Proto se po utkání kouč Admiry Jiří Tesař jen usmíval.

 „Myslím si, že jsme zvítězili zaslouženě. Hráli jsme bojovně, důrazně, byli jsme lepší v osobních soubojích. Díky tomu jsme si vypracovali i více brankových příležitostí a tři z nich využili," hodnotil.

Admira Praha - Králův Dvůr 3:1 (1:0)

Branky: 41. Martinic, 70. Kurek, 81. Vosický 75. Nohýnek.

Vosický: Byli jsme agresivnější

ONDŘEJ VOSICKÝ.Běžela 81. minuta utkání České fotbalové ligy mezi Admirou Praha a Královým Dvorem. Domácí v té době drželi hubené vedení 2:1. K míči se ale dostal pětadvacetiletý záložník Ondřej Vosický, který svému týmu zajistil definitivu tří bodů a s ní i posun na osmou příčku tabulky.

Ondřeji, jak padla vaše branka?

Měli jsme rychlý protiútok. Já jsem se snažil kluky doplnit. Už jsem moc nemohl, byl jsem trochu v laktátu. Jirka Mamurov mně přistrčil míč, já ho zpracoval a propálil jsem gólmana.

Proč si Admira zkomplikovala vedení 2:0?

Protože jsme příliš naivně bránili standardní situace. Nebyli jsme u soupeřů na těsno, nechali je minimálně třikrát osamocené hlavičkovat, počtvrté už nás potrestali. Byla to naše hloupost.

V době tlaku soupeře jste své spoluhráče hlasitě hecoval. K čemu jste je nabádal?

K větší aktivitě. K tomu, abychom byli agresivnější. Nepouštěli tak soupeře k šancím, dali branku a uklidnili se. Jsem rád, že si vzali má slova k srdci. (směje se)

Úvody obou poločasů patřily Královu Dvoru. Jde o častý problém Admiry?

Nejde. Nechali jsme je hrát, aby si to užili, a pak na ně vlítli. (směje se)

V čem byla Admira lepší než Králův Dvůr?

V agresivitě a v bojovnosti. S ní přišly odražené balony a následné protiútoky a šance. Podařilo se nám dát tři góly, což se soupeři nepodařilo.

Jste nováček soutěže. Panuje spokojenost s osmou příčkou?

Maximální. Při troše štěstí jsme mohli mít bodů i víc. Přeci jen jsme doma dvakrát remizovali.

V příštím kole na vás čeká derby s Meteorem. Těšíte se?

Ano, jsem odchovanec Meteoru. Je to pro mě prestižní zápas. Budeme chtít protáhnout naši minisérii dvou vítězství a znovu se radovat ze zisku všech bodů.