FORTUNA:LIGA o titul

Neděle: 15.00 Olomouc - Sparta, 18.00 Slavia - Bohemians

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Sobota: 10.15 Chrudim - Slavia B

Neděle: 17.00 Táborsko - Dukla

Pondělí: 11.00 Sparta B - Varnsdorf

Fotogalerie: F:NL Slavia B - Vlašim

ČFL skupina A

Sobota: 10.15 Motorlet - Sokolov, 10.30 Králův Dvůr - Dukla B

Neděle: 10.15 Bohemians B - Admira

Dohrávka: středa 10. května 18.00 Karlovy Vary - Vltavín

ČFL skupina B

Neděle: 10.15 Žižkov - Kolín

Fotogalerie: Tahák ČFL dopadl stejně jako na podzim: Velvary - Žižkov 0:0.

Divize skupina A

Sobota: 17.00 Soběslav - Aritma

Divize skupina B

Sobota: 17.00 Slaný - Újezd

Pondělí: 10.15 Admira B - Meteor

Fotogalerie: ČFL: Dukla B - Admira

Pražský přebor

Sobota: 10.15 Žižkov B - Vyšehrad (v Kolodějích), Radotín - Kolovraty, Braník - Motorlet, 10.30 Spoje - Uhříněves, Královice - Přední Kopanina, Zličín - Tempo, Dukla Jižní Město - Podolí (hřiště JM Chodov), 11.00 Hostivař - ČAFC

1. A třída skupina A

Pátek: 19.00 Dolní Počernice - Xaverov Horní Počernice, Štěrboholy - Újezd nad Lesy

Sobota: 10.15 Ďáblice - Tempo B, 10.30 Praga - Strašnice, Dubeč - Třeboradice, Vršovice - Březiněves, 17.00 Dolní Chabry - Kunratice

Pondělí: 17.00 Kyje - Háje

1. A třída skupina B

Sobota: 10.15 Libuš - Slivenec, 10.30 Uhelné sklady - Raptors, 15.45 Aritma B - Zbraslav B, 17.00 Střešovice - Řeporyje

Neděle: 17.00 Cholupice - Přední Kopanina B, Vyšehrad B - Modřany, Kbely - Nebušice

1. B třída skupina A

Sobota: 10.30 Čakovice - Stodůlky, 13.30 Radotín B - Lipence, 14.30 Spoje B - Mezinárodní svaz mládeže, 15.00 Meteor B - Střešovice B

Neděle: 17.00 Braník B - Řeporyje B

Pondělí: 15.30 Bílá Hora - Řepy, 17.00 Troja - Písnice, Zličín B - Podolí B

1. B třída skupina B

Sobota: 11.00 Bohnice - Chodov, 17.00 Klánovice - Kolovraty, Vinoř - Háje B

Neděle: 14.30 ČAFC B - Ďáblice B, 17.00 Junior - Uhříněves B, Hrdlořezy - Újezd nad Lesy B, Satalice - Hostivař B, Újezd B - Partisan

Fotogalerie: Přebor: Podolí - Tempo

2. třída skupina A

Pátek: 20.15 Dukla - Košíře

Sobota: 16.30 Suchdol - Točná, 17.00 Slivenec B - Lochkov

Neděle: 16.30 Nebušice B - Lipence B

Pondělí: 17.00 Střešovice C - Modřany B, Zbraslav B - Smíchov

2. třída skupina B

Sobota: 11.15 Dolní Počernice B - Troja B, 15.30 Raptors B - Dolní Chabry B

Pondělí: 16.30 Strašnice B - Královice B, 17.00 Třeboradice B - Zlíchov B, Praga B - Kačerov, Kunratice B - Libuš B

2. třída skupina C

Sobota: 13.30 Vršovice B - Kyje B, 13.30 Dukla Jižní Město B - Malešice, 15.30 Benice - Nusle, 17.00 Stodůlky B - Dubeč B

Pondělí: 14.45 Praga C - Dolní Měcholupy, 15.00 Koloděje - Cholupice B

Fotogalerie: Teskahor pohár, čf: Podolí - Vršovice

3. třída skupina A

Sobota: 15.00 Stodůlky C - Suchdol B

Neděle: 17.00 Prosex - Bílá Hora B, Ambassadors - Řepy B

Pondělí: 17.00 Lysolaje - Chuchle, Meteor C - Březiněves B

3. třída skupina B

Sobota: 9.00 Union Žižkov - Újezd C, 17.00 Hrdlořezy B - Štěrboholy B, 17.45 Benice B - Chodov B

Pondělí: 17.00 Běchovice - Xaverov Horní Počernice B, Krč - Šeberov

3. třída skupina C

Sobota: 16.00 Čakovice B - Partisan B

Neděle: 17.00 International - Hostivař C

Pondělí: 14.00 Běchovičtí sršni - Kbely B, 17.00 Bohnice B - Horní Měcholupy

Fotogalerie: Zápas dorostu Teplice - Slavia B

I. česká liga dorostu U19

Sobota: 11.00 Plzeň - Sparta, Olomouc - Dukla, 13.00 Slovácko - Slavia

I. česká liga dorostu U17

Sobota: 13.15 Plzeň - Sparta, Olomouc - Dukla, 15.15 Slovácko - Slavia

Pražský přebor staršího dorostu

Sobota: 10.00 Admira B - Střešovice, 11.15 Xaverov Horní Počernice - Tempo B, 12.45 Praga - Motorlet B, 17.00 Zbraslav - Hostivř

Neděle: 14.45 Zličín - Vyšehrad

Pondělí: 14.00 Dolní Chabry - FA Alexe Zbura, 17.00 Přední Kopanina - Vršovice

Pražský přebor mladšího dorostu

Sobota: 9.00 Xaverov Horní Počernice - Admira B, 11.00 Dukla Jižní Město - Vyšehrad, 11.15 FA Praha - Střešovice, 14.30 Stodůlky - Ďáblice

Neděle: 12.30 Braník B - Vršovice, 17.00 Motorlet B - ČAFC

Pondělí: 12.30 Praga - Bohnice

Fotogalerie: Derby žen: Sparta - Slavia

1. liga žen

Sobota: 14.30 Slovácko - Slavia

Neděle: 13.00 Liberec - Sparta

Pondělí: 14.30 Dukla - Brno

2. liga žen

Sobota: 11.00 FC Praha - Zlín

Neděle: 16.30 Hradec Králové - Sparta B

1. liga dorostenek

Sobota: 16.30 Hradec Králové - Dukla

Neděle: 13.30 Slovácko - Sparta, 17.00 Slavia - Brno