FORTUNA:LIGA

Neděle: 15.00 Slavia - Hradec Králové, Liberec - Sparta, Bohemians - Jablonec

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Sobota: 14.00 Dukla - Chrudim, 17.00 Líšeň - Sparta B

Neděle: 10.15 Slavia B - Olomouc B

Fotogalerie: F:NL Slavia B - Vlašim

ČFL skupina A

Sobota: 10.15 Vltavín - Přeštice, Sokolov - Bohemians B

Neděle: 10.15 Admira - Karlovy Vary, Dukla B - Motorlet

ČFL skupina B

Neděle: 10.15 Žižkov - Mladá Boleslav B

Fotogalerie: ČFL: Žižkov - Velvary

Divize skupina A

Sobota: 10.15 Aritma - Doubravka

Divize skupina B

Sobota: 10.15 Újezd - Český Brod, 17.00 Vilémov - Meteor

Neděle: 14.00 Admira B - Libiš

Fotogalerie: 20. kolo FORTUNA divize A: SK Aritma Praha - TJ Jiskra Domažlice B 2:0

Pražský přebor

Sobota: 10.00 ČAFC - Královice, 10.15 Kolovraty - Hostivař, Podolí - Radotín, 10.30 Uhříněves - Zličín, 17.00 Tempo - Dukla JM

Neděle: 16.00 Žižkov B - Braník (v Kolodějích), 17.00 Vyšehrad - Přední Kopanina, Motorlet B - Spoje

1. A třída skupina A

Sobota: 10.30 Háje - Vršovice, 10.45 Strašnice - Kyje, Třeboradice - Ďáblice, Újezd nad Lesy - Praga

Pondělí: 17.00 Kunratice - Dubeč, Xaverov Horní Počernice - Březiněves, Tempo B - Štěrboholy, Dolní Počernice - Dolní Chabry

1. A třída skupina B

Sobota: 10.15 Zlíchov - Aritma B, 10.30 Nebušice - Slivenec, Kbely - Střešovice, 13.00 Raptors - Vyšehrad B (na Zličíně), 17.00 Řeporyje - Uhelné sklady, Přední Kopanina B - 1999 Praha, Zbraslav - Libuš

Neděle: 17.00 Modřany - Cholupice

1. B třída skupina A

Sobota: 10.30 Troja - Zličín B, 13.30 Podolí B - Radotín B

Neděle: 17.00 Mezinárodní svaz mládeže - Stodůlky, Řeporyje B - Bílá Hora

Pondělí: 17.00 Lipence - Meteor B, Spoje B - Braník B, Řepy - Písnice, 17.15 Střešovice B - Čakovice

1. B třída skupina B

Sobota: 10.45 Ďáblice B - Klánovice, 13.00 Kolovraty B - Vinoř, 14.00 Újezd nad Lesy B - ČAFC B, Újezd B - Bohnice B, Partisan - Hostivař B (v Běchovicích), 17.00 Chodov - Junior

Pondělí: 17.00 Háje B - Satalice, Hrdlořezy - Uhříněves B

Fotogalerie: 1. A třída: 1999 Praha - Střešovice

2. třída skupina A

Pátek: 20.15 Dukla - Zbraslav B

Sobota: 10.00 Točná - Slivenec B, 10.15 Lochkov - Nebušice B, 14.00 Košíře - Lipence B

Neděle: 14.30 Modřany B - Suchdol

Pondělí: 17.00 Smíchov - Střešovice C

2. třída skupina B

Sobota: 10.15 Dolní Měcholupy - Benice, 11.00 Cholupice B - Praga C, 15.00 Stodůlky B - Malešice, 17.00 Dubeč B - Kyje B

Neděle: 16.00 Dukla JM B - Koloděje B

Pondělí: 17.00 Nusle - Vršovice B

2. třída skupina C

Sobota: 10.00 Kačerov - Raptors, 10.30 Královice B - Dolní Počernice B

Pondělí: 17.00 Třeboradice B - Strašnice B, Troja B - Praga B, Dolní Chabry B - Kunratice B, Zlíchov B - Libuš B

3. třída skupina A

Sobota: 17.00 Bílá Hora B - Stodůlky C, Březiněves B - Ambassadors

Neděle: 17.00 Chuhle - Suchdol B (v Radotíně)

Pondělí: 14.00 Řepy B - Prosex, 17.00 Lysolaje - Meteor C

3. třída skupina B

Pátek: 19.00 Štěrboholy B - Běchovice, 19.30 Xaverov Horní Počernice B - Benice B

Sobota: 10.30 Krč - Hrdlořezy B

Neděle: 17.00 Chodov B - Union Žižkov

Pondělí: 17.00 Šeberov - Újezd C

3. třída skupina C

Sobota: 14.00 Horní Měcholupy - Kbely B

Neděle: 14.00 Partisan B - International (v Běchovicích)

Pondělí: 17.00 Malešice B - Čakovice B, Hostivař C - Běchovičtí sršni