Rozlučka proběhla formou exhibičního zápasu mezi týmem Real Top Praha a legendami anglického klubu Sheffield Wednesday, v jehož dresu Daniel Pudil úspěšně působil a který si také pro toto střetnutí přetáhl přes hlavu.

Zápas probíhal v přátelské atmosféře a nejdůležitější nebyl výsledek, ale zábava a setkání s přáteli. V dresu Real Top Praha nastoupili Jan Koller, Michal Krčmář, David Novotný, Erich Brabec, Radek Bejbl, Alexandr Salák, Marek Bohá, Marek Matějovský, Vladimír Šmicer, Tomáš Ujfaluši, David Lafata, Tomáš Hunal, Patrik Ježek, Ladislav Hampl, Vojtěch Dyk, Jakub Štáfek, Leoš Noha, Jaromír Bosák, Jiří Tlustý, Marek Heinz a Marek Pinc. Do týmu Sheffieldu si Daniel Pudil pozval své někdejší parťáky a kamarády. 

Zápas skončil v normální hrací době 5:5 a stejným poměrem skončil i penaltový rozstřel. Výtěžek z utkání byl věnován na dobročinné účely a celková částka činila 230 tisíc korun! Šlo o odvetu, která se konala před rokem na stadionu Hillsborough v Sheffieldu, kam si Pudil pozval Real Top Praha k zápasu. A ten skončil stejně - 5:5.

Daniel Pudil žije momentálně v Anglii a příležitostně hraje za tým Hallam FC. Jde o účastníka v pořadí deváté anglické ligy a může se pyšnit dvěma unikáty - jde o druhý nejstarší fotbalový klub na světě a své zápasy hraje na tom úplně nejstarším fotbalovém stadionu!

close Daniel Pudil se rozloučil s kariérou při zápase Real Top Praha - Sheffield Wednesday na žižkovském stadionu. info Zdroj: Deník/Michal Káva zoom_in Daniel Pudil (v modrém) s Markem Matějovským.