FORTUNA:LIGA

Sobota: 19.00 Sparta - Slavia

Neděle: 16.00 Bohemians - Mladá Boleslav

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Pátek: 17.00 Příbram - Olomouc

Sobota: 16.30 Vlašim - Dukla

Neděle: 10.30 Sparta B - Karviná

ČFL skupina A

Sobota: 10.15 Vltavín - České Budějovice B, 15.00 Domažlice - Bohemians B

Neděle: 10.15 Admira - Zbuzany, Dukla B - Karlovy Vary (na Přední Kopanině), 16.30 Hostouň - Motorlet

ČFL skupina B

Sobota: 10.15 Žižkov - Brozany

Divize skupina A

Sobota: 10.15 Aritma - Petřín Plzeň

Divize skupina B

Sobota: 10.15 Neratovice-Byškovice - Meteor, Újezd - Libiš

Neděle: 14.00 Admira B - Česká Lípa

Pražský přebor

Sobota: 10.15 Podolí - Královice, Kolovraty - Přední Kopanina, Braník - Spoje, 10.30 Uhříněves - Radotín, 15.30 Žižkov B - Zličín (v Kolodějích), 16.30 Vyšehrad - ČAFC, Tempo - Hostivař

Neděle: 16.30 Motorlet B - Dukla JM

1. A třída skupina A

Sobota: 10.45 Strašnice - Březiněves, Třeboradice - Praga, Újezd nad Lesy - Vršovice, 16.30 Dolní Chabry - Dubeč

Neděle: 16.30 Xaverov Horní Počernice - Háje, Kunratice - Štěrboholy, Tempo B - Kyje, Dolní Počernice - Ďáblice

1. A třída skupina B

Sobota: 10.15 Zlíchov - Slivenec, 10.30 Nebušice - Zbraslav, 13.00 Raptors - 1999 Praha, 16.30 Řeporyje - Cholupice, 17.00 Střešovice - Uhelné sklady

Neděle: 16.30 Přední Kopanina B - Libuš, Kbely - Vyšehrad B, Modřany - Aritma B

1. B třída skupina A

Sobota: 10.30 Troja - Meteor B, 14.00 Podolí B - Čakovice, 16.30 Lipence - Stodůlky

Neděle: 16.30 Řeporyje - Zličín B, Řepy - Radotín B, Braník B - Bílá Hora, Spoje B - Písnice, Mezinárodní svaz mládeže - Střešovice B

1. B třída skupina B

Sobota: 11.00 Bohnice - Junior, 13.00 Kolovraty B - Hostivař B, 14.00 Partisan - Háje B, Újezd B - Hrdlořezyj 14.30 Újezd nad Lesy B - Vinoř, 16.30 Chodov - ČAFC B

Neděle: 16.30 Ďáblice B - Satalice, Uhříněves B - Klánovice

2. třída skupina A

Neděle: 14.00 Modřany B - Nebušice B, 16.00 Košíře - Lochkov, Točná - Lipence B, Smíchov - Slivenec B, 16.30 Zbraslav B - Střešovice C

Dohrávka čtvrtek 20. dubna: 20.15 Dukla - Suchdol

2. třída skupina B

Sobota: 10.00 Kačerov - Libuš B

Neděle: 16.00 Zlíchov B - Dolní Chabry B, Královice B - Raptors B, 16.30 Třeboradice B - Praga B, Troja B - Kunratice B, Strašnice B - Dolní Počernice B

2. třída skupina C

Sobota: 10.00 Stodůlky B - Praga C, 10.15 Dolní Měcholupy - Kyje B, 11.00 Cholupice B - Vršovice B, 14.15 Dukla JM B - Benice, 16.00 Malešice - Koloděje

Neděle: 16.30 Dubeč B - Nusle

3. třída skupina A

Neděle: 13.30 Řepy B - Suchdol B, 16.30 Březiněves B - Stodůlky C, Chuchle - Bílá Hora B, Meteor C - Ambassadors, Lysolaje - Prosex

3. třída skupina B

Pátek: 19.00 Štěrboholy B - Union Žižkov, 19.30 Xaverov Horní Počernice B - Újezd C

Neděle: 16.30 Hrdlořezy B - Běchovice, Šeberov - Chodov B, Krč - Benice B

3. třída skupina C

Neděle: 14.00 Partisan B - Kbely B, 16.30 Malešice B - Běchovičtí sršni, Bohnice B - International, Horní Měcholupy - Hostivař C

Fotogalerie: Derby žen: Sparta - Slavia

1. liga žen

Sobota: 11.00 Brno - Dukla, 14.00 Slavia - Slovácko, 15.00 Sparta - Liberec

2. liga žen

Neděle: 11.00 Sparta B - FC Praha