„Viděl jsem, jak se balon dostává k Chramostovi, tak jsem natahoval nohu, abych zblokoval střelu. Nevím, jestli tam nějaký malý kontakt byl, ale myslím, že tomu asi hodně přidal," řekl Frydrych novinářům.

V první chvíli se myslel, že rozhodčí ukazuje odkop od branky. „Myslel jsem, že tady ten kontakt prostě nemohl písknout, takových kontaktů máte v zápase nespočet. Myslel jsem si, že spíš píská odkop pro nás. Otočil jsem se a viděl, že bohužel píská penaltu," dodal šestadvacetiletý stoper.

Domácí naopak považovali rozhodnutí sudího za správné. „Frydrych mi přišlápnul nohu, jasná penalta," uvedl v televizním rozhovoru Chramosta.

'Asi úplně zasloužená penalta'

„Otáčel jsem se, byl tam hozený aut. Viděl jsem, že (Chramosta) chtěl střílet a obránce do něj nějak žďuchnul nebo mu skopl nohu. Myslím, že penalta byla asi úplně zasloužená. A nevím, jestli tam nebyla ještě jedna na Adama Jánoše," uvedl mladoboleslavský kapitán Lukáš Magera, který z nařízené penalty otevřel skóre.

Ardeleánu navíc Frydrycha, jenž už jednu žlutou kartu měl, vyloučil. „Za takové zákroky dostávat žluté karty… Už ta první byla celkem přísná. Ale dneska to tak rozhodčí prostě posoudil a můžeme to jen respektovat," uvedl Frydrych.

Zbytek zápasu sledoval na dálku. „V kabině není televize, jenom trošku jsem viděl z okna kousek hřiště. Viděl jsem, že kluci měli nějaký tlak. Škoda, že jsme dostali ten druhý gól a neuhráli tu třeba aspoň remízu," dodal.

Čtěte také: Mladá Boleslav v souboji o třetí místo porazila oslabenou Slavii