ČFL skupina A

Sobota: 10.15 Vltavín - Admira, Motorlet - Plzeň B, Bohemians B - Králův Dvůr (v Uhříněvsi), 10.30 České Budějovice B - Dukla B

ČFL skupina B

Neděle: 11.00 Teplice B - Žižkov

Divize skupina A

Sobota: 10.15 Mariánské Lázně - Aritma

Divize skupina B

Sobota: 10.30 Kosmonosy - Újezd, 15.00 Březová - Admira B (v Sokolově)

Neděle: 10.15 Meteor - Slaný

FORTUNA divize A (18. kolo): SK Aritma Praha - FC Rokycany (na snímku fotbalisté v zelenočerných dresech) 1:0 (0:0) | Video: Deník/Martin Mangl

Pražský přebor

Sobota: 10.15 Kolovraty - Podolí, Radotín - Braník, 10.30 Dukla JM - Spoje, Zličín - Vyšehrad, Královice - Motorlet B, 11.00 Hostivař - Žižkov B, 15.00 Přední Kopanina - Uhříněves

Neděle: 15.00 ČAFC - Tempo

1. A třída skupina A

Pátek: 19.00 Štěrboholy - Dubeč

Sobota: 10.30 Praga - Dolní Chabry, Háje - Tempo B, 10.45 Strašnice - Újezd nad Lesy

Neděle: 12.15 Vršovice - Kunratice (umělka v areálu v Edenu), 15.00 Ďáblice - Xaverov Horní Počernice, Březiněves - Třeboradice, Kyje - Dolní Počernice

1. A třída skupina B

Sobota: 10.15 Zlíchov - Přední Kopanina B, Libuš - Řeporyje, 13.30 Aritma B - Kbely, 15.30 1999 Praha - Střešovice (na Motorletu), 17.15 Slivenec - Raptors (v Braníku)

Neděle: 15.00 Vyšehrad B - Nebušice, Zbraslav - Modřany, Cholupice - Uhelné sklady

1. B třída skupina A

Sobota: 10.15 Písnice - Mezinárodní svaz mládeže, 10.30 Čakovice - Řeporyje B, 13.30 Radotín B - Braník B

Neděle: 15.00 Střešovice B - Troja, Stodůlky - Řepy, Lipence - Podolí B, Meteor B - Spoje B (na Bedřichovské), 15.30 Zličín B - Bílá Hora

1. B třída skupina B

Sobota: 10.15 ČAFC B - Junior, 13.00 Kolovraty B - Ďáblice B, 15.00 Klánovice - Bohnice, Vinoř - Újezd B

Neděle: 15.00 Hostivař B - Uhříněves B, Háje B - Újezd nad Lesy B, Hrdlořezy - Partisan, 17.00 Satalice - Chodov

close Radotín bodoval i ve druhém jarním zápase. Po výhře nad Zličínem remizoval na Spojích. info Zdroj: PFS zoom_in Radotín bodoval i ve druhém jarním zápase. Po výhře nad Zličínem remizoval na Spojích.

2. třída skupina A

Sobota: 15.00 Lochkov - Smíchov

Neděle: 12.45 Střešovice C - Slivenec B, 15.00 Točná - Modřany B, 16.15 Nebušice B - Zbraslav B (na Aritmě), 17.30 Suchdol - Košíře (ve Střešovicích)

2. třída skpuina B

Sobota: 10.00 Kačerov - Troja B, 13.00 Libuš B - Třeboradice B, 13.15 Raptors B - Dolní Počernice B (na Zličíně), 15.00 Kunratice B - Strašnice B

Neděle: 15.00 Praga B - Zlíchov B, Dolní Chabry B - Královice B

2. třída skupina C

Sobota: 10.15 Kyje B - Stodůlky B, 14.00 Dukla JM B - Nusle (hřiště Mikulova), 15.00 Benice - Koloděje (v Uhříněvsi)

Neděle: 12.45 Praga C - Dubeč B, 14.30 Vršovice B - Malešice (umělka v areálu v Edenu), 15.00 Dolní Měcholupy - Cholupice B

Česká liga dorostu U19

Sobota: 10.00 Admira - Plzeň B

Neděle: 10.00 Vyšehrad - Jablonec, Písek - Žižkov, Tempo - Táborsko, Bohemians - Meteor (v Uhříněvsi), 12.15 Sparta B - České Budějovice B (na Strahově), 12.45 Slavia B - Pardubice B (na Xaverově v Horních Počernicích)

Česká liga dorostu U17

Sobota: 12.15 Admira - Plzeň B

Neděle: 10.00 Sparta B - České Budějovice B (na Strahově), 12.15 Vyšehrad - Jablonec, Bohemians - Meteor (v Uhříněvsi), Písek - Žižkov, Tempo - Táborsko, 15.00 Slavia B - Pardubice B (na Xaverově v Horních Počernicích)

Pražský přebor staršího dorostu

Sobota: 9.00 Xaverov Horní Počernice - Vyšehrad, 12.45 Praga - Zličín, 15.00 Ďáblice - Střešovice

Neděle: 10.00 Vršovice - FA Alexe Zbura (umělka v areálu v Edenu), 12.00 Dolní Chabry - Admira B, 14.30 Motorlet B - Tempo B, 15.00 Přední Kopanina - Zbraslav

1. liga žen

Neděle: 14.00 Sparta - Slavia (Epet arena), 14.30 Dukla - Slovácko

2. liga žen

Sobota: 14.00 FC Praha - Olomouc (na Proseku)

Neděle: 10.30 Sparta B - Hradec Králové (na Proseku

1. liga dorostenek

Sobota: 14.00 Sparta - Dukla (na Strahově), Slavia - Plzeň (umělka v areálu v Edenu)