FORTUNA:LIGA

Neděle: 16.00 Mladá Boleslav - Bohemians, 19.00 Slavia - Sparta

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Pátek: 17.00 Jihlava - Slavia B

Sobota: 15.00 Karviná - Dukla

Neděle: 10.30 Sparta B - Třinec

ČFL skupina A

Sobota: 10.15 Vltavín - Motorlet

Neděle: 10.15 Admira - Králův Dvůr, Dukla B - Hostouň, 15.30 Povltavská FA - Bohemians B

ČFL skupina B

Neděle: 10.15 Pardubice B - Žižkov

Divize skupina A

Sobota: 10.15 Aritma - Lom

Divize skupina B

Sobota: 10.15 Újezd - Štětí, Kladno - Meteor

Neděle: 14.00 Admira B - Slaný

Přebor

Sobota: 10.15 Kolovraty - Zličín, Podolí - Spoje, 10.30 Královice - Hostivař, Uhříněves - Žižkov B, 15.30 Přední Kopanina - Radotín, Tempo - Braník

Neděle: 15.30 ČAFC - Dukla JM, Vyšehrad - Motorlet B

1. A třída skupina A

Sobota: 10.15 Březiněves - Praga, 10.30 Třeboradice - Dolní Počernice, Háje - Štěrboholy, Vršovice - Kyje, 10.45 Újezd nad Lesy - Dubeč, Strašnice - Ďáblice

Neděle: 15.30 Xaverov - Kunratice, 17.00 Tempo B - Dolní Chabry

1. A třída skupina B

Sobota: 10.15 Vyšehrad B - Zlíchov, Libuš - Aritma B, 16.00 Raptors - Kbely

Neděle: 15.30 Zbraslav - Cholupice, Slivenec - 1999 Praha, Nebušice - Řeporyje, Modřany - Střešovice, Přední Kopanina B - Uhelné sklady

1. B třída skupina A

Sobota: 10.30 Troja - Braník B, Čakovice - Meteor B, 13.30 Podolí B - Bílá Hora, 15.30 Řepy - Spoje B

Neděle: 15.30 MSM - Řeporyje B, Lipence - Písnice, Střešovice B - Zličín B, Stodůlky - Radotín B

1. B třída skupina B

Sobota: 13.00 Kolovraty B - Hrdlořezy, 14.00 Partisan - Chodov, 14.30 Újezd nad Lesy B - Bohnice

Neděle: 14.30 Uhříněves - Újezd B, 15.30 Háje B - ČAFC B, Hostivař B - Klánovice, Satalice - Vinoř, Ďáblice B - Junior

2. třída skupina A

Sobota: 15.30 Točná - Zbraslav B, Lochkov - Střešovice C, Lipence B - Suchdol, Nebušice B - Slivenec B

Neděle: 13.00 Modřany B - FK Dukla, 15.30 Košíře - Smíchov

2. třída skupina B

Sobota: 10.00 Kačerov - Strašnice B, 14.00 Libuš B - Praga B, 15.30 Kunratice B - Raptors B

Neděle: 15.30 Zlíchov B - Královice B, Troja B - Třeboradice B, Dolní Chabry B - Dolní Počernice B

2. třída skupina C

Sobota: 11.00 Cholupice B - Stodůlky B, 13.15 Vršovice B - Benice, 15.00 Dolní Měcholupy - Malešice

Neděle: 15.30 Dubeč B - Dukla JM B, Nusle - Koloděje, Kyje B - Praga C

3. třída skupina C

Neděle: 15.30 International - Horní Měcholupy

I. česká liga dorostu U19

Sobota: 10.15 Dukla - Mladá Boleslav, 11.00 Slavia - Plzeň

I. česká liga dorostu U19

Sobota: 12.30 Dukla - Mladá Boleslav, 13.15 Slavia - Plzeň

Česká liga dorostu U19

Neděle: 10.00 Žižkov - Kladno, Meteor - Admira, Bohemians - Petřín Plzeň, Mladá Boleslav B - Vyšehrad, Tempo - Sparta B, Písek - Slavia B

Česká liga dorostu U17

Neděle: 12.15 Žižkov - Kladno, Meteor - Admira, Bohemians - Petřín Plzeň, Mladá Boleslav B - Vyšehrad, Tempo - Sparta B, Písek - Slavia B

1. liga žen

Sobota: 13.00 Ostrava – Sparta

Neděle: 10.00 Slavia – Dukla

2. liga žen

Neděle: 11.00 Líšeň – Sparta B, 14.30 Pardubice – FC Praha