Vršovice B - Chodov, ČAFC B - Klánovice

Neděle: 17.00 Háje B - Ďáblice B, Satalice - Uhříněves B, Malešice - Kyje, Hrdlořezy - Junior

2. třída skupina A

Sobota: 10.45 Lochkov - Zlíchov B, 14.30 Slivenec B - Suchdol, 17.00 Lipence B - Zbraslav B, Nebušice B - Střešovice C

Neděle: 17.00 Modřany B - Cholupice B, Točná - Smíchov

2. třída skupina B

Sobota: 10.30 Troja B - Prosex

Neděle: 16.00 Královice B - Kačerov, 17.00 Dolní Chabry B - Třeboradice B, Písnice - Strašnice B, Kunratice B - Dolní Počernice B, Řeporyje B - Raptors B

2. třída skupina C

Pátek: 19.30 Xaverov B - Koloděje

Sobota: 10.15 Kyje B - Dolní Měcholupy

Neděle: 17.00 Kbely B - Dubeč B, Hostivař B - Dukla JM B, Nusle - Stodůlky B, Újezd C - Praga C

3. třída skupina A

Sobota: 14.30 Stodůlky C - Meteor C, 16.30 Suchdol B - Lysolaje, 17.00 Bílá Hora B - Březiněves B

Neděle: 14.00 Řepy B - Chuchle

3. třída skupina B

Sobota: 14.00 PerfectLanD - Běchovice, 14.45 Libuš B - Krč

Neděle: 11.00 Union Žižkov - Hrdlořezy B, 17.00 Chodov B - Štěrboholy B, 17.30 Horní Měcholupy - Junior B

3. třída skupina C

Neděle: 10.30 Partisan B - Ambassadors, 11.00 International - Braník C, 17.00 Šeberov - Malešice B, Košíře - Bohnice B, Běchovice B - FA Alexe Zbura