FORTUNA:LIGA

Neděle: 15.00 Bohemians - Hradec Králové, Jablonec - Slavia, Sparta - Karviná

Podívejte se na sestřih nejzajímavějších událostí ze zápasu České Budějovice - Bohemians v minulém kole:

| Video: Youtube

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Pátek: 18.00 Příbram - Dukla

Sobota: 10.15 Vyškov - Sparta B

Neděle: 10.15 Žižkov - Vlašim

Podívejte se na hodnocení Jakuba Zeronika, střelce vítězného gólu zápasu minulého kola Dukla - Jihlava (1:0):

| Video: Youtube

ČFL skupina A

Sobota: 10.30 České Budějovice B - Motorlet

Neděle: 10.15 Bohemians B - Dukla B, Slavia B - Povltavská FA, Admira - Králův Dvůr, 15.30 Hostouň - Vltavín

Podívejte se na nejzajímavější momenty ze zápasu této sezony Hostouň - Admira:

VIDEOMOMENTKY // Sokol Hostouň - FK Admira Praha 2:1, ČFL 13. 8. 2023 | Video: Bohumil Kučera

Divize skupina A

Sobota: 10.15 Aritma - Petřín Plzeň

Podívejte se na video z minulého kola Český Krumlov - Aritma:

Divize A: Slavoj Č. Krumlov - Aritma Praha 0:2. | Video: Deník/Vladimír Klíma

Divize skupina B

Sobota: 10.15 Újezd - Ostrov

Neděle: 10.15 Meteor - Kladno, 14.00 Admira B - Louny

Divize skupina C

Sobota: 10.30 Spoje - Chrudim B

Pražský přebor

Sobota: 10.15 Braník - Třeboradice, Tempo - ČAFC, Podolí - Kolovraty, 10.30 Uhříněves - Přední Kopanina, 15.00 Žižkov B - Střešovice, 17.00 Dolní Chabry - Dukla Jižní Město

Neděle: 17.00 Vyšehrad - Zličín, Motorlet B - Královice

Podívejte se na fotogalerii z minulého přeborového kola Třeboradice - Dolní Chabry:

Pražská teplárenská přebor: SK Třeboradice - SK Dolní Chabry

1. A třída skupina A

Sobota: 14.00 Újezd B - Praga, 17.00 Dubeč - Štěrboholy

Neděle: 17.00 Xaverov - Ďáblice, Dolní Počernice - Vinoř, Kunratice - Vršovice, Spoje B - Březiněves, Tempo B - Háje, Újezd nad Lesy - Hostivař

1. A třída skupina B

Pátek: 18.00 Uhelné sklady - Cholupice

Sobota: 10.15 Modřany - Zbraslav, 16.00 Raptors - 1999 Praha, 17.00 Řeporyje - Libuš

Neděle: 15.00 Meteor B - Radotín, 17.00 Přední Kopanina B - Zlíchov, Kbely - Aritma B, Bohnice - Slivenec

1. B třída skupina A

Pátek: 20.15 FK Dukla - Praga B

Sobota: 10.30 Nebušice - Čakovice, 13.00 Braník B - Radotín B, 14.00 Podolí B - Lipence

Neděle: 17.00 Mezinárodní svaz mládeže - Vyšehrad B, Řepy - Stodůlky, Bílá Hora - Zličín B, Troja -Střešovice B

1. B třída skupina B

Sobota: 14.00 Partisan - Hrdlořezy, 17.00 Chodov - Satalice, Malešice - Vršovice B, Klánovice - Kyje, Újezd nad Lesy B - Háje B

Neděle: 17.00 Junior - ČAFC B, Ďáblice B - Kolovraty B, Uhříněves B - Strašnice

Podívejte se na fotogalerii z derby Malešice - Strašnice:

1. B třída: Malešice - Strašnice 2:8

I. česká liga dorostu U19

Pátek: 11.00 Dukla - České Budějovice

Sobota: 11.00 Sparta - Jihlava

Česká liga dorostu U19

Neděle: 10.00 Ústí nad Labem - Admira, Nový Bydžov - Žižkov, Motorlet - Plzeň B, 10.15 Jablonec - Sparta B, Pardubice B - Slavia B, 10.30 Teplice - Bohemians

I. česká liga dorostu U17

Pátek: 13.15 Dukla - České Budějovice

Sobota: 13.15 Sparta - Jihlava

Česká liga dorostu U17

Neděle: 12.15 Ústí nad Labem - Admira, Nový Bydžov - Žižkov, Motorlet - Plzeň B, 12.30 Jablonec - Sparta B, Pardubice B - Slavia B

1. liga žen

Sobota: 11.00 Ostrava - Sparta, 14.00 Slavia - Plzeň

2. liga žen

Sobota: 10.30 Hradec Králové - Sparta B, 11.00 FC Praha - Teplice

Neděle: 14.00 Raptors - Olomouc, 15.00 Dukla - Líšeň

1. liga dorostenek

Sobota: 16.00 Brno - Sparta, 17.00 Dukla - Slovácko

Neděle: 10.00 Slavia - Hradec Králové