FORTUNA:LIGA

Sobota: 15.00 Sparta - Pardubice

Neděle: 15.00 Liberec - Bohemians, 18.00 Slavia - Zlín

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Sobota: 18.00 Opava - Žižkov

Neděle: 10.30 Sparta B - Chrudim (na Žižkově), 17.00 Dukla - Varnsdorf

ČFL skupina A

Sobota: 10.15 Vltavín - Táborsko B, 14.30 Přeštice - Bohemians B, 18.00 Karlovy Vary - Dukla B

Neděle: 10.15 Admira - Slavia B, 10.30 Plzeň B - Motorlet

Divize skupina A

Sobota: 10.15 Mariánské Lázně - Aritma

Divize skupina B

Sobota: 17.00 Slaný - Újezd

Neděle: 10.15 Meteor - Brandýs nad Labem, 14.00 Admira B - Březová

Divize skupina C

Neděle: 17.00 Hlinsko - Spoje

Pražský přebor

Pátek: 18.00 Královice - Dolní Chabry, ČAFC - Žižkov B

Sobota: 10.15 Třeboradice - Dukla Jižní Město, Kolovraty - Motorlet B, Podolí - Uhříněves, 17.00 Tempo - Vyšehrad, Střešovice - Zličín, Přední Kopanina - Braník

1. A třída skupina A

Sobota: 10.15 Březiněves - Újezd B, 10.30 Dolní Počernice - Háje, Praga - Štěrboholy, Vršovice - Dubeč, 11.00 Hostivař - Kunratice, 17.00 Vinoř - Ďáblice

Neděle: 17.00 Tempo B - Xaverov Horní Počernice, Újezd nad Lesy - Spoje B

1. A třída skupina B

Sobota: 10.15 Modřany - Radotín, Zlíchov - Řeporyje, Libuš - Uhelné sklady, 10.30 Přední Kopanina B - Raptors, Slivenec - Cholupice, 17.00 1999 Praha - Bohnice

Neděle: 17.00 Aritma B - Meteor B, Zbraslav - Kbely

1. B třída skupina A

Pátek: 19.00 Radotín B - Zličín B

Sobota: 10.00 Střešovice B - FK Dukla, 14.00 Podolí B - Řepy, 17.00 Stodůlky - Braník B

Neděle: 17.00 Praga B - Vyšehrad B, Lipence - Nebušice, Čakovice - Bílá Hora, Troja - Mezinárodní svaz mládeže

1. B třída skupina B

Sobota: 13.00 Kolovraty B - Chodov, 13.30 Vršovice B - Hrdlořezy, 17.00 Újezd nad Lesy B - Partisan

Neděle: 17.00 Ďáblice B - Uhříněves B, Satalice - Junior, Malešice - Háje B, Kyje - ČAFC B, 18.00 Strašnice - Klánovice

I. česká liga dorostu U19

Pátek: 11.00 Olomouc - Dukla

Pondělí 7. srpna: 14.30 Frýdek-Místek - Sparta

Středa 9. srpna: 1.30 Ostrava - Slavia

Česká liga dorostu U19

Sobota: 10.00 České Budějovice B - Admira

Neděle: 10.00 Bohemians - Cidlina (v Uhříněvsi), Žižkov - Táborsko (na Bílé Hoře), Motorlet - Ústí nad Labem (v Dobrovízi), 12.15 Sparta B - Hradec Králové, 14.45 Slavia B - Kladno+

I. česká liga dorostu U17

Pátek: 13.15 Ostrava - Slavia, Olomouc - Dukla

Pondělí 7. srpna: 16.45 Frýdek-Místek - Sparta

Česká liga dorostu U17

Sobota: 12.15 České Budějovice B - Admira

Neděle: 12.15 Bohemians - Cidlina (v Uhříněvsi), Žižkov - Táborsko (na Bílé Hoře), Motorlet - Ústí nad Labem (v Dobrovízi), 14.30 Sparta B - Hradec Králové, 17.00 Slavia B - Kladno