FORTUNA:LIGA

Sobota: 19.00 Slavia - Olomouc

Neděle: 16.00 Sparta - Brno, 19.00 Bohemians - Slovácko

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Pátek: 18.00 Jihlava - Sparta B

Sobota: 10.15 Vyškov - Dukla

Neděle: 10.15 Slavia B - Opava

ČFL skupina A

Pátek: 17.00 Písek - Bohemians B

Sobota: 10.15 Vltavín - Plzeň B, 10.30 Králův Dvůr - Motorlet

Neděle: 10.15 Admira - Povltavská FA, Dukla B - Zbuzany (na Přední Kopanině)

ČFL skupina B

Neděle: 10.15 Žižkov - Chlumec nad Cidlinou

Divize skupina A

Sobota: 10.15 Aritma - Domažlice B

Divize skupina B

Sobota: 10.15 Újezd - Česká Lípa, 16.00 Cheb - Meteor

Neděle: 14.00 Admira B - Kladno

close Mariánské Lázně – Aritma 1:0 (0:0). info Zdroj: David Ždímal zoom_in Mariánské Lázně – Aritma 1:0 (0:0).

Pražský přebor

Pátek: 20.00 Žižkov B - Radotín (na Xaverově v Horních Počernicích)

Sobota: 10.15 Braník - Dukla JM, Podolí - ČAFC, 10.30 Spoje - Zličín, Uhříněves - Královice, 16.30 Tempo - Přední Kopanina

Neděle: 16.30 Vyšehrad - Kolovraty, Motorlet B - Hostivař

1. A třída skupina A

Pátek: 19.00 Dolní Počernice - Praga

Sobota: 10.45 Újezd nad Lesy - Háje, Třeboradice - Vršovice, 16.30 Dubeč - Ďáblice, Dolní Chabry - Štěrboholy

Neděle: 16.30 Xaverov - Strašnice, Kunratice - Kyje, Tempo B - Březiněves

1. A třída skupina B

Sobota: 10.15 Zlíchov - Nebušice, 15.45 Střešovice - Cholupice, 16.30 Řeporyje - Aritma B, 17.30 Kbely - 1999 Praha (v Satalicích)

Neděle: 10.30 Uhelné sklady - Vyšehrad B (na Motorletu), 16.30 Modřany - Slivenec, Přední Kopanina B - Zbraslav

Pondělí: 19.30 Raptors - Libuš (na Zličíně)

1. B třída skupina A

Sobota: 10.30 Troja - Stodůlky B, 14.00 Podolí B - Střešovice B, 14.30 Spoje B - Radotín B

Neděle: 16.30 Braník B - Zličín B, Mezinárodní svaz mládeže - Lipence (na Podvinném Mlýně), Řeporyje B - Meteor B, Řepy - Čakovice, 17.00 Bílá Hora - Písnice

1. B třída skupina B

Sobota: 11.00 Bohnice - ČAFC B, 13.30 Újezd B - Klánovice, 14.00 Partisan - Kolovraty B (v Běchovicích), Újezd nad Lesy B - Hostivař B, 16.30 Chodov - Vinoř (v Radotíně)

Neděle: 16.30 Ďáblice B - Háje B, Uhříněves B - Satalice, Junior - Hrdlořezy

close Střešovice vyhrály na Motorletu 4:0 nad 1999 Praha. Všechny góly padly až ve druhé půli. info Zdroj: Deník/Michal Káva zoom_in 1999 Praha - Střešovice 0:4

2. třída skupina A

Pátek: 20.15 Dukla - Nebušice B

Sobota: 16.30 Zbraslav B - Slivenec B

Neděle: 14.00 Modřany B - Lochkov, 15.30 Smíchov - Lipence B, 16.00 Košíře - Točná (na Aritmě), 17.15 Střešovice C - Suchdol

2. třída skupina B

Sobota: 10.45 Strašnice B - Raptors B, 15.30 Dolní Počernice B - Praga B

Neděle: 15.30 Zlíchov B - Kačerov, Královice B - Libuš B, 16.30 Třeboradice B - Kunratice B, Troja B - Dolní Chabry B

2. třída skupina C

Sobota: 11.00 Cholupice B - Nusle, 13.30 Dukla JM B - Kyje B (hřiště Mikulova), 15.00 Stodůlky B - Vršovice B (na Motorletu), 15.30 Malešice - Benice

Neděle: 11.00 Koloděje - Praga C (v Kyjích), 16.30 Dubeč B - Dolní Měcholupy

3. třída skupina A

Sobota: 17.00 Ambassadors - Prosex (na Aritmě)

Neděle: 16.30 Chuchle - Řepy B (v Radotíně), Březiněves B - Bílá Hora B, Lysolaje - Suchdol B, Meteor C - Stodůlky C (v Miškovicích)

3. třída skupina B

Neděle: 16.30 Chodov B - Štěrboholy B, Běchovice - Benice B, Šeberov - Xaverov B, Krč - Újezd C (v Nuslích), 19.00 Hrdlořezy B - Union Žižkov (v Kyjích)

3. třída skupina C

Sobota: 10.30 Čakovice B - International

Neděle: 16.30 Bohnice B - Kbely B, Malešice B - Hostivař C, Horní Měcholupy - Partisan B

close Petřín Plzeň - Motorlet (1:4). info Zdroj: Deník/Martin Mangl zoom_in Petřín Plzeň - Motorlet (1:4).

I. česká liga dorostu U19

Sobota: 10.00 U19 a 12.15 U17 Dukla - Hradec Králové (v Satalicích), 11.00 U19 a 13.15 U17 Slavia - Jihlava (na Xaverově), Sparta - Příbram (na Strahově)

Česká liga dorostu U19

Neděle: 10.00 Liberec - Bohemians, Meteor - Mladá Boleslav B (na Bedřichovské), 10.15 Pardubice B - Sparta B, Kladno - Admira, 10.30 České Budějovice B - Vyšehrad, 12.15 Žižkov - Slavia B (na Bílé Hoře), 13.30 Teplice - Tempo

Česká liga dorostu U17

Neděle: 10.00 Žižkov - Slavia B (na Bílé Hoře), 12.15 Liberec - Bohemians, Meteor - Mladá Boleslav B (na Bedřichovské), 12.30 Pardubice B - Sparta B, Kladno - Admira, 12.45 České Budějovice B - Vyšehrad, 15.45 Teplice - Tempo

Přebor staršího dorostu

Pátek: 18.00 FA Alexe Zbura - Motorlet B (na Motorletu)

Sobota: 10.00 Admira B - Xaverov, Vyšehrad - Vršovice, 11.00 Hostivař - Praga, 14.00 Tempo B - Ďáblice

Neděle: 15.30 Zličín - Přední Kopanina, 16.30 Zbraslav - Dolní Chabry

Přebor mladšího dorostu

Sobota: 10.00 Admira B - Ďáblice, Xaverov - Vyšehrad, 10.15 Dukla JM - Bohnice (hřiště Mikulova), 13.30 Střešovice - Stodůlky, 16.30 FA Praha - Motorlet B (na Střížkově)

Neděle: 14.15 Braník B - Praga, 16.30 Vršovice - ČAFC

2. liga žen

Neděle: 14.00 Teplice - FC Praha, 15.00 Olomouc - Sparta B

1. liga dorostenek

Sobota: 10.30 Dukla - Pardubice, 14.00 Ostrava - Slavia, Slovácko - Sparta

close Fotbalové derby žen před zraky 5734 diváků vyhrály sparťanky 1:0. info Zdroj: CPA zoom_in Sparta - Slavia (0:1)