FORTUNA:LIGA

Neděle: 16.00 Mladá Boleslav - Slavia, Olomouc - Bohemians, 19.00 Pardubice - Sparta

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Sobota: 14.00 Dukla - Příbram

Neděle: 10.30 Sparta B - Táborsko (na Žižkově), 16.30 Varnsdorf - Slavia B

ČFL skupina A

Pátek: 10.15 Motorlet - Písek, Vltavín - Povltavská FA

Sobota: 10.15 Bohemians B - Hostouň (v Uhříněvsi), 10.30 České Budějovice B - Admira, 14.30 Přeštice - Dukla B

ČFL skupina B

Sobota: 15.00 Most/Souš - Žižkov

Divize skupina A

Sobota: 16.30 Hořovice - Aritma

Divize skupina B

Pátek: 10.15 Meteor - Štětí, 11.00 Chomutov - Újezd

Sobota: 10.30 Kosmonosy - Admira B

Pražský přebor

Pátek: 10.15 ČAFC - Kolovraty, 10.30 Zličín - Braník, Královice - Tempo, Spoje - Vyšehrad, Dukla JM - Žižkov B (hřiště Mikulova), 11.00 Hostivař - Uhříněves, 13.00 Motorlet B - Radotín, 16.30 Přední Kopanina - Podolí

1. A třída skupina A

Pátek: 10.15 Ďáblice - Dolní Chabry, Dubeč - Xaverov, Březiněves - Újezd nad Lesy, 10.30 Praga - Kunratice, Háje - Strašnice, Vršovice - Tempo B

Pondělí: 16.30 Kyje - Třeboradice

1. A třída skupina B

Čtvrtek: 19.00 1999 Praha - Řeporyje (na Motorletu)

Pátek: 10.15 Libuš - Modřany, Slivenec - Přední Kopanina B, 10.30 Cholupice - Kbely, Uhelné sklady - Nebušice, 16.30 Zbraslav - Zlíchov

Pondělí: 16.30 Vyšehrad B - Střešovice

1. B třída skupina A

Pátek: 10.30 Čakovice - Troja, Střešovice B - Lipence, 14.00 Meteor B - Řepy (na Bedřichovské)

Sobota: 10.15 Radotín B - Řeporyje B

Pondělí: 15.30 Bílá Hora - MSM, 16.30 Stodůlky - Podolí B, Zličín B - Spoje B, Písnice - Braník B

1. B třída skupina B

Pátek: 13.30 Vinoř - Uhříněves B, 16.30 Klánovice - Chodov

Pondělí: 14.30 ČAFC B - Újezd B, 16.30 Háje B - Kolovraty B, Junior - Partisan, Hostivař B - Ďáblice B, Hrdlořezy - Bohnice, 17.00 Satalice - Újezd nad Lesy B

2. třída skupina A

Pátek: 10.30 Nebušice B - Smíchov, 13.00 Střešovice C - Košíře, 14.00 Slivenec B - Dukla, 16.30 Lipence B - Modřany B, 16.30 Suchdol - Zbraslav B

Sobota: 16.30 Lochkov - Točná

2. třída skupina B

Pátek: 13.00 Libuš B - Troja B, 15.30 Dolní Počernice B - Zlíchov B

Sobota: 13.15 Raptors B - Třeboradice B

Neděle: 16.30 Dolní Chabry B - Kačerov

Pondělí: 16.30 Praga B - Strašnice B, Kunratice B - Královice B

2. třída skupina C

Pátek: 10.15 Kyje B - Cholupice B, 13.30 Vršovice B - Dukla JM B, 14.45 Benice - Stodůlky B

Neděle: 15.30 Koloděje - Dubeč B

Pondělí: 14.15 Praga C - Malešice, 16.30 Nusle - Dolní Měcholupy

3. třída skupina A

Pátek: 14.15 Suchdol B - Březiněves B, 15.00 Stodůlky C - Lysolaje, 15.30 Bílá Hora B - Řepy B

Neděle: 16.30 Prosex - Meteor C

3. třída skupina B

Pátek: 17.00 Benice B - Hrdlořezy B

Pondělí: 16.30 Běchovice - Šeberov, Chodov B - Xaverov B, 18.00 Újezd C - Štěrboholy B, 19.00 Union Žižkov - Krč

3. třída skupina C

Pátek: 11.00 Běchovičtí sršni - Bohnice B, 13.15 Čakovice B - Horní Měcholupy

Fotogalerie: Podolí - ČAFC

I. česká liga dorostu U19

Pátek: 11.00 Jihlava – Dukla, 13.00 Slovácko – Sparta

I. česká liga dorostu U17

Pátek: 13.15 Jihlava – Dukla, 15.15 Slovácko – Sparta

Pražský přebor staršího dorostu

Pátek: 11.15 Xaverov – Zbraslav

Sobota: 10.00 Motorlet B – Vršovice, 11.00 Ďáblice – FA A. Zbura, Přední Kopanina – Hostivař

Pražský přebor mladšího dorostu

Pátek: 9.00 Xaverov – Vršovice, 10.00 Stodůlky – Admira B, Bohnice – ČAFC, 13.00 Ďáblice – Dukla JM, Motorlet B – Braník B

Pondělí: 18.45 Praga - Střešovice